Amerikāņu sarkanais krusts tagad pieņem bitcoinu, izmantojot BitPay | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Amerikāņu sarkanais krusts tagad pieņem bitcoinu, izmantojot BitPay

Amerikāņu sarkanais krusts tagad pieņem bitcoinu, izmantojot BitPay

BitPayis atbalstot amerikāņu Red Crossby palīdzot organizācijai pieņemt Bitcoin ziedojumus caur BitPay hosted mājas lapu. BitPay tiks apstrādi Bitcoin ziedojumus bez maksas, tāpēc Sarkanais Krusts saņems 100 procentus no Bitcoin ziedojumus, izmantojot BitPay tīmekļa lapu.

"Ieviešot amerikāņu Sarkanā Krusta ar Bitcoin sabiedrībai ir patiešām gatavojas, lai parādītu devība šīs jaunās grupas patērētājiem," teica Elizabete Ploshay, kurš vada līdz bezpeļņas informēšanu par BitPay. "Bitcoin lietotāji ir ļoti kaislīgi cilvēki, kuri vēlas īstenot savu Bitcoin uz labiem mērķiem. Es esmu pārliecināts, ka sabiedrība būs satraukti, lai būtu šāda izveidota labdarības ziedot. "

Sarkanais Krusts ir viena no lielākajām un atzītās humanitārajām organizācijām. Organizācijai ir vairākas un dažādas veidus privātpersonām ziedot, bet tas būs pirmā reize, kad viņi būs pieņemt Bitcoin ziedojumus, izmantojot BitPay. BitPay ļauj arī Bitcoin ziedotājiem ziedot dažādas summas, ieskaitot mazos ziedojumiem, atverot jaunu veidu, kā sniegt cilvēkiem, kuri var būt par ierobežotu budžetu.

"Sarkanais Krusts ir saviļņots partneri ar BitPay piedāvāt atšķirīgu ceļu dāsnas donori, lai atbalstītu mūsu humāno misiju," sacīja Jennifer Niyangoda, izpilddirektors Korporatīvo un Foundation programmām American Sarkanā Krusta. "Tas dod jaunas paaudzes atbalstītājiem iespēju palīdzēt grūtībās nonākušajiem."

Sarkanais Krusts arī piedalās jaunizveidotā Bitcoin tradīcijas sauc par "Bitcoin Melnā piektdiena" - dienā Bitcoin lietotājiem izmantot Bitcoin specifisku pārdošanas iespējas. Sarkanais Krusts tiks iekļauts oficiālajā Bitcoin Black Fridaywebsite papildus oficiālajā Bitcoin Piešķirt Tuesdaywebsite palīdzēt Bitcoin lietotājiem izplatīt dažas brīvdienu garastāvoklis.

Lai Bitcoin ziedojums Amerikas Sarkanā Krusta apmeklējumu bitpay.com/520663/donate.Amerikas meitas uzņēmums Rakuten Super Logistics pieņem Bitcoin par pārvadājumu pakalpojumiemMēnesi pēc sākotnējās spekulācijas, tad pasūtījumu loģistikas kompānija Rakuten Super loģistika, kas pieder Japānas balstītas e-komercijas gigants Rakuten, ir announcedit tagad pieņem Bitcoin maksājumus par saviem pārvadāšanas pakalpojumiem.

Amerikāņu meitasuzņēmums, kas nodrošina pasūtījumu izpildes pakalpojumus tiešsaistes mazumtirgotājiem, vienā komandā ar maksājumu procesoru BitPay lai viegli pieņemt kriptonauda maksājumus saņemot vairākus pieprasījumus no klientiem visā pasaulē.

Joseph DiSorbo izpilddirektors Rakuten Super Logistics, teica, ka kompānija "darba piemērot šo jauno tehnoloģiju, lai labā tirgus dalībniekiem, jo ​​īpaši tiem, kuri tagad nevar viegli piekļūt pasaules e-komercijas tirgū". DiSorbo runāja par lielāko daļu cilvēku jaunajos tirgos, kuri nelieto kredītkartes un tiešsaistes maksājumu iespējas, saskaņā ar Techinasia.com.

BitPay s priekšsēdētājs Tonijs Gallippi teica, ka darījums rada Bitcoin izpratni ievērojamam starptautiskajā tirgū. Viņš arī atzīmēja, citē Coindesk, ka darījums izceļ kriptonauda spējas par uzņēmumu un uzņēmējdarbības tirgotājiem. "B2B iespējas Bitcoin ir lielā mērā neizmantots šodien, un uzņēmumi, piemēram, Rakuten Super loģistika ir viena no galvenajām B2B Bitcoin pieņemšanu", Gallippi paskaidroja.

Uzņēmums, kas tagad pazīstama kā Rakuten Super Logistics iepriekš tika saukta Webgistix, bet nosaukums tika mainīts pēc tam, kad Japānas gigants Rakuten ieguva amerikāņu firma 2013. Gadā.

Jūlija vidū, Rakuten CEO Hiroshi Mikitani mājienu pie possitibilityof pagrieziena japāņu konglomerāts vērā Bitcoin draudzīgas zīmolu. Pirmais solis ir acīmredzami veikti.

Attēls: Techinasia.com


Advokāts no Teksasas pieņem Bitcoin kā samaksu par likumīgiem rēķiniemBitcoins ir sasnieguši tiesisko sistēmu. Nē, viņi nav to iesūdzēt vai kaut. Stāsts nāk no Texas, Amerikas Savienotajās Valstīs, kur Houston noziedzīgu defense advokāts paziņoja, ka viņa klienti var sākt maksāt juridiskos rēķinus ar Bitcoins.

Saņemšana naudas alternatīvas nav tik neparasts šajā jomā, bet ziņa šeit ir tā, ka Jay Koens ir viens no pirmajiem advokātu ASV akceptēt digitālo valūtu. Anyway, Bitcoin ir vairāk šķidruma nekā citas alternatīvas, piemēram, nekustamo īpašumu vai personisko īpašumu.

Jay Koena plāns ir saņemt Bitcoins no klientiem, un nekavējoties apmainās tos naudā, liekot naudu klienta trasta kontiem. Un digitālā valūta rada vēl viena priekšrocība klientam: tā saglabā savu privātumu, jo maksājums nav jāveic caur banku.

Advokāts ir bijis, izmantojot Bitcoins kopš marta, un, kā viņš stāstīja par ABA Vēstneša, pieņemot digitālo valūtu "tāpat likās laba lieta darīt." Lai Jay Cohen, tur nav kāds iemesls, kāpēc Bitcoins jābūt riskantāka par reālu naudu. Un viņi, protams, var būt drošāks nekā pārbaudi.

Via abajournal.com

Saistītās ziņas


Post ICO

70 vietnes, kas dod jums bezmaksas bitcoīnas - vai tās patiešām darbojas?

Post ICO

Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem

Post ICO

Bitcoin fonds pavadīja $ 150K mēnesī, zaudēja $ 4.6 miljonus mazāk nekā gadu

Post ICO

Beļģijas finanšu ministrs nenosaka problēmas starp nacionālo banku un Bitcoin

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)

Post ICO

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu

Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

Bitohīns, iespējams, ir tiešsaistes pirātisma nāves cēlonis, prognozē Isohunt dibinātājs

Post ICO

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi