Amazon bija bažas par BitLicense | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Amazon bija bažas par BitLicense

Amazon bija bažas par BitLicense

Agrāk šodien Ņujorkas departamenta Finanšu pakalpojumu izlaida komentārus un signaturesfrom kuri iesniedza komentārus par BitLicense priekšlikumu, un mēs esam iemācījušies, ka Amazon un padomu Cameron Koens iesniedza komentārus pret vispārējām definīcijām virtuālo valūtu sākotnējā BitLicense priekšlikumu.

Kaut Amazon noteikti nebija aizstāvot cryptocurrencies tas bija ņemt jautājumu ar plašo definīciju cryptocurrencies, jo tas varētu būt bojāta ar tādām iniciatīvām kā Amazon monētas, kas ir slēgta sistēma, maksājumu Amazon ierīces, piemēram, Fire tālruni.

Daudzi ir nepacietīgi gaida vairāk komentārus no Amazon par cryptocurrencies, kuri līdz šim ir klusēja par tēmu ārpus neskaidriem apgalvojumiem, ka, ja klienti sāk patiešām prasīga Bitcoin maksājumus lielā skaitā viņi uzskata to īstenošanai.

Mēs esam iekļāvuši PDF versiju šeit Scribd, kā arī vienkārša teksta no faktiskās vēstules tālākai izskatīšanai.

Amazon.com

20. Oktobris 2014

Mr Dana V. Syracuse
New York, NY 10004

Re: Paziņojums par paredzēto noteikumu par nolikuma norise virtuālo valūtu uzņēmumu ID No. DFS-29-14-00015-P

Dear Mr Syracuse:

Amazon.com, Inc ( "Amazon") godbijīgi iesniedz šādus komentārus paziņojumā par paredzēto noteikumu, ID No. DFS-29-14-00015-P ( "paziņojums"), Ņujorkas Valsts departamenta Finanšu pakalpojumu izdevusi ( "DFS"). Amazon novērtē iespēju komentēt uz uzdotajiem jautājumiem paziņojumā.

Paziņojumā būtu izveidot normatīvo licencēšanas sistēmu virtuālās valūtas uzņēmumiem, kas nodarbojas ar dažāda veida darbībām, kas saistītas New York, vai Ņujorkas iedzīvotājs. Paziņojumā plaši definēti "virtuālo valūtu." Tas satur arī divas šauras izņēmumi virtuālo valūtu izmanto tikai un vienīgi tiešsaistes spēļu platformām un virtuālo valūtu izmanto tikai kā daļu no klientu radniecības vai atlīdzības programma, kas var tikt piemēroti tikai attiecībā uz pirkumiem no emitenta vai noteiktas tirgotājus, un to nevar pārveidots vai izpirkt
fiat valūta.

Amazon atzīst problēmas, ar DFS saskaras izsniegšanas noteikumus, lai regulētu virtuālo valūtu, lai aizsargātu New York patērētājus un lietotājus, lai nodrošinātu drošību un stabilitāti, New York licencēto sniedzējiem virtuālo valūtu produktiem un pakalpojumiem. Mums ir īpaši bažas, tomēr, ka plašā definīcija "virtuālo valūtu", var nejauši izraisīt dažiem produktiem tiek notverti un ka izņēmumi no šīs definīcijas ir pārāk šauras meklējumos šādus produktus. Par iemeslu apskatīti tālāk, Amazon godbijīgi lūdz DFS skaidri precizē, ka šādi produkti ir izslēgti no definīcijas "virtuālo valūtu" savā nobeiguma noteikumu izstrādi: (1) "slēgtas aprites" digitālo maksājumu veidu; un (2) priekšapmaksas piekļuves, uzglabā vērtības kartes, vai priekšapmaksas kartes izteikti Fiat valūtā. Precizējot, ka šie produkti ir izslēgti no virtuālās valūtas noteikumiem nodrošinās to, ka patērētāji joprojām ir piekļuve šiem populārs maksāšanas metodes, kas nerada tādu pašu naudas atmazgāšanu vai finanšu stabilitātes jautājumus, kas cryptocurrencies un anonīmi, emisijas virtuālās valūtas radīt patērētājiem un finanšu sistēmu.

A. Slēgta-Loop Digital Maksājumu metodes

Lai gan ierosinātā definīcija "virtuālo valūtu" izslēdz digitālo vienību, ko var izmantot tikai kā samaksu par pirkumiem ar emitentu un / vai citām izraudzītām tirgotājiem, šī slēgtā cikla izslēgšana šķiet tikai digitālo vienību, kas ir "izmanto tikai kā daļu par klienta interešu vai atlīdzības programmu. I4 komersantus un to filiāles, var izvēlēties izsniegt digitālo vienību, ko var izmantot tikai kā samaksu par pirkumiem ar emitentu un / vai citām izraudzītām tirgotājiem (tostarp filiālēm emitenta), kas ne vienmēr ir izsniegti tikai kā daļu no klientu radniecības vai atlīdzības programmu. Piemēram, Amazon monētas un Google play kredīti ir digitālo vienību, kas var iegādāties klienti, kas izmanto tikai un vienīgi Amazon Appstore vai Google play app Store, attiecīgi. Amazon Monētas un Google play kredītu netiek "izmantota tikai kā daļu no klientu radniecības vai atlīdzības programmu", bet citādi atbilst atlikušās atribūtus ierosinātā exclu Sion (ti, "var izmantot vienīgi kā samaksa par pirkumiem ar emitentu un / vai citām izraudzītām tirgotājiem, bet nevar tikt pārvērsti, vai izpirkt, Fiat Valūta").

Slēgta cilpas digitālo maksājumu metodes, piemēram, Amazon, monētas vai Google Play kredītu nav virtuāla valūta, ka paziņojums plāno regulēt. Citas līdzīgas regulatīvas sistēmas ietver izņēmumus attiecībā uz slēgtā ciklā produktu un piemērojamību šādu izņēmumu nav nepieciešama noslēgta cikla produkts, ko izmanto tikai kā daļu no klientu radniecības vai atlīdzības programmu. Līdzīgas tiesiskais regulējums var būt arī atsevišķa ātrā atstumtību, lai segtu atalgojumu, motivāciju, vai lojalitātes programmas. Amazon mudina DFS precizēt savā galīgajā noteikumu izstrādē, ka definīcija "virtuālo valūtu" neietver ciparu vienības, kas var piemērot tikai kā samaksu par pirkumiem ar emitentu un / vai citām izraudzītām tirgotājiem, bet nevar pārveidot vai izpirkti par, fiat valūta. Ja nav šo skaidrojumu, emitentiem slēgtas sistēmas maksājumu metodes var izvēlēties pārtraukt tos, jo atbilst pilna licencēšanas režīma Visticamāk, šīs programmas ir pārāk dārga, lai turpinātu piedāvāt un apgrūtinoša klientiem izmantot.

B. Priekšapmaksas pieeja, Glabātā vērtība Cards vai Priekšapmaksas kartes

Plašā definīcija "virtuālo valūtu", var arī nejauši uzņemt priekšapmaksas piekļuves produktus, kas glabājas vērtības kartes, vai priekšapmaksas kartes, kas ir denominēti fiat valūtā un problēmas risināmas Ņujorkas raidītāji naudas likumā (NY Bank. Likuma pantu XIII-B). Lai izvairītos no pārpratumiem, mēs uzskatām, ka tas nodrošinās skaidrību, ja DFS skaidri norādīts galīgajos noteikumos ka definīcija virtuālā valūta neietver priekšapmaksas piekļuves produktus, kas glabājas vērtības kartes, vai priekšapmaksas kartes denominēti Fiat valūtā. Tas nodrošinās, ka priekšapmaksas piekļuves produktiem joprojām attiecas uz vienu regulējumu, un ka pakalpojumu sniedzēji, šo produktu var turpināt paļauties uz interpretāciju un norādēm DFS sniegto par statusu šiem produktiem saskaņā ar Ņujorkas likumiem.

Paldies par jūsu uzmanību šiem komentāriem. Mēs arī priecīgi tikties ar DFS, lai apspriestu šos jautājumus. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mani [rediģēta]

Ar cieņu,

/ s
Associate General Counsel, Maksājumi, Amazon.com, Inc.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas

Post ICO

100 000 Dogecoin radio raidītāju

Post ICO

Vai Bitcoin lietotāji ir viltība vai sapņotāji?

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām