Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Tas ir Bitcoin platforma aktīvo tirgotāju tiem, kas vēlas, lai risinātu ar "miljoniem dolāru". Mēs piedāvājam jums Coinsetter, efektīvu un spēcīgu jaunu tirdzniecības pakalpojumu, kas tiek uzsākta jūlijā un tiks vērsta uz Wall Street profesionāļiem, kuri vēlas, lai izveidotu savienojumu un strādāt ar Bitcoin.

"Pašlaik cilvēki var pirkt un pārdot Bitcoins, taču nav platforma, kas tur, kas dod cilvēkiem komfortu aktīvi tirdzniecību miljoniem dolāru par to," teica dibinātājs un CEO no sabiedrības, Jaron Lukasiewicz. "Coinsetter tirgū ienāk kā platformu, kas apvieno uzticamību nepieciešams, lai uzturētu augstu skaļumu, augstas veiktspējas tirdzniecības," viņš piebilst.

Platforma ir gatava sākt darbu, kad palielinot 500 tūkstošus dolāru aprīlī, pateicoties ieguldījumiem Tribeca Venture Partners un SecondMarket. Uzsākšanas pamatā būs Ņujorkā (ASV), pie kopīgu biroju telpu kāpināja Collective.

Bez efektivitāti, Coinsetter arī liekot lielas buki par drošību, jo tie ir it kā nodarbojas ar pilnajām klientiem. "Neviens uzņēmums nav imūna pret hakeru. Tas ir ļoti augsta prioritāte, ka mēs koncentrējamies uz katru dienu," skaidro Jaron Lukasiewicz. Lai labāk aizsargātu savus klientus, Coinsetter darīs zināmu iekšējo darbu, bet arī darbā ārpus uzņēmumiem darīt drošības auditu uz platformas darbību.

Saskaņā ar tās dibinātājs, uzņēmums būs arī regulāri apspriežoties ar augsti cienījamai Bitcoin apsardzes uzņēmumu un saglabāt testēšanas platformu. Tas viss tāpēc, ka Coinsetter ir atšķirīgs: jaunais pakalpojums ir funkcijas - piemēram, īssavienojuma vai margin Trading-, kas pašlaik netiek sniegta lielākā daļa platformas.

Coinsetter galvenais mērķis ir, lai aptvertu īpašības citiem pakalpojumiem un pat kopējām citām platformām. "Mēs iedomāties ļoti liels uzņēmums, kas sniedz vairākas Wall Street saistītos pakalpojumus Bitcoin", Jaron Lukasiewicz piebilst, prognozē super veiksmīgu nākotni Bitcoin un, protams, par Coinsetter.

Via thenextweb.comJauna Bitcoin ATM mašīna nokļūst veco problēmu sienāPēc tam, kad mēs runājām par Bitcoin ATM mašīnas hereand šeit, tur ir jauna zvaigzne pilsētā: Robocoin, Bitcoin pirmo kiosku. Šī jaunā mašīna ir kā normālu bankomātu, bet Bitcoins. Trīs dienu laikā Bitcoin conferencethat nesen notika Sanhosē, Kalifornijā, šī ierīce apmainīt tūkstošiem dolāru par pasaules populārāko digitālo valūtu.

Robocoin tika uzbūvēta ar diviem brāļiem, Mark un Džons Rasels, no Las Vegas. Bet viņi joprojām mēģina izdomāt, ko darīt ar savu jauno mašīnu, jo darbojas to pašu nav iespēja tagad.

Viņu ideja par Bitcoin ATM dzimis janvārī, kad Džons Rasels nāca klajā ar projektu, kā veids, piemērojot to, Marks Rasels jau strādā. Tie samazinājās ar Nevadas automāts automāts, un drīz, Jānis, datorzinātņu students universitātē Nevada, bija iztēloties un celtniecības prototipi.

Marks Russell redz savu mašīnu, kā kaut ko tuvu tirdzniecības automātu: tā trades sērijas numuriem naudu, bet iestādes nav happywith mašīnas, piemēram, tiem. "Mēs vēlējāmies, lai uzņēmumu, kas pārdod ciparu kodu naudu, bet tagad viņi klasificējot Bitcoin kā valūtu vai preces. Tāpēc mēs esam saistošs," viņš saka.

Tas nozīmē, ka cilvēki, kuri jau darbojas līdzīgi bankomātu būs nepieciešams, lai mainītu to, kā viņu mašīnas darbu, vai gaidīt, līdz Bitcoin ir daži noteikumi, kas var padarīt to likumīgi.

Via wired.com


Jauna pilsēta ietilpst Bitcoin: pirmā sanāksme SacramentoSacramento, Kalifornijā, ir beidzot padevās Bitcoin! A Vietējās tikšanās groupwas nesen izveidots, lai vietējiem kriptonauda lietotāji un kalnračiem var tikties, lai apmainītos ar dažas idejas. Grupa ir ieplānojis vākšanu 23. Jūlijā, 7 pm, bet tur nav vietu vēl nav.

Bez paziņojot ziņas pie Meetup grupas lapu, organizatori publicēja arī ziņu par to Reddit, kur viņi teica, ka "šķiet, ka interese [ar Bitcoin] pieaug Sakramento".

No tikšanās laikā organizācijas lūdz tikai tiem apmeklētājiem RSVP uz grupas lapu, tādēļ, ja jūs iet, jūs zināt, ko darīt.

Bitcoin eksaminētājs meklē, lai palīdzētu vietējiem Bitcoin meetups pieaugt, tādēļ, ja jums ir organizēt vienu vai zināt par jaunu grupu, sūtiet mums ziņu.


Bitcoin pasaulē ierodas jauns produkts: priekšapmaksas kredītkarteTur ir jauna zvaigzne Bitcoin pilsētā: priekšapmaksas kredīts MasterCard finansē ar... Bitcoins!

Do not get pārāk laimīgs, lai gan, jo tas nav tas pats, kas ar karti, kas ļauj pārraidīt Bitcoins darījumu laikā. Par Bitcoin Kartes galvenā funkcija ir turēt eiro. "The karte darbojas kā normālu priekšapmaksas MasterCard, atšķirība ir lietotāji var iegādāties ar Bitcoins un finansēt to ar Bitcoins", skaidro uzņēmuma pārstāvis, kas pārvalda karti.

Tomēr, kartes funkcijas ir diezgan pārliecināts tagad, jo vietne nav skaidri norādīts, kādā valūtā vai karte izmantošanu. Ir informācija par mājas lapu, kas liecina par iespēju dažādās valūtās, vismaz saskaņā ar FAQ, kas ir pieejama tikai lietotājiem ar kontu.

 Kā norādīja mājas lapā, jums ir tikai jāievēro divas vienkāršas darbības, lai saņemtu savu karti. Pirmkārt, piereģistrēties un pēc tam pasūtīt. Bet, ja jūs vēlaties pasūtīt karti - kas ir arī iespēja līdzekļus pārskaitīt izmantojot SMS -, Jums būs jāmaksā par pirmo maksa € 58,55 (tas ir apmēram £ 50 vai $ 78,15).

Attiecībā uz The Bitcoin Company, ir vietnes vēsture ir ļoti nesen, jo uzņēmums tika tikai izveidota šā gada martā. Tomēr, locekļi šo komandu acīmredzot ir liela pieredze tādās jomās kā priekšapmaksas kredītkartes, maksājumu apstrādi un virtuālo valūtu.

Via coindesk.com

Saistītās ziņas


Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Post ICO

Bitcoin un naudas nākotne: Atlanta rīko kriptogrāfijas konferenci oktobrī

Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti

Post ICO

7,170 BTC nozagts no BTER aukstā seifa, Ķīnas valūtas maiņa paziņo laimību

Post ICO

Bitcoin pilsoņu karš smirdošs: kas, kas, kāpēc, kad un kā

Post ICO

15 vietnes visiem jūsu kriptēšanas jautājumiem

Post ICO

5 Ievērojami Bitcoin video jums vajadzētu skatīties

Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas

Post ICO

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas