Bitcoin pieņemšana ir MovieTickets.com labvēlība | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin pieņemšana ir MovieTickets.com labvēlība

Bitcoin pieņemšana ir MovieTickets.com labvēlība

MovieTickets.com ziņo, ka tās apskāviens Bitcoin rezultātā palielināsies pārdošanas, redzamība un kopienas labo gribu. Kad uzņēmums pirmo reizi nolēma pieņemt Bitcoin tur bija daži trepidations, bet visu ciparu valūta ir pagrieziena, lai būtu svētīgs tiešsaistes biļešu pārdošanas vietā. Ar patērētājiem pastāvīgi pieprasa vairāk veidus, kā ātri un viegli norēķināties par precēm internetā, Bitcoin kļūst par aizvien populārs darījumu metodi ir, un vienu, kas palīdz MovieTickets.com pārdot savas preces.

Filmu apmeklētāji tagad var izmantot Bitcoin iegādāties biļetes par aptuveni 900 kinoteātriem ASV. MovieTickets.com tikai sāka pieņemt Bitcoin atpakaļ jūnijā, bet programma ir parāda agrīnās pazīmes panākumus. Jau MovieTickets apgalvo, ka tā pieņemšana Bitcoin palielinās savu atpazīstamību un profilu. Best of all, uzņēmums ziņo simtiem pirkumiem ar Bitcoin līdz šim.

Kad MovieTickets nolēma pieņemt Bitcoin, tā nevada kāda "brīvdomātājs viedokli" (piemēram, lieks) vai jebkāda veida lielākas filozofiju. Tā vietā, tas tika vadīts, izmantojot pragmatisku apskāvienos biznesa principus un vēlmi radīt publicitāti un palielinātu biļešu pārdošanu. Līdz šim Bitcoin pilda abās frontēs.

MovieTickets ir viens no lielākiem uzņēmumiem pieņemt Bitcoin kā maksājumu. Tīmekļa vietne, kas tika dibināta 2000.gadā, ir līgumi ar aptuveni 240 filmu teātra ķēdes ASV, un ir viens no lielākajiem tiešsaistes mazumtirgotājiem par filmu biļetes. Tagad tas ir viens no lielākajiem uzņēmumiem, lai amatpersona pieņem Bitcoin kā maksājumu. WordPress, metro, Target, Zynga, un citi lielākie uzņēmumi ir izveidojuši veidus akceptēt Bitcoin kā maksājums, bieži vien izmantojot vidējo vīrieti pakalpojumu, kas ātri pārveido Bitcoin naudā.

Šajā MovieTickets "gadījumā maksājumus veicina GoCoin, kas ir viens no karstākie Bitcoin jaunizveidotiem tirgū tieši tagad. GoCoin padara to viegli, lai visiem uzņēmumiem pieņemt bitcoins (un citus digitālos valūtām, piemēram, dogecoin un litecoin), pārveidojot digitālās valūtas aukstajā, grūti naudas, ka uzņēmēji alkt. GoCoin tika finansēta, daļēji izmantojot pūļa.

Tik ilgi, kamēr kinoteātris ļauj biļešu pircēji izmantot MovieTickets maksājumu apstrādes pakalpojumu, viņi var izmantot Bitcoin kā maksājumu pakalpojumu. Ne visi kinoteātriem uz MovieTickets.com tomēr izmantot uzņēmuma maksājumu apstrādes pakalpojumu, tāpēc lietotāji nevar iegādāties biļetes ar bitcoins no visiem teātriem. Tomēr, gandrīz tūkstoš kinoteātriem jau pieņemot Bitcoin un MovieTickets turpina pievienot jaunus teātrus uz savu tīklu.

Uzņēmuma izpilddirektors citē izglītības trūkumu kā lielākais šķērslis starp Bitcoin kā nišas maksājumu un investīciju transportlīdzekli, un kā plaši izplatīts un in-lietošanai valūtā. Šī izglītības trūkums var ietekmēt gan klientiem, no kuriem daži vienkārši nezinu, ko Bitcoin ir un kā to izmantot, kā arī uzņēmumiem. Daudzi uzņēmumi vienkārši nezina, kā pieņemt Bitcoin un kā maksājumu var apstrādāt un pārvērsta tradicionālo naudā.

MovieTicket ir pieņēmusi Bitcoin iezīmē vēl vienu būtisku progresu attiecībā uz visu digitālo valūtā. Par Bitcoin izveidot sevi kā pilntiesīgu valūtu, tas būs nepieciešams, lai kļūtu par plaši lietots un viegli pieņemt maksājumu iespēju. Overstock.com MovieTickets.com, un citi uzņēmumi ir palīdzot izplatīt informētību par Bitcoin, kas galu galā palielinātu Bitcoin kopienas lielumu. Tagad vismaz Bitcoin lietotājiem ir iespēja iegādāties biļetes uz filmu un pievēršanos jaunākajām švīkām.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības

Post ICO

Bitcoin Black Friday 2014 pārtrauc visus ierakstus: Gyft, NewEgg ir labākā pārdošanas diena jebkad

Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

2013. gada Bitcoin raksts varētu būt šīs krievu vietnes sabrukums

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā

Post ICO

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties