9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt | Latvian.globalsciencecollaboration.org

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

Lai gan tradicionālās konsoles un PC spēles vienmēr būs izdevīgi, spēļu tirgus ir nepārprotami mainās. Prognozes attiecībā uz sociālo un ikdienas spēļu ieņēmumu norāda uz pieaugumu šajā tirgū, kas būs vērts $ 22520000000 līdz 2019. Gadam.

Līdzīgi kā spēļu Visumu, finanšu pasaule ir arī mainās. Kriptonauda ir apvērsumu FINTECH tirgu, tāpēc nekas dabiskāks nekā sajaucot jaunās spēļu tendences ar Bitcoin un cita veida digitālo naudu.

[Tweet_box dizains = "box_02"], sociālā un sporta spēļu ieņēmumiem būtu vērts $ 22520000000 līdz 2019. Gadam, un daži no tiem ir iedvesmojuši Bitcoin. [/ Tweet_box]

Zemāk ir saraksts ar deviņām spēlēm iedvesmojuši Bitcoin, un daži no tiem pat ļauj jums nopelnīt dažus ciparu monētas.

1. Turbovadītu

Sāksim ar turbo, ar Bitcoin draudzīgu konkurētspējīgu sacīkšu pieredzi ar lielu rīcību. Spēle tiek ražots ar platformas GameCredits, kas paredzēti, lai nodrošinātu intuitīvu kriptogrāfiskās maksājumu vārteju gan spēlētājiem un izstrādātājiem. Lietotāji var pārvaldīt savus digitālos bilances un iepirkuma spēļu saturu, vienlaikus pievēršot tieši spēļu izstrādātājiem. Turbovadītu tika uzsākta tikai pirms dažām dienām uz visām platformām, ieskaitot Windows, OS X, Linux, kā arī mobilos telefonus ar iOS un Android.

2. Bitcoin Millionaire

Bitcoin Spēle izglītības app, kas palīdz tās lietotājiem, lai uzzinātu everythign par Bitcoins viegli veidā. Spēle - sastāv no vairākiem līmeņiem ar dažādiem jautājumiem - ir pieejams darbvirsmas, kā arī mobilo draudzīgu versiju iOS un Android.

3. BitQuest

Pirmais Minecraft publiskais serveris iekļaut Bitcoin maksājumu sistēmu un kriptonauda-iedvesmoja tirdzniecības sistēma - balstīta uz Smaragda elementa - un unikālu MMORPG (MMORPG) funkcijas. Spēle ir pat savs sub-Redditwhere varat sekot jaunākās ziņas.

4. Island Forge

Šī jaunā spēle ir iedvesmojuši vecās skolas MMORPG stilā. Šajā pasaulē spēlētāja radīta satura varat izveidot savus stāstus citiem, lai izpētītu, izmantojot Bitcoin gar ceļu. Spēle ir pieejama Windows, MacOS un Linux.

5. Bitcoin Miljardieris

Veidot masveida laimi un kļūt par Bitcoin miljardieris ar šo fun spēli. Jūs sākat ar gandrīz neko, un var izmantot datoru, lai raktuves virtuālo BTC palielināt savu bagātību. Tad jūs varat izmantot savu grūti nopelnīto kriptonauda uzlabot jūsu mēbeles un investēt jaunās digitālās iekārtas. Taču neaizmirstiet, ka šī spēle neļaus jums nopelnīt Bitcoin reālajā dzīvē.

6. MineThings

Ja jums patīk mīnu kriptonauda, ​​tirdzniecības naudu un preces, un būt veiksmīgs digitālo pirāts, tad šī spēle ir ideāls jums. Šī lomu spēle ar simtiem spēlētāju ir vairāk nekā 500 dažādus objektus, lai atklātu, tostarp transportlīdzekļu, ieroču, kuģu, sprāgstvielu un vairāk.

7. MinecraftCC Mine4BTC

MinecraftCC galvenais serveris ļauj spēlēt Minecraft un pēc tam saņemt samaksāto Bitcoin par katru unikālo bloķēt jūs raktuves un katru unikālo bloku laižat. Izmaksa ir mainīgs vienu bloku, un tās ir izteiktas satoshis.

8. 8BitMMO

Picture milzu būvniecības sandbox kur var būvēt neko. Tas ir diezgan daudz aprakstu 8BitMMO, retro stila 2D masveidā multiplayer spēle, kur lietotāji var brīvi veidot kaut ko viņi patīk milzīgā Visumu. Spēlētāji var izveidot pilsētas, pagrabus, arēnās, milzīgas statujas, pixel art un kaut kas cits. Spēle ir pieejama Windows, Mac un Linux.

9. Urāns uzbrukumiem!

Meet Urāns uzbrukums, pirmais iOS spēle, kas ļauj spēlētājiem nopelnīt reālu Bitcoin novirzīšanas atlīdzību par daloties spēli ar draugiem un ģimeni. Kas ietver 13 spēles kopā - - Šīs spēles mērķis ir nogalināt visus reptiļveida citplanētiešiem, kuri cenšas iznīcināt planētu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti

Post ICO

Bijušais Bitcoin apmaiņas Mt. Gox saņem ASV bankrota aizsardzību, pateicoties amerikāņu tiesai

Post ICO

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi

Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

15 vietnes visiem jūsu kriptēšanas jautājumiem

Post ICO

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Post ICO

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin