7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Šodienas ziņojumā ir veltīta Bitcoin jaunizveidotiem un uzņēmumiem. Man bija uzaicināts uzstāties ar runu pie Bitcoin Expoin Šanhajā par Bitcoin mārketinga uzņēmēji. Turpmāk ir kopsavilkums par to, ko mēs devāmies pāri mūsu runāt.

Šis amats ir zināmā mērā papildina manu sākotnējo Bitcoin mārketinga startupspost kas tika publicēta apmēram pusotra mēneša atpakaļ. Šī ziņa ir daudz vairāk līdzekļus un piemērus, nekā iepriekšējā.

Jūs nezināt, kas jūsu mērķa auditorija ir.

Pirms sākt ar plānot savu mārketinga kampaņu, jums ir nepieciešams saprast, kas ir jūsu mērķauditorija. Vispār man patīk sadalīt Bitcoin izredzes uz 2 lielās grupās: Newbie un savvy. Par Newbies nepieciešama atšķirīga pieeja nekā savvies jo tie ir vairāk paskaidrojumus un viņi runā citā valodā. Atkarībā no jūsu uzņēmuma jums vispirms izlemt, kurš ir jūsu primārā mērķauditorija.

Paziņojums Es teicu "primārā", jo tas ir pilnīgi iespējams, ir gan no šīm grupām, kā jūsu klientiem - bet panākumu atslēga mārketingā, ir uzmanības centrā. Tātad, izvēlēties vienu grupu un stick ar to. Lai iegūtu dziļāku ieskatu jūsu esošās mājas lapas apmeklētājiem (ja tādi ir), jūs varat izmantot Google Analytics demogrāfisko un interešu pārskatus. Diemžēl tas nenāk iepriekš noteikts Analytics kontā un ir iespējota jāievēro:

No dažādām interneta researchesmade vairākums Bitcoin lietotāju ir vecumā no 25-34 gadiem, vīrietis (aptuveni 90%), un to galvenokārt noteica ziņkārību un peļņu.

Vai nav pārdot, izglītot!

Viena no labākajām lietām, ko jūs varat darīt, lai iegūtu lojāli klienti ir izglītot newbies par Bitcoin. Tā Bitcoin ir ļoti tehnisks aspekts ir saistīts ar to, daudzi cilvēki uzskata, ka mulsinoša. Tātad, ja jūs varat nākt klajā ar īsu virkni konsultācijas, kas palīdz cilvēkiem, kā iesaistīties ar Bitcoin esat jau ieguvuši uzmanību. Turklāt, pārliecinieties, ka jūs neesat runāt "Bitcoinish". Lielākā daļa cilvēku nav saprast jēdzienus, piemēram, "saīsināta", "digitālo parakstu" vai "minig grūtības". Viss nepieciešams izbāzt nespeciālisti ziņā. Man teica, ka pirms un es saku vēlreiz - parādīt savu produktu vai tīmekļa vietne ar kādu, kurš ins't pazīstami ar Bitcoin un redzēt, ja viņi saprastu, kas notiek.

Lūk slikts piemērs tam, kā izskaidrot Bitcoin (ņemts no Wikipedia): "Bitcoinis programmatūras bāzes tiešsaistes maksājumu sistēma, kuru Satoshi Nakamoto aprakstīta 2008. Gadā ieviesa kā atvērtā pirmkoda programmatūru 2009. Maksājumi tiek reģistrēti publiskā virsgrāmatā, izmantojot savu norēķinu vienība, kas tiek saukts arī Bitcoin. Maksājumi darbu peer-to-peer bez centrālā repozitorija vai vienu administratoru.... "viegli saprast labi?

Atdot free stuff, lai cilvēki sāka

Ja jūs vēlaties, lai izceltos jums ir gatavi iet papildu mile. Protams, jums var būt konkurenti, bet to, ko jūs varat darīt, par jums klientiem, ka viņi nevar? Uzņēmumi, piemēram, Coinbase vai apļa saprast, ka tie ir ļoti apmeklētu vietu, un viņi vēlas, lai pārliecinātos, ka cilvēki nāk pie viņiem un nevis ar to konkurentiem - tas ir tieši tāpēc aplis dod prom $ 10 katram jaunam lietotājam.

Protams, ir negatīvie giveaways, it īpaši, ja tu naudu dod - var rasties daudz nevēlamu saturu apmeklētājiem, kas pierakstīties tikai giveaway. Tas ir iemesls, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties savu giveaways gudri un nodot pietiekami surogātpasta barjeras. Piemēram, 99Bitcoins mēs atdot nelielu daudzumu Bitcoins uz katru jaunu abonentu. Ideja ir, lai palīdzētu cilvēkiem, kuri ir jauni Bitcoin, piedzīvot savu pirmo darījumu bez nepieciešamības tērēt naudu.

[Hcshort id = "13"]

Protams, pēc tam, kad vārds ieguva informāciju par šo a mēs saņēmām daudz nevēlamu saturu pieprasījumu no pašiem lietotājiem. Tieši tāpēc mēs veicām procesu, kā iegūt monētas prasa, lai jūs autentificēt e-pasta, kā arī nosūtīt mums dažus vārdus par sevi - tas automātiski paceļ latiņu uz giveaway. Mēs arī uzraudzīt IP adreses, un aizliegt kurš ļaunprātīgi izmanto šo iespēju. Coindesk piemēram izveidot bezmaksas Ceturkšņa reportabout stāvokli Bitcoin. Tas ir lielisks veids, kā pozicionēt sevi kā vadošo Bitcoin ziņu vietnes.

Ja jūsu giveaway pievieno faktisko vērtību jūsu izredzes, tad tas radīs to, ko sauc par "burvju brīdis", kur jūsu izredzes ir tikko kļuvusi jūsu murgi fans. Tagad varat izmantot šo brīdi, lai lūgtu par labu. Piemēram, kad mēs izsūtīt cilvēkus viņu 0,1 milliBitcoin mēs lūgtu to izplatīt vārdu par mums Facebook vai Twitter, tu būsi pārsteigts, cik daudz patiesībā dara.

SEO ir visvairāk rentabla stratēģija Bitcoin jaunizveidotiem šodien

Ranking Google bioloģiski, var būt grūts, bet ar Bitcoin tur ir viena liela priekšrocība - daudz atslēgvārdiem joprojām nav ļoti konkurētspējīgs. Kad es sāku 99Bitcoins Es mērķēju ilgi asti atslēgvārdu, piemēram, "Kā iegādāties Bitcoin ar Paypal" vai "kā iegādāties Bitcons ar kredītkarti", un ieguva pirmo lapu 3 nedēļu laikā.

Protams, šodien tas būs mazliet grūtāk izdarīt, bet ideja ir tāda, ka mērķa ilgi asti atslēgvārdus, iespējams, gatavojas sniegt jums visvairāk IA nekā jebkuru citu mārketinga kanālu. Tātad, kā jūs zināt, kuri atslēgvārdi mērķa? vienkārši, tikai izmantot rīku, piemēram, KW suggesteror Ubersuggestto uzzināt, ko cilvēki jau meklē.

KW suggester ir instruments, kas ir kā būtībā Google automātiskās pabeigšanas funkciju uz steroīdiem. Jūs nodot atslēgu frāze, piemēram, "pirkt bitcoins" piemērus, un tas parādīs populārāko pabeigšanu šai frāzei google. Ubersuggest darbojas vienādi tikai tas iet cauri abc tiek rādīts, par katru vēstuli, kas ir populārākie meklējumi.

Palīdzēt attīstīt Bitcoin kopienu, lai izveidotu savu zīmolu

Kādi ir daži no bezmaksas rīkiem esat lietojis, kad jūs sākās ar Bitcoin? Es domāju, ka Preevmay būt viens no tiem. BTCQuotemight būt cits, ja esat mājas īpašnieks. Ja jūs varat uzzināt, kādi instrumenti trūkst, kas var viegli izveidot jūs varēsiet, lai izplatītu vārdu par jūsu biznesu ātrāk.

Sabiedriskās attiecības nekad nav bijis mans spēcīga komplekts. Man nepatīk skraida pitching manas idejas reportieriem, tas ir pārāk daudz darba, un tas nedod pietiekami daudz vērtību apmaiņā. Tas ir iemesls, kāpēc man patīk izmantot "pull" mārketinga taktika, kad runa ir par PR. Izvelkamās taktika nozīmē, jums ir reportieriem vai Blogger meklē tevi, un nevis otrādi, šeit ir 2 metodes izmantot:

  1. Uzrakstiet stāstu par zināmo brand- vairākus mēnešus pirms kāds mēģināja scam meout dažu Bitcoins ko uzdodas Coindesk un piedāvā man reklāmas vietas savā vietā. Es gandrīz samazinājās par to, bet nāca uz manu sajūtas pēdējā minūtē. Beidzis dusmoties šajā krāpnieks es sapratu, ka tas bija viens lielisks stāsts es varētu pateikt.

Es izstrādāja ziņu par šo un, protams, ir pārliecināts, ka, lai paziņotu CoinDesk par šo incidentu. Es e-pastu cilvēkus no viņu darbiniekiem un marķējis Facebook un Twitter. Rezultāts nebija mudinot - Es tikko saņēmu īsu e-pasta atbildi, kurā teikts paldies. Dažas nedēļas vēlāk tas pats notika ar CryptoCoinsNews - pats process ieguva man pieminēt uz priekšējā lapā savā tīmekļa vietnē, kā arī raksts tika nosūtīta atkārtotai daudz mazāku Bitcoin blogus, kā arī.

  1. Izmantojiet Haro avots Bitcoin stories- Haro (saīsināti Palīdzības reportiere Out), ir tīmekļa vietne bija reportieri ievietot pieprasījumus kotējumu visu veidu priekšmetiem. Reizi brītiņa (ne pārāk bieži), ir saņemts lūgums sniegt informāciju par Bitcoin. Tā kā gandrīz nav Bitcoin uzņēmuma aktīvi uzrauga Haro tas var dot jums lielu priekšrocību iegūt savu uzņēmumu minēja kā avotu, uz lielākām vairāk mainstream newsites piemēram Forbes, ekonomists un vairāk.

Ja jūs kādreiz nolemjat izmantot "spiedīgos" taktiku, kas nozīmē, ka aktīvi izsūtīt auksti e-pastus ar reportieriem, jūs varat izmantot Rapporto - Chrome spraudnis, kas parāda jums informāciju par e-pasta adreses. Izlasiet šo ziņu, lai uzzinātu, kā tā var palīdzēt jums atrast dažādas e-pasta adreses reportieriem.

Nelietojiet slēpt aiz jūsu uzņēmumam

Pēc Mt.Gox sabruka par "uzticības jautājums" radās visā Bitcoin tīklā. Cilvēki ieguva pļauka sejā realizējot viņi nevar iet apkārt uzticoties uzņēmumiem, kas nebija pietiekami pārredzama ar savu naudu. Saziņa, kas jūs esat pārredzami un uzticamu veidā, ir viens no svarīgākajiem aspektiem jūsu Bitcoin biznesu. Paņemsim kā piemēru Coinbase'S "Par".

Skatiet, kā katra komandas dalībnieka fotogrāfija ir spilgti redzams saistot to LinkedIn? Tāpat ir skaidrs uzņēmuma adresi un veids, kā sazināties. BTCJam ir vēl viens lielisks piemērs, caurspīdīgs "Par": 2 uzņēmumi, kas, manuprāt, nav tik labi, ir BTC-E un HYIP programma "Bitcoin-Trader". Abi šķiet ļoti neskaidrs par to, kas faktiski darbojas savu biznesu. Tur nekas mazāk profesionāli nekā ņemot jūsu bizness var darbināt ar "profesionāļu komandu."

Pārliecinieties, ka jūsu klienti runāt par jums, padarot to vērts to laikā

Šis pēdējais mārketinga kanālu es gribētu runāt, ir saistītajām programmām vai nodošanas programmām. Atrast veidu, kā iegūt jūsu klientiem, lai kļūtu par jūsu mārketinga armija. To var panākt, vai nu nodrošinot izcilu pakalpojumu (radot burvju momentus, piemēram, giveaway, piemēram), vai, sniedzot pietiekami labs stimuls.

Coinbase sniedz saviem klientiem $ 5 vērtībā Bitcoins katru reizi, kad tie atsaucas draugs. BTCRobot, uzņēmums, kas es esmu tik ļoti patīk, radīja veselu filiāļu programmu, lai cilvēki faktiski var pelnīt naudu no mājām, tās veicināšanu. Jo 99Bitcoins mēs tur ikmēneša giveaway konkurss, un ļauj cilvēkiem, lai palielinātu savas izredzes uzvarēt, iesaistot viņu draugi piereģistrēties kā labi.

Cilvēki vēlas iegūt vērtību - viņi to dara, ja viņi vai nu pirmais, kas atklāj pārsteidzošu darījumu vai pakalpojumu (izcila pieredze) vai faktiski saņem naudas atlīdzību par viņu palīdzību. Uzziniet, kuras metodes ir piemērots jums vairāk (varbūt abi) un izmantot to. Filiāle programma var būt ļoti spēcīgs, jo īpaši Bitcoin arēnā, kur ir gandrīz nav labu programmu var atrast.

Jūs varat viegli sākt un filiāļu programmu, piemērojot to filiāļu tīklu, un ņemot tos izveidot visu loģistiku, pretī saņemot daļu no ienākumiem. Tomēr jāpatur prātā, ka filiāles jāpievērš uzmanība. BTCRobot ir veselu sadaļu savā tīmekļa vietnē, kas paredzēta filiāli. Viņi arī ir nepieciešams atbalsts, tāpat kā parastiem klientiem, vai arī tie netiks veicinās jums.

Bitcoin ir tonnas neizmantotas mārketinga iespējas

Jums vienkārši nepieciešams koncentrēties uz vienu vai diviem, kas, jūsuprāt, ir vairāk saistīti ar jūsu biznesu un koncentrēties uz tiem. Es neapgalvoju, izmantojot visus kanālus Esmu tikko aprakstītajiem uzreiz, jo tas var būt nedaudz milzīgs. Jebkurā gadījumā es esmu vienmēr šeit, lai palīdzētu, lai justies brīvi, lai vienkārši atstāt jautājumus uz komentāru sadaļā zemāk vai e-pastu man, ja jums ir nepieciešams kāds

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin Black Friday 2014 pārtrauc visus ierakstus: Gyft, NewEgg ir labākā pārdošanas diena jebkad

Post ICO

Bitcoin core versija 0.11.0 atbrīvota

Post ICO

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

Post ICO

Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu

Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Bitcoin nav drošs - banku un valdību izskaidrojums (kāpēc)

Post ICO

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Post ICO

Beļģijas finanšu ministrs nenosaka problēmas starp nacionālo banku un Bitcoin

Post ICO

Bijušais Bitcoin apmaiņas Mt. Gox saņem ASV bankrota aizsardzību, pateicoties amerikāņu tiesai

Post ICO

Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas

Post ICO

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas