Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Uzņēmums SkyCraft tagad pieņem Bitcoins tās lidmašīnām. Lēmums veicināja uzņēmuma "vēlmi celt vispārējo aviāciju 21. Gadsimtā", kā arī "aizdedzes interesi lidot uz Bitcoin holderswho nevar jau kļuvuši pazīstami ar savu skaistumu."

SkyCraft paziņoja labas ziņas, izmantojot publicētā uz uzņēmuma mājas lapā presei. Biznesa veic kriptonauda apmaiņā pret tās SD-1 Minisport, rezultātā "septiņu gadu Čehijas inženierzinātņu un dizains", transportlīdzeklim piemērots jebkuram iesācējam pilots, un tagad tiek uzskatīta par pirmo lidmašīnu, kas var iegādāties ar Bitcoin.

Lai iegādātos SD-1 Minisport, jums būs nepieciešams tērēt $ 54.850. Pie pašreizējā valūtas kursa, tas nozīmē vērtību ap 81 BTC, bet 2000 $ (gandrīz 3 BTC) ir jāmaksā vispirms kā depozītu.

Uzņēmums, kas apstrādā savus digitālos valūtas maksājumus caur BitPay, cer ", tas nozīmēs svarīgs brīdis gan nākotnē vispārējās aviācijas un nākotni Bitcoin".

[Update] Tikmēr SkyCraft jau pārdeva savu pirmo lidmašīnu. Pircējs ir slavenais Bitcoin uzņēmējs Charlie Shrem, kurš paziņoja, ziņas, izmantojot Twitter.

Shrem nopirka pirmo SD-1 Minisport ar kriptonauda un, acīmredzot, viņš nevarēja būt apmierināti.Alan Silbert, BitPremier izpilddirektors: šobrīd tas ir pārejas posms Bitcoin pasaulēPar atbaidošs variācijas un nepastāvības periods šķiet pagātnē par Bitcoin. Pēc milzīgs uzbraukt $ 200 pavasarī, ciparu valūtas vērtība ir svārstās ap $ 90 par pēdējo dienu, kad gaismas krituma.

Tas viss neskatoties notikumiem, piemēram slēgšanas Liberty Reserve un paziņojumu par Bitcoin ETF veiktā Winklevoss dvīņi pagājušajā mēnesī. Tātad, kas notiek ar kriptonauda?

Nu, pēc Alan Silbert, CEO luksusa preču mazumtirgotāja BitPremier, "potenciālie pircēji sēž malā nowwhile jautājumiem izspēlē ar kalna GOX un nākamajiem apmaiņu nāk tiešsaistē, regulējuma jomā, un uzņēmumiem, kas nolems slēgt, jo no reglamentējošais slogs ".

"Tajā pašā laikā, es zinu, ka ķekars aktivitātes filtrējot fonā ar jauniem Bitcoin jaunizveidotiem aprises. Tāpēc es to redzu kā sava veida pārejas perioda tiesības tagad. Plus ASV akciju tirgi saglabāt hitting rekordaugstu un ieguldītāju dolāru dodas uz turieni ", viņš piebilst.

Un ko par Winklevii? Silbert saka, ka "Winklevoss ETF nāksies iet caur gara reģistrācijas procesu ar SEC un arī tirgot atļauts dalībniekiem pierakstītos uz jēdzienu (var būt stāsta jums kaut ko jūs jau zināt: lielās finanšu institūcijas, kas būtībā padara tirgū, naftas mašīna, un veikt dažas risku arbitrāžas iespējām) ".

Kā norādīja CEO BitPremier ", tas prasīs kādu laiku, un EIF nevar notikt tuvākajā nākotnē, it īpaši, ja viņi nevar pārliecināt pilnvarotām dalībniekus parakstīt, tāpēc tas aizņem daudz kick no preses atbrīvošanas. Prese ir arī diezgan negatīva uz Winklevoss EIF ".

Tas varētu būt tikai viens viedoklis, bet tas nāk no eksperts ar lielu pieredzi Bitcoin jomā, tāpēc viņš zina, ko viņš saka. Kad mēs ievadīti kriptonauda pasaulē, mēs zinājām, tas bija kaut kas zināms... Vienīgais, kas vēl jādara, tāpat kā daudzās citās lietās, ir jāgaida un redzēt.

Via businessinsider.com


Satraucoši caurspīdīgas redakcionālas darbībasCoin Uguns ir sākusi īstenot dažādus caurspīdīgu darbību tādā veidā, daži kritiķi uzskata, ka "satraucošs".

Mēs esam runājuši agrāk par caurspīdīgiem finanses (uzsākot drīz), mēs esam atvērti mūsu redakcijas panelī.TAG_BR Coin Fire Plus biedriem, un mūsu redakcionālo komanda ir smagi strādājuši, lai radītu virkni materiālu, kas tiks uzsākta kā atklātā pirmkoda ikvienam izmantot.

Trešdienas vakarā, mēs sākām Redakcijas informācijas paneli agri, skatīties tikai versija Plus biedriem. Coin Uguns Plusis pievienotās vērtības abonēšanas monētu Fire. Šī jaunā funkcija ļauj PLUS dalībniekiem iespēju pārskatīt mūsu gaidāmajām funkcijām, apskatīt dažādus pasākumus katra stāsts notiek, un pārskatīt aizmuguri mūsu darbību.

Tas vēl ir pāragri, un mēs esam ieguvuši daudz vairāk darba, lai darīt, lai mūsu aizmugursistēmas darbību pārskatāmāku lasītājiem, bet mēs vienmēr virzās... Katru dienu.

Mēs pievienot vairāk pārskatīšanas opcijas lasītājiem iekšā Redakcijas panelī, jo mūsu attīstības komanda turpina rakstīt atbalstu mūsu Coin Fire Plus biedriem. Pašreizējā pārskatīšanā, dalībnieki var skatīt gaidāmos stāstus un jāpāriet uz tām, lai redzētu katra stāstu statusu.

Lietotāji var urbt uz leju, uz konkrētu stāstu.

Detalizēta informācija iekšpusē stāsts projektu skaitā ir autori un darbinieki strādā stāstu skaits iekšējo diskusiju ziņojumiem un citas pozīcijas. Tuvākajā nākotnē papildu opcijas tiks atvēra Plus dalībniekus pārskatīt papildu objektus.

Pilnīga pārskats stāsts.

Mēs strādājam arī pie jaunu funkciju, kurā Coin Uguns Plus dalībnieki varēs balsot par stāstiem viņi vēlētos redzēt mūsu redakcionālo komanda koncentrējas uz, liekot mūsu lasītājiem vairāk kontrolēt kā "pārvaldes redaktoriem" par veidu.

Mēs ticam, ka tas ir caurspīdīgs, pat "satraucoši", caurspīdīgs mūsu lasītājiem, un ir apņēmusies dalīties šo informāciju ar saviem lasītājiem. Palieciet noregulē, kā mēs pievienot papildu funkcijas, politiku un priekšmetus.

Saistītās ziņas


Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā

Post ICO

Lietojumprogramma, kas nozag jūsu Bitcoins, Paypal prezidenti uzņem Bitcoin un citus

Post ICO

Ķīnas banka tuvākajā nākotnē nevar atzīt Bitcoin kā likumīgu finanšu instrumentu

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību