Aktivisti vēlas izveidot jaunu Bitcoin modeli, kas var nodrošināt anonimitāti un izvairīties no regulējuma | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Aktivisti vēlas izveidot jaunu Bitcoin modeli, kas var nodrošināt anonimitāti un izvairīties no regulējuma

Aktivisti vēlas izveidot jaunu Bitcoin modeli, kas var nodrošināt anonimitāti un izvairīties no regulējuma

Turiet anonimitāti un brīvību. Tas ir galvenais mērķis divu anonīmu aktīvistu, kas ir piedāvāto alternatīvu Bitcoin: tā ir iespēja, kas galdam protokolu un radīt Bitcoin 2.

Šī jaunā atvasinājums no sākotnējā koda palīdzētu saglabāt to, ko atbalstītāji zvanu, to papīra "Bitcoin 2: brīvība Darījuma", par "sākotnējo ilgtermiņa redzējumu", šī kriptonauda, ​​iznīcinot elementus protokola, ka tās uzskata par kaitīgs sistēmā.

Bitcoin 2 tiks veidota, lai atbalstītu anonimitāti protokolu Zerocoin. Tas ir aktīvistu plānu, lai apturētu sākotnējo protokolu no attīstās "uz sistēmu, kas ir pilnīga perversija no sākotnējā vīzija - pilnīgi caurspīdīga maksājumu sistēmu ar ļoti maz punktiem kontroles, kas ir pilnībā absorbē izveidotais finanšu un regulatīvo vidi ".

Tas ir viņu redzējums, bet ko tas eksperti saka? Core attīstītājs Jeff Garzik saka: "tas ir cits Altcoin. Viņi mēģina braukt coattails no Bitcoin zīmolu, bet kas nav, eksperimentēšana ir laba lieta. Vairums Altcoins mārketings ir neizbēgami Bitcoin kritiska, jo viņi vēlas, lai atšķirtu sevi no galvenā konkurenta ".

Bez cīnās par Bitcoin s anonimitāti un brīvību, papīra arī cer novākt lietotājiem kriptonauda. "Mums nav lobēt padarītu mūsu priekšlikumus daļu no pašreizējās Bitcoin sistēmā, bet darīs grūti dakšiņu. Kurš grib palikt vecajā sistēmā, ir iespējams. Kurš grib pāriet var, kā arī. Un mēs domājam, to var izdarīt bez problēma cietā aktīvu reset, kas ierobežo konkurenci Bitcoin (kā, sākot no nulles ieguves rūpniecībā, tirgus uc), "skaidroja Ēriks Gonzalez, kas ir viens no ierosinātāji.

Saskaņā ar dokumentu, autori ir īpaši saistīti ar jaunajām iezīmēm Bitcoin v0.9 presei, kas apvieno ar Bitcoin Maksājumu Ziņojumi sistēma, kas ļauj tirgotājiem, lai izveidotu savienojumu ar klientiem. Maksājumi tiks pabeigts, izmantojot digitālos sertifikātus pieder tirgotājiem un tas satur informāciju par katru darījumu.

Autori ir arī bažas par iespēju izsekot maršrutu katrām Bitcoins pavadīto lietotājs. Kā norādīts dokumentā, "programmatūru, lai analizētu finanšu plūsmu par naudas atmazgāšanu modeļus tradicionālajā banku sistēmā ir plaši pieejama, un to var pielāgot, lai Bitcoin viegli, kas padara to grūtāk noslēpt ones identitāti". Gonzalez apgalvo, ka tas "ir viens no attiecībā uz notikumiem, kas nav pārāk bīstamas pati par sevi, bet problemātisko kombinācijā ar citām izmaiņām".

Tomēr Jeff Garzick apgalvo, ka šie līdzekļi ir nevajadzīgi un, iespējams, gatavojas retard progresu Bitcoin:. "Korporācija, kas vēlas, lai tās finanses būtu pārbaudāma pasaule kopumā nevēlaties šīs ieteiktās anonimitāti funkcijas nebūtu brīnišķīgi, ja lielās korporācijas un valdības publicēti pilnīgi atklāti, pārbaudāmas, šifrētā pierādīts uzskaite? Bitcoin tehnoloģija ļauj, ka ".

Vēl viena lieta, ka papīra vēlas ieviest ir regulāra izmēra bloku ķēdi, jo viens mums tagad vienmēr pieaug. Saskaņā ar papīra, pieaugošā bloks ķēdes palielina ideja par centralizācijas, tomēr pilnībā klienti mazāk iespējams laika gaitā. "Mēs varētu izklausīties diezgan pesimistisks jums, bet mēs esam bijuši digitālo valūtas nozarē gandrīz divus gadu desmitus tagad," saka Gonzalez, piebilstot, ka "lietas parasti iet veidus jums nav plānot, vienkārši tāpēc, ka jums nav tiesības nepieciešams, lai aizstāvētu sevi pret regulatīvo spiedienu ".

Via coindesk.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

Adam Draper pievienots Cryptolina

Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

100 000 Dogecoin radio raidītāju

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Post ICO

BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā