Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Surveyconducted ko Miningpool.co.uk Apvienotajā Karalistē jauna atklāja, ka lielākā daļa britu Bitcoiners labvēlīgi turpmākās noteikumus pēc valdības. Četrdesmit astoņi procenti no 10000 cilvēkiem aptaujāto pēdējo divu mēnešu laikā uzņemto redzēt attīstību, regulu par pozitīvu soli.

Jautāts par to, uzskata par Bitcoin regulēšana, tikai 13% teica, ka viņi netic tam. No otras puses, gandrīz puse no cilvēkiem aptaujāto bija par labu regulējumu.

Viens no dalībniekiem paskaidroja savu nostāju: "[regula] paskaidro dažas pelēkās zonas uzņēmumiem, un norāda, ka valdība pašlaik nav uzskata, ka tas ir drauds banku sistēmai. Var būt ilgtermiņa negatīvas blakusparādības [par to regulē valdība], bet īstermiņa sekas, šķiet pozitīvs. "

Daudzi aptaujas takers ceram, ka Bitcoin regulējums var palīdzēt palielināt izpratni par digitālo valūtā un uzlabot tās pieņemšanu.

Aptauja arī parādīja, ka puse no visiem Apvienotās Karalistes balstītas Bitcoin lietotāju ir vecumā no 25 līdz 34 gadiem, bet tikai 10% ir vecāki par 45 gadiem sieviešu skaits, izmantojot BTC valstī joprojām ir zems, un tikai 6% no Respondenti apgalvo, ka sievietes Bitcoiners.

Tas nozīmē, ka ir milzīga iespēja uzņēmējiem un investoriem, lai vairāk sieviešu un gados vecākiem lietotājiem uz Bitcoin telpā.

Saskaņā ar aptauju, tur ir arī daudz darāmā, kad runa ir veicināt priekšrocības kriptonauda starp uzņēmumiem un tirgotājiem. Vairāk nekā 80% no aptaujas takers teica, ka viņi bija vīlušies par nelielu skaitu Apvienotās Karalistes uzņēmumiem, kas pieņem BTC kā maksājumu iespēju. Tāpat gandrīz puse no cilvēkiem aptaujāto teica, uzņēmēji joprojām nelabprāt pieņem Bitcoin. Mazāk nekā 15% bija apmierināti par pašreizējo stāvokli tirgū, sakot, viņi varēja izmantot BTC vietas.

Divas trešdaļas no 10000 aptaujas piesaistītāju atklāja viņi ietaupīt savu BTC vai turot uz to, par turpmākajiem pirkumiem. Dienas tirdzniecība bija nākamais populārākais darbība (20%), kam cieši seko nosūtot BTC ar ģimeni un draugiem, un maksājot rēķinus.

Gandrīz puse no šiem Bitcoiners (47%), kļūst viņu Bitcoin no citiem BTC īpašniekiem vai brokeru vietām, piemēram LocalBitcoins, tirgus laukumu, kas pērk un pārdod kriptonauda. BitBargain bija otrais populārākais vietā valstī.

Bet tas ir arī interesanti redzēt, ka gandrīz katrs piektais Bitcoin lietotājiem veidot savas kriptonauda izmantojot ieguves pakalpojumiem, bet viens trim izmanto apmaiņu, piemēram, Bitstamp. Slovēnijas apmaiņa ir populārākais starp AK Bitcoin faniem, kam seko Coinfloor un BTC-e.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Post ICO

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus

Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Tikai četrās dienās 3 miljoni ASV dolāru - klienti izmanto KnCMiner Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Post ICO

Bitcoin fonds pavadīja $ 150K mēnesī, zaudēja $ 4.6 miljonus mazāk nekā gadu

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

Bitcoin pieņemšana ir MovieTickets.com labvēlība

Post ICO

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas