Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Morgan Rockwell ir cilvēks ar sapni, bet ne tikai jebkuras sapnis. Viņš plāno izveidot pasaulē pirmo Bitcoin pilsēta, bet, lai to izdarītu, viņam būs nepieciešama Teslas palīdzība.

Tas nozīmē, ka, kā var elektriskais automobiļu kompānija palīdzēt Rockwell pārvērst savu sapni par realitāti? Uzņēmējs, dibinātājs Kinetics Inc. Strādā jau ilgu laiku, lai piesaistītu Tesla Motors, un viņš plāno visbeidzot konkurēt ar gigantu, piemēram, Google, Apple un Visa, cita starpā.

kinētika Inc ir pirmais aktīvais zinātnes pētījumu iekārta pasaulē pilnībā vērsta uz blockchain technologyand pašlaik ir "buiding mikrokontrolleri, bioloģiskie datori, roboti, Drones un pakalpojumu iekārtas, kas mijiedarbojas ar blockchain tehnoloģijām saskaņā ar decentralizēto attīstību tīklu, "saskaņā ar uzņēmējam.

Viņa uzņēmuma attīstība palīdzēs palielināt savu redzējumu: par "Blockchain Valley". Rockwell šobrīd dzīvo Upper Lake, Kalifornijā, kur viņš vēlas instalēt pašu pirmo Bitcoin pilsēta ar Teslas palīdzību.

"Es esmu vērsta uz Tesla Motors ievērojamus attiecībā uz Bitcoin no iegūt partnerus pie motora uzņēmumā, liekot mūsu galveno mītni uz leju Highway 20 no pirmā giga-rūpnīcas, un līdz ar 101 no Fremont auto rūpnīcu," Rockwell pastāstīja CryptocoinsNews.com.

Inovatīvs uzņēmums galvenā mītne dubultā kā viena no pirmajām degvielas uzpildes stacijās Kalifornijā, kas ir pārvērsts Tesla draudzīgas kompresoru stacijas. "Tas ir traks zinātnieks laboratorija iekšā 100 gadu vecs gāzes staciju. Man būvētas trīs biroja telpas uz muguras metāla garāžas ēkas un esmu ēkas priekšējo foajē vērā robots veikals tagad ar ATM, un lauksaimnieki tirgus muguras, "Rockwell skaidro.

"[Kompresors stacija] nesīs mūsu štābs vairāk klientu, kāju un auto satiksmi uz pilsētu mēs pašlaik pērk augšu, un tas dos cilvēki iekšpusē Teslas kas es esmu izglītoti par Bitcoin mūsu bizness gan attiecībās un partnerību. Self-braukšanas Tesla transportlīdzeklis, kas reaģē uz Bitcoin maksājums ir viens no lielākiem mērķiem liekot blockchain tehnoloģiju iekšpusē Tesla ".

Bez visiem produktiem pašlaik tiek ražots ar Kinetics Inc. - piemēram, BitSwitch, BitNODE, BitServer, BitVender 'BitSD15, BitCongress, Axiomity un BRICKxy - uzņēmumam pieder arī vairākas filiāles, piemēram, Build-A-BOT Inc., General Blockchain Inc, ASV Cryptobank Inc un ASV Izvilkums Inc.

Bez cenšas piesaistīt Tesla, Rockwell vienlaicīgi iepērkot ieguldījumus no citiem lielākajiem uzņēmumiem. Viņš cenšas "injicēt Bitcoin ekosistēmu ar Intel zīmolu un palīdzēt veidot uzticību blockchain kas attiecībā uz mērogojamību un dzīvotspēju."

Kaut arī viņa lielais plāns vēl ir izstrādes stadijā, kinētika Inc. Turpināsies darbojas "Blockchain Valley", "jaunu vietu nākotnē audzināt jauniešus un augt vismodernākās tehnoloģijas, kas cilvēkiem, mašīnas un daba var nākt klajā ar sadarbība. "

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Post ICO

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Post ICO

ASV Monētu kaltuves 38. direktora vietne Raleigh Keynote

Post ICO

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba

Post ICO

Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

7,170 BTC nozagts no BTER aukstā seifa, Ķīnas valūtas maiņa paziņo laimību