Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties

Bitcoin ir acīmredzami mainās, jo īpaši pēdējo mēnešu laikā. Tas pieaug, tas ir spēcīgāks, un tas ir vairāk un vairāk lietotāju. Tātad, tas nav brīnums, ka tirgotāji apskatīt to kā iespēju pārdot vairāk.

Ja jūs atceraties, mēs runājām par šo jautājumu šeit, paskaidrojot iemeslus, kāpēc internetā (un arī reālā) tirgotājiem būtu jāpieņem Bitcoin. Mūsu viedoklis ir tāds pats, jo digitālā valūta ir drosmīgs jaunu pasauli, kas ir jāizpēta, bet vienmēr ar piesardzību.

Lai gan mēs esam runājuši par kādu no Bitcoin ir trūkumi, tas kriptonauda var būt ļoti droša, ja to izmanto pareizi. Darījumi pamatā militārās klases kriptogrāfija, ļaujot privāto un drošu tiešsaistes darījumiem. Tad nāk iemeslus mēs jau runājām: tas ir labi, lai pieņemtu Bitcoin, lai piesaistītu tech-savvy privātpersonām. Tiem, kas patīk uzskatīt pionieriem.

Kad jūs jūtaties gatavs par to, let ikviens zina, ka jūs apstiprināt Bitcoin un jūs sākat, lai piesaistītu klientus no šī jaunu tirgu. Ticiet mums, viņi vēlas pavadīt savas jaunās digitālās monētas! Tas ir teikt, neaizmirsti būt piesardzīgiem sākumā, īstenojot Bitcoin jūsu biznesu. Tā ir laba ideja, tikai strādāt ar cilvēkiem un organizācijām, jūs zināt un uzticēšanos, līdz brīdim, kad jūs esat ieguvis vairāk pieredzes šajā jomā.

Tāpat jāatceras, ka kriptonauda ir gaistošs, un joprojām ir augsta riska aktīvu. Tātad, nekad glabāt vairāk naudas, ka jūs varat atļauties zaudēt Bitcoin formā. Citiem vārdiem sakot, nav iet ieguldīt visu savu naudu digitālajā valūtā tikai tāpēc. Bitcoin joprojām ir ļoti neprognozējams, tāpēc jums ir nepieciešams, lai būtu sagatavotas mechanismthat var pārvērst savu Bitcoins jūsu vietējā valūtā regulāri un ātri veidā.

Tās ir galvenās problēmas, jums ir nepieciešams, lai būtu ar Bitcoin. Bet agrāk, ka digitālā valūta var būt liels bet ilgtermiņā: Bitcoin ir lielāka jēga katru dienu pasaulē kā mūsējā, un, ticiet mums, tas būs ļoti veiksmīga, kad tas ir attīstījies, un noteikumi tiek noteikti.

Via pandodaily.comAgora Commodities ļauj iegādāties pallādiju ar BitcoinBitcoin īpašnieki tagad var ienākt tirgū dārgu un retu metālu pateicoties Agoras precēm. Dārgmetālu tirgotājs ļauj klientiem iegādāties pallādiju ar kriptonauda.

Palladium ir viena no retākajām metālu availableto preču investoriem. Saskaņā ar paziņojumu presei, "1990. Gada pasaules pallādija pieprasījums bija aptuveni 100 tonnas. Līdz 2000. Gada pieprasījums pēc palādija bija sasniedzis 300 tonnas, bet globālā ražošana tika ierobežota tikai 222 tonnām 2006. Gadā". Šis metāls, galvenokārt izmanto, lai ražotu katalītisko pārveidotāju automobiļu ražošanas jomā, ir pat 30 reizes retāk nekā zelts.

"Jauni pircēji nozīmē jaunu pieprasījumu un īpašnieki Bitcoin bez šaubām steidzas iegādāties pallādijs ar Bitcoin, jo tas liecina par jaunu veidu, kā aizsargāt nesen gainsthat ir izgatavots no digitālās valūtas," piebilst preses relīzi.

Ja jūs esat ziņkārīgs, lai uzzinātu vairāk par šo ieguldījumu iespēja, pārbaudiet Agora Commodities "mājas lapā.


Airbnb varētu būt tuvāk Bitcoin pieņemšanai: izpilddirektors pieprasa atzinumus par čivinātGalvenais mājas noma Airbnbmight apsver Bitcoin kā maksājumu iespēju. Vismaz, uzņēmuma līdzdibinātājs un vadītājs, Brian Chesky, nolēma lūgt viņa sekotāju viedokli par Twitterregarding šo iespēju.

Atbilde bija kopumā pozitīva, ar desmitiem cilvēku, lūdzot uzņēmumam veikt šo soli forwardand kļūt par vienu no pirmajiem platformām šāda veida Lai apstiprinātu kriptonauda.

Daži Twitter lietotājiem, kas nodrošināti labus argumentus. Piemēram, Zach Salamans-Beloin teica: "Jā. Kā starptautiskā kā jūs, tas atmaksāsies daudz reizes par klientu pieredzi un atvieglotu uzņēmējdarbības". Adam Nash, izpilddirektors Wealthfront,? Atbildēja: "Patiesībā, kā tirgus, Airbnb varētu kaut ko unikālu ar Bitcoin darīt. Ļaujiet nomniekiem maksāt un ļaut īpašniekiem izvēlēties saņemt".

"Jā. Tas samazinātu maksu, racionalizēt maksājumus, samazināt risku un ir viegli īstenot bez valūtas kursa / svārstību risks," sacīja Andreass Antonopoulos A kriptonauda eksperts.

Airbnb ir tiešsaistes platforma, kas uzskaitītas tūkstošiem māju, dzīvokļu un guļamistabām pieejami īstermiņa nomas in 34.000 pilsētās visā pasaulē. Tas ir īpaši piemērots cilvēkiem, par atvaļinājumiem, kas drīzāk palikt mājā, nekā viesnīcā.

Pašlaik vietne ir atbildīga par vairāk nekā 10000 ikdienas reservationsand pasaules līderis šajā uzņēmējdarbības nozarē, tāpēc redzot Airbnb pieņemt Bitcoin būtu īpašs.

Nomas gigants varētu būt, balstoties uz neseno announcementmade ar 9flats.com. Šis tiešsaistes platforma darbojas tajā pašā nozarē, kā Airbnb, bet mazākā mērogā. Uzņēmums ir ne tikai pieņemt Bitcoin kā maksājuma opciju, īres, bet arī dod Saimniekiem tiesības izvēlēties, ja viņi vēlas, lai saņemtu savu naudu fiat vai kriptonauda.

Saskaņā ar 9flats.com, "tas ir kaut kas mūsu saimnieki lūdza atkārtoti, un mēs esam priecīgi, ka varam to izdarīt".

Attēli no Airbnb.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā

Post ICO

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi

Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl

Post ICO

7,170 BTC nozagts no BTER aukstā seifa, Ķīnas valūtas maiņa paziņo laimību

Post ICO

Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību

Post ICO

Bitcoin pilsoņu karš smirdošs: kas, kas, kāpēc, kad un kā

Post ICO

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu