Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Bitcoin karš, kas ir bijis notiek starp uzņēmumiem un iestādēm, izskatās vairāk, piemēram, ziepju operas, nevis patiesu konfliktā, bet sekas var būt reāls.

Pēc pēdējā epizode, kas notika, kad departamenta finanšu iestāžu Kalifornijas izdeva "pārtraukt un atturēties kārtību" pret Bitcoin fonda, tad komanda Bitcoin eksaminētājs nolēma pieprasīt atzinumu par šo jautājumu, un mēs aicinājām Adam B. Levine, dibinātājs un redaktors-in-galvenais parunāsim Bitcoin !, lai atbildētu uz dažiem jautājumiem.

Tikmēr Bitcoin Fonds ir izsniedzis labi strukturētu vēstuli, atbildot uz Kalifornijas iestādēm. Mēs joprojām gaidām, lai redzētu, kā šī situācija būs spēlēt, bet tagad jūs varat pārbaudīt mūsu interviju zemāk.

Vai tas ir derīgs traucēt darbu iestādē, piemēram, Bitcoin fonds, kas nodarbojas ar ziedojumiem, jo ​​viņi nav šādas naudas pārraides likumu? Vai jūs domājat, ka tas ir noticis tikai tāpēc, ka iestāde izmanto šo naudu, lai veicinātu Bitcoin?

Adam B. Levine - Vienīgā reālā atbilde šeit ir, ka tas ir haoss. Tas ir viegli noraidīt prasību no Kalifornijas, jo tas izklausās dīvaini, bet cilvēks, kurš parakstīja savu vārdu uz vēstuli, bija cilvēks, kas faktiski rakstīja likumu. Tev iedomāties viņi zina, ko viņi runā, tāpēc jautājums ir: kāpēc viņi domā, ka ir lieta? Situācija ir sajaukt, lai neteiktu vairāk, tas būs līdz pat juristiem, lai skaitlis tas.

Eksperti saka, ka pasūtījumi un brīdinājumi, piemēram, šo vienu būs reizināt nākamo nedēļu un mēnešu laikā 48 Ziemeļamerikas valstīs, kur šāda veida likumu ir aktīva. Vai jūs ticat šīm prognozēm?

Es domāju, ka tas ir riskanti būt maiņas vai jebkurš uzņēmums, kas nonāk saskarē ar tirdzniecību vietējo valūtu un Bitcoin. Normālai tirgotājiem, tas būtu mazliet neveikls sākt izsniegt tekstveidnes pārtraukt-and-pasaulīga prāta jebkuru uzņēmumu, kas darbojas ar kriptonauda. Es tiešām neredzu tas notiek, bet par apmaiņu situācija ir ļoti atšķirīga.

Mt. Gox, piemēram, šķiet, ir "padevās" uz iestāžu spiedienu. Tas bija pozitīvs solis apmaiņas platforma?

Es gribētu apstrīdēt Jautājums maz, Mt.Gox izmisīgi vēlas būt atbilstošs. Tas nav, piemēram, ka viņi kādu izstumtais organizācija stāvus uz privātumu saviem klientiem. IDD dinged tos tikai tehnisks, trīs gadus vecs bankas konta atklāšanu, kas nebija kārtībā, tajā laikā tas tika parakstīts. Līdz FinCEN vadlīnijas, neviens nedomāja, Mt.Gox bija nauda raidītājs. Vai par šo jautājumu, ka iestādes domāja Bitcoin bija nauda.

Tas viss ir briesmīgi viņu bizness: Mt.Gox iepriekš kontrolēja vairāk nekā 80 procentus no Bitcoin tirdzniecībā, taču šis skaits samazinās ātrāk tagad nekā jebkurā reizi divos gados es esmu bijis skatīties. Viņi izmisīgi vēlas, lai panāktu, lai lietas varētu saņemt atpakaļ normālā stāvoklī. Izņemot tas ir grūti ievērot, kad noteikumi var mainīties jebkurā brīdī.

Vai jūs domājat, ka ASV redz Bitcoin savādāk nekā citur pasaulē?

ASV ir vairāk financialized ekonomiku nekā daudzās citās pasaules daļās, tāpēc no dažiem stūriem būs neticami atturība apskatīt tehnoloģiju, kā kaut ko citu, nevis joks. Galu galā, tie ir daudz ko zaudēt. Neatkarīgi no attieksmes, tas kļūst skaidrāks katru dienu, ka Bitcoin ir tik revolucionārs, jo tā ir valūta, kas izturas pret visiem dalībniekiem, kā vienāds, piemērojot noteikumus katram lietotājam tikai pats. Jo pasaule naudas, tas ir unikāls un ļoti spēcīgs iezīme.

Vai jūs domājat, ka valsts regulatori ir nodoms, galu galā, slēgtu Bitcoin? Kaut FinCEN, piemēram, jau ir garantēts, ka tie nav mēģina pārtraukt kriptonauda.

Tas ir smalku līniju staigāt. Ar programmatūras tehnoloģiju, jūs varat ne tikai veikt kaut ko nelikumīgu, un gaidīt, lai cilvēki klausās. Peer to peer failu koplietošana rāda mums, ka mēģina iznīcināt pakalpojumus, kas ļauj to var veiksmīgi iznīcinot pakalpojumu, bet pamata tehnoloģija burbuļi uz augšu elastīgāks un grūti iesaistīties formu, bieži vien vairākas.

Ja puisis gribēja nogalināt jaunu tehnoloģiju, kas ir slikti izprasta, galvenais mērķis ir kurināt dabas bailes no jaunā nenoteiktība likumību. Tas ir labāk, lai kabīne tik ilgi, cik vien iespējams, nosakot likumu, lai papīra, jo pēc tam, kad parametri tiek saprasts, ka ir iespējams nekavējoties rīkoties. Pat apgrūtinošs regulējums nav uzdevums dots pietiekami daudz naudas, bet neskaidrība par turpmāko regulējumu ar zināšanām tas nāk, un tas varētu būt slikti, jo ir ļoti grūti izdarīt. Es nevaru lasīt domas, bet es vēlētos spēlēt lēnu spēli.

Kādas ir jūsu cerības par Bitcoin nākotnē?

Es domāju, ka tas mainīsies viss, vai arī iekāpšanas mehānismu par tehnoloģiju, kas dara. Tas nav tik daudz Bitcoin, kā sabiedrībai, kas ir ieplīsis ap to. Gudrākie cilvēki, es esmu satikusi, kaislīgi un spējīgs. Mēs veidot labāku pasauli, tehnoloģija ir tikai līdzeklis. Bitcoin ir labs instruments, bet ne tikai, vai pēdējais.

Saistītās ziņas


Post ICO

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī

Post ICO

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai

Post ICO

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā

Post ICO

Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu

Post ICO

Bitcoin core versija 0.11.0 atbrīvota

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības