Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Nedaudz vairāk nekā 2 nedēļas agoI saņēma šādu e-pasta adresi:

Pēc pirmā acu uzmetiena šķiet, ka tas ir normāli, e-pasts blastu izsūtīja Coindesklooking reklāmdevējiem. Kā jūs varat redzēt no saņēmēja līnijas tas tika nosūtīts uz admin adresi 99Bitcoins (). Lieta ir, mums nav administratora adresi, tā bija tikai nozvejotas mūsu inbox jo visi e-pasta novirzīts 99bitcoins.com tiek notverti.

Kāds bija aizdomas par e-pastu

  • Sūtītāja vārds - Shakil Khan. Es zināju, kas viņš bija, viņš bija dibinātājs Coindesk, tas ir viņa LinkedIn profils. Kāpēc dibinātājs par 15 cilvēku kompānija izsūtot auksti mārketinga e-pastu? Vai tie ir vismaz VP mārketinga vai kāds cits ne tik augstu?
  • E-pasts tika nosūtīts no - Es pieņemu, ka Coindesk netiktu izsūtot e-pastus no sava domēna nosaukumu, nevis izmantojot vispārēju Gmail adresi.

Kas pārliecināja par e-pastu

  • Par reklāmas klipi pieejamie patiesībā bija diezgan pārliecinoši. Pirmkārt, e-pasta norādīja konkrētas ikdienas seansu skaits. Otrkārt, datums, kurā banneris būs pieejama saskaņota, kas tika izsludināta Coindesk. Ja jūs apmeklēt Coindesk brīdī e-pasts tika nosūtīts jūs varētu redzēt tur bija reklāma tur Coinsummit, kas tika izveidota, lai beidzas gada 6. Jūlijā.
  • Facebook URL bija arī diezgan pārliecinoši - kāpēc būtu kāds būs norādot Facebook lapu, kas nebija viņu pašu? Es domāju, ja tas bija scam, tas var samazināt to sekmības līmeni.

Es nolēmu veikt pasūtījumu

Tā kā mēs esam domāšana iekļaut reklāmas 99Bitcoins es nolēmu vismaz noskaidrot par cenām Coindesk saņem no tā, ka būs atsauce. Šajā brīdī man vēl nebija saprast, tas ir scam. Pēc ļoti īsa gaidīšanas laiku es saņēmu atbildi, ka tas maksā 2BTC reklamēties lielo banner un 1.5BTC reklamēties mazāku vienu.

Tas likās diezgan zema reklāmas par vienu no visvairāk apmeklētajām mājas lapā par Bitcoin un es nodomāju varbūt man vajadzētu iet par to, bet tas joprojām bija pārāk dārgi. Kad es noraidīja piedāvājumu pieklājīgi "Shakil Khan", man teica, jo viņiem nav daudz reklāmdevēju, viņš var dot man spot 1.5BTC.

Pēc dažu sarunas es biju pārliecināts, ka tas ir labs darījums, un bija apmēram, lai nosūtītu savus Bitcoins, kamēr es saņēmu galīgo atbildi no scammer:

Gramatikas kļūdas beidzot izraisīja mans aizdomas, un es nolēmu turpināt izmeklēšanu.

Sazinoties REAL Coindesk

Es izsūtīja 2 e-pastus uz Coindesk ir galvenais redaktors un mārketinga vadītājs - Es zināju, ka tie bija viņu faktiskās adreses, jo es runāju ar viņiem pirms tam. Es viņiem teicu par stāstu un ieguva šādu atbildi:


Acīmredzot Coindesk ir zināms par šo jautājumu uz kādu laiku tagad, un ir faktiski radījuši pagefor tas savā tīmekļa vietnē. Šķiet, ka šis īpašais e-pasts nav vienīgais veids, kā šie scammers mēģina apkrāpt cilvēkus no savas naudas. Daži e-pasti pat faktiskā Coindesk domēnu "no", adresi, bet, ja paskatās uz "Atbildēt" adresi jūs redzat, tas ir pats Gmail adresi.

Kā scammers izmanto CAPS manipulēt lietotājiem

Galīgo lieta, ko es uzzināju, ka Facebook lapā bija arī scam. Tā vietā, norādot uz Coindesk faktiskā FB lapā, pikšķerēšanas e-pasta norāda uz COLNDESK -, bet, ja jums nav rakstīt burts "L", kas cepures tas izskatās kā kapitāls "I". Šķiet, ka šis viltus Facebook lapā ir vairāk nekā 14.000 patīk (iespējams, lielākā daļa no tiem viltus), kas nāk no Horvātijas. Vecākā post šajā lapā ir no 2014. Gada jūnija, kas pierāda, ka šī ir jauna pikšķerēšanas triks, kas bija tikko nodots play.

Ko jūs varat mācīties no tā?

Laime bija vienīgā lieta, kas neļāva man zaudēt 1.5BTC šajā gadījumā. Bet es domāju, ka es esam iemācījušies daudz vērtīgu mācību - un tas, cik viegli tas ir tikai kļuva par scammers veikt savu naudu. Redzi, kamēr Bitcoin tika ieviestas scammers nācās pārvarēt sarežģītas barjeras, kad viņi gribēja, lai kāds sūtīt viņiem naudu. Tie nepieciešami, lai pārliecinātu cilvēkus vadu viņiem naudu, vai sūtīt čeku, kas ir darbība, kas prasa vairāk pūļu nekā noklikšķinot uz pogas un NOLŪKAM, iespējams, bija daudz zemāks izdošanās līmeni.

Bet ar Bitcoin naudu tikko ciparu, un scam veiksmes rādītāji noteikti palielināsies, jo no tā. Tagad visi tie ir jādara, ir pārliecināt mani klikšķi uz pogas. Turklāt, atšķirībā no naudas pārskaitījumu vai pārbaudes, es nezinu, kas viņi ir, nav pat viņu vārdi.

Es domāju, ka tas, ko es personīgi gūt no šī stāsta ir pārliecināties varu pozitīvi pārbaudīt personu, ka sūtu naudu pirms to nosūtīšanas. To var izdarīt, izmantojot PGP parakstu, kas ir ciparu signaturesembedded šajā e-pasta ziņojumā. Ja kāds, kurš nav faktiskais sūtītājs mēģina verificēt savu identitāti, viņš nebūs. Atcerieties, ka ar Bitcoin - to, kas ir darīts, tiek darīts, un absurdi pietiekami man gandrīz nav sekot manu # 1 noteikums izsūtot Bitcoins.

Update - Krāpnieki izmanto BitcoinTalk kā arī

Kā man bija gatavojas publicēt šo ziņu es saņēmu vēl vienu e-pastu, šoreiz no iespējamiem "BitcoinTalk" forumā. Kā jūs varat redzēt zemāk, tās pašas metodes tiek izmantotas šeit - Gmail adresi, norādot precīzus reklāmkarogu izmērus utt

Un, protams, pēc tam, kad es atbildēju es saņēmu ļoti detalizētu e-pastu par reklāmas vietām. Es esmu ievietojis šo par BitcoinTalkand apstiprināja mans aizdomas, tas ir faktiski scam. Tas būtu brīdinājums mums visiem izskatās divreiz pirms nosūtīšanas Bitcoins svešiniekiem... Veiksmi.

Saistītās ziņas


Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei

Post ICO

BetCoin Casino komanda uzsāk jaunu spēļu vietni BetCoin Circle un sagatavo vairāk jaunumu

Post ICO

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā