Visiem bitcoīniem un Litecoiniem pagājis: poļu Bitcoin apmaiņa Bidextreme.pl uzlauzts | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Visiem bitcoīniem un Litecoiniem pagājis: poļu Bitcoin apmaiņa Bidextreme.pl uzlauzts

Visiem bitcoīniem un Litecoiniem pagājis: poļu Bitcoin apmaiņa Bidextreme.pl uzlauzts

Pēc nedēļas, bez jebkāda paziņojuma par lielāko heists šajā Bitcoin pasaulē - pēdējā sliktas ziņas nāca no Čehijas Republic-, Polijas apmaiņu Bidextreme.pl atklājās tas tika uzlauzta. Līdz ar to, kā klientu Bitcoin un Litecoin kabatas ir iztukšotas Coindesk ziņo.

Incidents tika ziņots iestādēm un platformas uz laiku apturēt visu activitieswhile izmeklēšana veic, saskaņā ar paziņojumu publicēts Bidextreme tīmekļa vietnē:

Tā rezultātā hakeru uzbrukums, nolaupīja mūsu portfelis BTC un LTC. Šis fakts tika ziņots tiesībaizsardzības.

BTC un LTC pieder visiem lietotājiem, tika nozagts. Ja [digitālā valūta] var iegūt, tas tiks atgriezti lietotājiem saskaņā ar bilanci no 17 2013. Gada novembrī lietotāju naudas līdzekļi, kas tika noguldīta uz platformas bankas kontiem ir droši.

Līdz šim, summa kriptonauda nozagts, ir noslēpums. Tomēr šis uzbrukums varētu traucēt attīstību Polijas Bitcoin tirgū, daži vietējie teica pēc uzbrukuma, kas notika 18. Novembrī.

Paziņojums atbrīvo Mariusz Pilas, izpilddirektors Magnus Ltd, kas pieder Bidextreme.pl, atklāj platforma ir attīstības plāni, tagad būs waitdue šo kapāt. "Mēs dziļi nožēlojam, ka mums ir nepieciešams, lai īslaicīgi apturēt Bidextreme.pl platformu, kuru [tirgus] potenciāls bija attīstīt iespaidīgu augšanas ātrumu. Tas izraisīja lielu finansiālu zaudējumu mums arī", Pilas teica.

Saskaņā ar Magnus "pārstāvi, uzņēmums jau ir sācis atgriezties uz lietotāju noguldīto līdzekļu Polijas zlots (PLN) uz platformas bankas kontā. Par laimi, Magnus SIA ir kopējā vērtībā, kas aptver tādu Bidextreme.pl budžetu un vērtību nozagto digitālās valūtas "daudzas reizes".

Ekonomiskā noziegumu departamenta Pašvaldības policijas Olsztyn ir atbildīgs par izmeklēšanu. Tomēr lieta varētu būt sarežģīti risināt sakarā ar to, ka Bitcoin ir juridiskais statuss joprojām nav zināms Polijā.Alidijs uzņem Terahashu, lai iekarotu lielos kalnračusAlydian, starta, kas tiek atbalstīta ar biznesa inkubatora CoinLab, varētu būt nopietnas ziņas tikai par dažām dienām kompānija tiks hosting ASIC kalnrūpniecības iekārtas saviem klientiem, izmantojot katru gadu līgumu.

Jaunais pakalpojums ir vērsts uz visu lielo kalnračiem, kas tur, kā uzsākt dienu cenas bija par Terahash 65000 $ ar ieguves hostinga līgumiem pieejami tikai 5 un 10 gadu / sek blokiem. Alydian mērķis ir iekarot institucionālā līmeņa investorus, kas ir nepieciešams, lai ieslēgtu lielas naudas summas par Bitcoins.

California balstīta sabiedrība un tās inkubators derības uz to, ka tie ir pionieri šajā jomā, bet to ierosinājums rada dažas šaubas. Alydian ir likme par TH / s 65,000 $ attiecas tikai uz tā 10 TH / sek līmenī. Pie 350.000 $ par gada vērtu 5TH / sek ieguvei, tās cenas ir līdzvērtīgas 70,000 $ par TH / s, vai $ 70 par vienu GH / sek. No otras puses, cenas no KnCMiner pielīdzināma apmēram $ 19 par GH / sek. Butterfly Labs ir izplatīt ASICS izstrādātas ar tiem pašiem 65nm process mezglu izmēros Alydian s, bet BFL ir vienības piedāvāt vienu Gh / sek 45-55 $. Tas ir vēl lētāks nekā Alydian ierosinājumu.

Bet Pēteris Vessenes, CoinLab dibinātājs ir pamatojums. "Ne tikai ir tur laika vērtība naudas, (ieguves tagad ir vairāk vērts nekā gaida mans), bet arī tur ir aprēķins, jums ir jādara par saviem terahashes Kāda procenti Bitcoins mīnēto viņi vidēji pelna? Abi šie, un USD, BTC cena play vērā ieguves aprēķinos, kas ir viens no iemesliem, tas ir grūti, cenu un saprast ". Lai būtu godīgi, faktori, piemēram, elektrības izmaksas mājas darbināmi kalnrači ir jāņem vērā arī.

Vessenes liecina, ka šīs cenas var veidot, jo īpaši tāpēc, ka viņš ir griešana piedāvājumus hash likmēm: "Mēs vēlamies sniegt cietumsargs risinājumu institucionālajiem investoriem, kuri nevēlas jāuztraucas par to, un negribu iet pārvaldīt 72 Bitfury kastes ".

Pieņemot Alydian izdodas izpildīt savas 29.augusta termiņu, mēs varam sagaidīt lielu grūdienu tīkla grūtības.

Via coindesk.com


Amerikas tiesa pārtrauc Mt. Gox no izsoles Bitcoin domēnaAmerikas Savienoto Valstu tiesa izdeva pagaidu rīkojumu aizliegt tādu domēna pārdošanu Bitcoins.com

Kas joprojām pieder CEO nelaiķis kriptonauda apmaiņas Mt. Gox. Marks Karpeles paziņoja izsolē domēna pirms divām nedēļām.

Injuction - kas beigsies pēc 14 dienām, - izdeva rajona tiesā Vašingtonā stāvoklī pret web-hostinga kompānija Tibannefollowing pieprasījumu no Seattle balstītu CoinLab, kas iepriekš bija iesniegts uzvalks ASV pret Mt. Gox, The Wall Street Journal ziņo.

Tibanne ir viens no uzņēmumiem, kas saistīti ar Mt. Gox. Karpeles vēlējās izmantot peļņu no izsoles, lai saglabātu ASV balstīta sabiedrība darbojas, bet arī sniedzot vismaz pusi no naudas Mt. GOX kreditori, iepriekšējās klienti, kas zaudēja naudu dēļ sabrukumu apmaiņas.

Par apmaiņas sabrukums palielināja karš starp vairākām ieinteresētām pusēm

kurš, šķiet, nevaram, lai varētu vienoties par to, kā Japānas sabiedrības aktīvi būtu jāsadala.

Izsole, kuru pārvalda Heritage izsoles, bija jānotiek šo ceturtdien (24.), un bija gaidāms, lai radītu vairāk nekā $ 750,000.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Post ICO

ASV Monētu kaltuves 38. direktora vietne Raleigh Keynote

Post ICO

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas

Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Post ICO

Antons Antoninouls saka, ka Bitcoin apmainās daudz elastīgāk

Post ICO

Bitcoin kopiena atsvešina Mt. Gox sakarā ar kļūdu attaisnojumu: saraksts ar 10 reakcijām

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)