Amazon turklāt noraida PayBase. GAW Miners iesaistīšana | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Amazon turklāt noraida PayBase. GAW Miners iesaistīšana

Amazon turklāt noraida PayBase. GAW Miners iesaistīšana

Pirms dažām īsas nedēļas, monētu Fire runāja amatpersonām pie Amazonand citiem mazumtirgotājiem par īstenošanu PayCoin kā iepirkšanās iespēju. Mēs izveidota ar mazumtirgotājiem, ka neviens no viņiem bija kādi plāni, lai integrētu kriptonauda tieši neraugoties uz atkārtotiem apgalvojumiem Džošs Garsa un lietotājiem par HashTalk forumos.

Vēlu pagājušajā naktī pēc vairākiem kavēšanos un tehniskiem jautājumiem, tad Paybase mājas-produkts Garza un GAW biedrība uzsāka ar daudz fanfara ar Džošs Garza atkal padarīt treknrakstā prasību pie CryptoCoinsNews par īstenošanu Amazonand Paycoin:

Šovakar jūs redzēsiet pirmo tirgotāja integrāciju ar Amazon meklēšanas un iepirkšanās laikā PayBase. Jums būs iespēja iegādāties tieši no platformas. Šī funkcija ir pirmā šāda veida.

Mr Garza arī vairākkārt norādīja uz Hashtalk forumos ka viņi strādā ar Amazon API, lai veiktu iepirkumu funkciju. Lai gan tas nav tieši integrāciju ar tirgotājiem, kā sākotnēji apgalvoja, ka tas viesa nelielu skaidrību par šo jautājumu, un pamudināja Monētu uguns runāt ar Amazon Pārstāvju tālāk par Paybase, Paycoin un GAW biedrība.

Amazon pārstāvis atkal noliedza jebkādu saistību ar Paycoin, Paybase, GAW biedrība vai Džošs Garza stāsta Coin Fire komanda,

Saskaņā ar mūsu iepriekšējo paziņojumu Amazon turpina gaidīšanas mūsu pirmo apgalvojumu, ka mēs esam nekādā veidā saistīts, sadarbojas, vai saistīta ar Josh Garza GAW biedrība, Genius darbā, Paycoin, Paybase vai jebkuru uzņēmumu, kas saistīts ar šo operāciju.

Amazon nav palaist Amazon Associates programmu, kas ļauj asociētie biedri nopelnīt komisijas par pārdošanas, kas iegūti, izmantojot mūsu API un izstrādātāju rīkus.

Mēs strādāsim agresīvi atslēgt API zvanus no tiem, kas cenšas izvairīties no mūsu kontu sistēmu, tie atbilst rīkojumi, kas izskatās tā, Amazon, vai tie pārkāpj programmu Amazon Associates Darbības līgumu.

Pēc uzstāšanās plaši ar Amazon un rādot dažādus URL solījumiem Garsa un uzņēmumu, viņi devās uz sīkāku informāciju par precīzu sadaļām vienošanās, ka viņi ticēja no pirmā acu uzmetiena tika pārkāptas:

  • [...] netiks pārtvert, ierakstu, novirzīt, lasīt, interpretēt, vai aizpildīt saturu jebkādā elektroniskā veidā vai citu materiālu, lai mums iesniegto jebkuras fiziskas vai juridiskas personas.
  • [...] nelūgs, savākt, iegūt, uzglabāt, cache, vai citādi izmantot jebkuru konta informāciju, ko mūsu klienti izmanto saistībā ar jebkuru Amazon vietnē [...]
  • [...] nevar modificēt, novirzīt, slēpt vai aizstāt darbību jebkuru pogu, saites, vai citu iezīmi Amazon vietnē.
  • [...] nebūs nekādas rīkojumus vai iesaistīties citos darījumos jebkura veida uz Amazon vietnē vārdā jebkuras citas fiziskas vai juridiskas personas, vai atļaut, palīdzēt vai pamudinātu kādu citu personu vai organizāciju darīt.
  • [...] neveiks nekādas darbības, kas varētu pamatoti radīt jebkuru klientu neskaidrības par mūsu attiecības ar jums, vai arī uz vietas, kurās jebkuru funkciju vai darījumi (piemēram, meklēt, pārlūkot vai pasūtīt) ir noticis.

Amazon spokespeople tālāk izstrādāts,

Jebkura programmatūras, pagarināšanu vai citu sistēmu, gabals, kas nozīmē, ka partnerattiecības vai pārtver klientiem vai klientu informāciju, ir tiešā pretrunā ar mūsu noteikumiem un Amazon rīkosies atbilstoši.

Tas arī šķiet, ka Amazon atkal attālinās no jebkādas attiecības ar Paycoin.

Coin Uguns ir sasniedzis, lai citiem uzskaitītas PayBase tīmekļa tirgotājiem un sniegs sīkāku informāciju par paziņojumiem no citiem tirgotājiem, mēs esam iegūti tuvākajā nākotnē.

Saistītās ziņas


Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

Aktivisti vēlas izveidot jaunu Bitcoin modeli, kas var nodrošināt anonimitāti un izvairīties no regulējuma

Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu