Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Pēc nesenās uzsākšanai Prospero Bitcoin kalnrūpniecības mašīnu un ASIC "ir favorīts", uzņēmums Black Arrowis šobrīd ir uzmanības centrā. Zīmols, kas dibināta 2010.gadā Honkongā, ir izveidojis savu klātbūtni Ķīnā un tagad vēlas iekarot pārējo Bitcoin pasaulē.

Pēc izdevumu kādu laiku attīstās aparatūra un iegulto firmware vairākiem klientiem, Black Arrow atklāja cryptocurrencies aptuveni pirms gada. "Un mēs esam sajūsmā par jēdzienu kopš", atklāj Alex Berk, tad uzņēmuma pārstāvis, kurš runāja ar Bitcoin eksaminētājs.

Mēs intervējām Berk, lai uzzinātu vairāk par Black Arrow un ziņas ir pārsteidzošs.

Jūs pašlaik pārdod trīs Bitcoin ieguves produkti, divi Prospero līnijas un "mīlulis". Tas bija sākums jūsu Bitcoin piedzīvojumu?

Alex Berk - Jā, mēs strādājam uz trim produktiem. Tomēr tie nav vienīgie, kas mums ir veikuši par Bitcoin. Mums ir ražoti Lancelot kalnračiem no aprīļa līdz 2013. Gada jūlijam Tie bija FPGA Bitcoin ieguves dēļi, pamatojoties uz Xilinx Spartan 6. Mūsu mērķis bija pierādīt, ka mēs varam nodrošināt augstas kvalitātes aparatūru par lielisku cenu un tajā pašā laikā, lai piedāvātu lielisku klientu atbalstu.

Mēs esam priecīgi, ka esam spējuši veiksmīgi nodrošināt to, ko mēs esam solīts. Mēs tagad esam mūsu mērķi, lai nodrošinātu visefektīvāko Bitcoin ieguves risinājumu. Mēs atbalstīsim finansiāli mūsu Lancelot klientiem, lai uzlabotu mūsu jaunajiem produktiem, lai varētu atgūt un pelnīt naudu par saviem ieguldījumiem, lieta, kas nekad nav darīts Bitcoin nozarē.

Jūsu iekārtas ir lielas likmes un cenas. Vai šīs vērtības pastāvīga?

Mēs, taču pašreizējās atlaides ir ierobežots. Mēs pārtrauksim popularizēšanu, kad mēs esam uz mūsu inženieru izmaksas. Mums nav mērķis nekādu peļņu no pirmās sērijas ASICs un mūsu vienīgais mērķis ir, lai segtu ražošanas izmaksas. Mēs finansē vairāk nekā 70 procentus no projekta sevi. Mēs varam iegūt atlikušos 30 procentus no dažādiem investoriem, bet to apstākļi paaugstināt cenas mūsu produktiem. Mēs vēlamies, lai sniegtu saviem klientiem iespēju gūt labumu no zemām cenām, vienlaikus palīdzot mums pabeigt šo projektu.

Vai jūs derības par efektivitāti, ir tas, ka jūsu galvenais mērķis?

Jā, efektivitāte ir galvenais mērķis. Mēs vēlamies, lai šī mikroshēma būt noderīgi, ja vien iespējams, un mēs domājam, ka Bitcoin ieguves sacensības būs uzvarējis ar efektivitātes, funkcijas, kvalitāti, uzticamību un klientu atbalstu. Katram ražotājam ir tāda pati cena par vienu mikroshēmā, tādējādi izmaksas mikroshēma nav jautājums.

Mirst izmērs un takts frekvence vienmēr bija otrais mūsu attīstības mērķi. Mūsu inženieri ir strādājuši lielāko daļu laika optimizēšanai kodolu mikroshēmas. Teorētiski mūsu ASIC var darboties uz augšu (overclocked) 134 Ghash / sek, bet mēs esam tikai reklamēt 100 Ghash / sek. Tomēr, ja kāds varētu palaist to tas ātri efektivitāte varētu samazināties, tāpēc mums nav reklamēt to.

Jūs pārdodat ļoti konkrētus veidus kalnrūpniecības iekārtas. Kuriem viens ir tiesības katram kalnraču veidam?

Mūsu galvenais produkts ir Minion. Tiem, kas nav zināt, favorīts ir "tas, kurš ir ļoti cienīts vai labvēlīgi". Minion ir augstas veiktspējas, mazjaudas 28nm un 100 Ghash Bitcoin ASIC izstrādāta sadarbībā ar VeriSilicon, vadošais pasūtījuma silīcija risinājumu sniedzējs.

Tas ASIC ir pamatā katram no mūsu kalnračiem un mēs esam pārdod atsevišķi piedāvāt OEM [oriģinālā aprīkojuma ražotājs] uzņēmumus iespēja veidot savu dizainu. Gala lietotāji nevar kalt ar kailām ASICs un vajadzētu apturēt prom no tā.

Mūsu divi ogļrači būs iestrādāta firmware, kas automātiski savienojumu ar ieguves aptaujām caur stratum protokolu, kas ir protokols izvēles ātrgaitas ASICs. Mēs tiecamies uzticamību, zemas uzturēšanas un lietotājam draudzīgu interfeisu. Šie produkti tiek izstrādāti tikai mūsu darbinieki.

Prospero X1 ir tiesības katram klientam, kas vēlas, lai iegūtu vislabāko atdevi no ieguldījumiem, bet nav tādas vietas, vai naudas tērēt par ieguves Bitcoins. Tas būs liels gabals aparatūras ir jūsu mājās, un mēs ceram, ka tas būs vismaz samaksāt visu elektrības rēķinu par jūsu mājās.

Prospero X3 ir briesmonis. Pēc 2000.gada Ghash, tas satur 20 minions un būs viens no meanest jaukšanas mašīnas tur. Par Minion zemais enerģijas patēriņš ļaus mums, lai ietilptu to tikai 2U statnes vietas. Jūs varat uzglabāt to savā mājās, ja jūs vēlaties, ja jūs neiebilstat troksni, ko faniem nepieciešami atdzist tik daudz ASICS. Šī iemesla dēļ mēs iesakām to datu centriem. Nopietnas ogļrači var nopirkt 21 no tiem, un pielīmēt tos vienā 42U servera skapja plaukts, bet tie būs nepieciešami, lai nodrošinātu 22kW () jaudu. Radīto Šodien ieņēmumi par 21 x X3 būs 17300 $ dienā.

Kas ir melnās bultas, nākotnes plāni? Vai jūs attīstīt jaunas ierīces?

Ja viss noritēs kā plānots, mēs turpināsim strādāt, lai uzlabotu mūsu kalnračiem. Tiklīdz 14nm ir pieejama, līdz 2015. Gadam, mēs izlaižam jaunu ASIC, izmantojot šo tehnoloģiju. Kā mums ir triks mūsu piedurkne, mēs sagaidām mūsu 14nm ASIC pārspēj trīs reizes ātrumu un jaudu jebkuri citi 14nm dizainu. Kā vienmēr, mēs piedāvājam priviliģētas piedāvājumus mūsu iepriekšējiem klientiem.

Tomēr mūsu nākotnes plāni ir ne tikai Bitcoin ieguves. Mēs sāksim padarīt TCP / IP aparatūru, kad mēs pabeigt šo projektu.

Kā jūs redzat raktuvju tirgū tieši tagad?

Klients uzvedība mainījusies no jūnija. Tas ir saprotams, jo grūtības pieauga tik daudz, un viņiem nebija iespēja atgūt savus ieguldījumus. Ar grūtībām pieaugums nebija kaut kas noticis nejauši. Klienti bija sajūsmā un daži pārdevēji paņēma pilnībā izmantotu to.

Mēs saprotam, ka attiecības starp pārdevēja un klientiem ir jābūt abpusēji izdevīga. Mēs cenšamies, lai novērstu to, garantējot mūsu klientiem, ka mēs darīsim visu iespējamo, lai aizsargātu savus ieguldījumus. Mēs darīsim to caur piedāvā vislabākās pieejamās tehnoloģijas, agresīvu cenu, skaita ierobežošanu ASICs ka mēs laisti tirgū, lai dotu visiem labas izredzes atgūt savus ieguldījumus un nopelnīt naudu.

Kā jūs redzēt nākotni Bitcoin?

Mēs ticam koncepciju virtuālajā pasaulē. Programmatūras un aparatūras inženieri mēģināt līdzināties mūsu dzīves pasauli uz virtuālo kopš dienas datori tika izgudrots. Tas bija tikai laika jautājums, lai virtuālo valūtu parādīties. Mēs esam priecīgi, ka varam izmantot šo valūtu no virtuālā un tērēt to reālajā pasaulē.

Tas ir liels, lai cilvēki varētu saglabāt savu naudu viņu personālajos datoros, nevis jāpaļaujas uz kāds cits, lai nodrošinātos to viņiem. Šī iemesla dēļ mēs redzam nākotni cryptocurrencies kā ļoti spilgtu vienu. Mēs domājam, ka Bitcoin iet uz augšu vērtība kopā ar tīkla grūtībām. Mēs varam tikai cerēt, ka nākotnē mēs varēsim izmantot šo tehnoloģiju lielāku labumu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Amazon turklāt noraida PayBase. GAW Miners iesaistīšana

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību

Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju

Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

15 vietnes visiem jūsu kriptēšanas jautājumiem

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā

Post ICO

Avalon var iegūt 200 miljonu dolāru ieguldījumu un 20 nm tehnoloģiju, lai kļūtu par kalnrūpniecības tirgus līderi

Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

Bitcoin kopiena atsvešina Mt. Gox sakarā ar kļūdu attaisnojumu: saraksts ar 10 reakcijām