Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu

Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu

Ja jūs esat nodarbojas ar Bitcoin vairāk nekā pāris nedēļām, tad jūs droši vien zināt, ka ir specifiski instrumenti, jums ir nepieciešams, lai sekotu, kas notiek, aprēķināt ieguves rentabilitāti, vai pat veikt dažas Satoshis katru reizi brītiņa.

Šodien es esmu lepns iepazīstināt 99Bitcoins "uzlaboto instrumentu kopumu Bitcoiners. Mēs esam nesen pievienota vēl dažus papildu bezmaksas rīki, ko jūs tagad varat izmantot jūsu ērtībai:

Bitcoin krāns rotators (bezmaksas)

Iespējams, viens no populārākajiem žanru Bitcoin mājas lapas ir jaucējkrāniem. Vietnes, kas maksā no mikro summas Bitcoin saviem apmeklētājiem. Problēma ar faucetsis ka jūs parasti darīt tikai ļoti nelielu naudas summu no katras vietas, un jums būs jāgaida ļoti ilgu laiku, līdz jūs varat to izmantot atkārtoti.

Tieši tāpēc mēs esam izveidojuši mūsu jaucējkrāns rotators. Rīks, lai palīdzētu jums ātri pārvietoties starp simtiem Bitcoin krāniem, kas ļauj Jums ātri nopelnīt dažus Satoshis no katra vienu. Ja jūs esat pilnīgi jauns Bitcoin šis ir lielisks veids, kā iegūt savu pirmo Bitcoins iekšpusē jūsu maku, un saprast, kas tas viss ir par.

Bitcoin Mining kalkulators (bezmaksas)

Ja jūs vēlaties veikt dziļāku ieskatu Bitcoin miningthen jūs, iespējams, ir nepieciešams labs ieguves kalkulatoru. Kalnrūpniecības kalkulators ļaus jums novērtēt, cik daudz laika tas prasīs, lai jūs iegūtu pozitīvu ieguldījumu atdevi jūsu atmīnēšanas operācijās.

Bitcoin likme kalkulators (bezmaksas)

Tas ir iespējams, ir viens no visvairāk aizraujošu instrumentiem mēs esam nāk klajā ar līdz šim. Tā kā ir tik daudz dažādu Bitcoin biržas un tik daudz dažādu maksas un valūtas maiņas kurss, tas ir dažreiz grūti atrast, kur labākā vieta, kur iegādāties Bitcoins ir.

Bitcoin kurss kalkulators palīdz jums atrisināt tieši to. Vienkārši ievadiet cik Bitcoins jūs meklējat pirkt / pārdot, ko valsts jums ir no un saņemt sarakstu ar dažādu citātus no dažādiem apmaiņu. Ja jūs lidināties virs jebkura citātu redzēsiet precīzu sadalījumu, kā skaits tiek aprēķināts.

Ja esat apmaiņas jūs viegli varat pievienot sevi ar šo sarakstu, kā arī, aizpildot vienkāršu formu.

Milli - Augsts maksājot Bitcoin krāns (bez maksas)

Nesen mēs esam uzsākuši mūsu pašu Bitcoin krāna sauc Milli. Mēs cenšamies, lai padarītu šo par vienu no augstākajiem maksājumu Bitcoin krāniem tur dodot prom 700 Satoshis ik pēc 30 minūtēm. Varat arī atsaukties citus cilvēkus ar krānu un saņem 35% nodošanas komisiju.

Bitcoin cena svārsts widget (bezmaksas)

Protams, ne visi mūsu rīku ir jauni, daži ir bijuši tirgū ilgu laiku tagad. Bitcoin cena svārsts widget WordPress ir pieejami gandrīz 2 gadus. Tas pašlaik darbojas vairāk nekā 400 Bitcoin mājas lapām, un ir vidējais vērtējums ir 4,5 no 5.

Cenu biržas ļauj jums parādīt jaunākās un vēsturiski (līdz 30 dienām) Bitcoin cenas no 4 lielākajās biržās. Tas arī parāda Litecoin cenas, kā arī, un tas ir ļoti pielāgojama.

Bitcoin news feed widget (bezmaksas)

Ja jūs meklējat, lai iegūtu pastāvīgu ziņu plūsmu uz jūsu WordPress vietā jūs vienmēr varat iegūt mūsu Bitcoin ziņu plūsmas logrīku. Lai gan es varu godīgi teikt, tas nav tik veiksmīga, kā mūsu citi rīki, šī widget joprojām piegādā labu nepārtrauktu plūsmu Bitcoin ziņas no vadošajiem interneta lapām.

Nobeigumā es ceru, ka dažas vai visas no šīm rīks palīdzēs jums tirdzniecību, kalnrūpniecības, apmaiņu vai veidojot savu nākamo Bitcoin biznesu. Ja jums ir kādi papildu līdzekļus vai rīkus, kas gribētu, lai mēs varētu izveidot justies brīvi atstāt jūsu komentārus turpmāk.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs

Post ICO

Lietojumprogramma, kas nozag jūsu Bitcoins, Paypal prezidenti uzņem Bitcoin un citus

Post ICO

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Post ICO

Beļģijas finanšu ministrs nenosaka problēmas starp nacionālo banku un Bitcoin

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā

Post ICO

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Adam Draper pievienots Cryptolina

Post ICO

Bitcoin un naudas nākotne: Atlanta rīko kriptogrāfijas konferenci oktobrī

Post ICO

Bitcoin Black Friday 2014 pārtrauc visus ierakstus: Gyft, NewEgg ir labākā pārdošanas diena jebkad

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

100 000 Dogecoin radio raidītāju