Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde

Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde

Kurš zināja? Saskaņā ar ekspertu, ka amerikāņi ir noguris no desmitiem gadu naudas manipulācijām un sāk redzēt ieguvumus kriptonauda kā uzticamu alternatīvu.

Acīmredzot laiki skepticisma un kritika tiek noteikti pagājis. "Es domāju, ka mēs esam bija simts gadus, ko ASV valdība var darīt, kad tā kļūst manipulēt valūtu un daudz cilvēku ir sava veida apnicis, ka, un viņi vēlas eksperimentēt ar telpu, kur jūs nevarat manipulēt valūtu, un es domāju, ka iemesls, kāpēc daudzi cilvēki ir ieinteresēti šajā vietā, "saka Džonatans Mohan, dibinātājs Bitcoin NYC.

Tas nozīmē, ka daudz kas ir mainījies kopš 2009. Gada, kad pirmo Bitcoins parādījās. "Es pirmo reizi nāca uz Bitcoin telpā, es biju vienīgais cilvēks New York City, kas pat dzirdējuši par Bitcoin. Es smējos no katra VC firmas pilsētā, un tagad ātri uz priekšu divu gadu laikā, ir tik daudz dibināšanu. Ir Meet ups ", stāsta viens no dibinātājiem Bitcoin kompānijas btcshares.com.

Saskaņā ar Josh Rossi, Bitcoin ir kļuvis "kinda kā kultūras" New York City, starp citām vietām, un tas tiek apskāva kā respektablu alternatīva tradicionālajiem valūtām. Vismaz tas ko lielie uzņēmumi, piemēram, Domino 's Pizza un Howard Johnson viesnīcu ķēdes domā, jo tās jau ir pieņemot kriptonauda.

"Tu vari beidzot atteikties no sistēmas, kas jums nepiekrītu. Tāpat, Bernanke var saglabāt drukāšanas tik daudz naudas, kā viņš grib, Bitcoin lietotāji netiek ietekmētas. Mēs jums Bitcoins. Tas tikai padara mūsu Bitcoins vērts vairāk dolāru. Tas ir dabisks nodrošinātos pret inflāciju, "saka Džošs Rossi.

Lai gan daudzi ekonomisti joprojām ir skeptiski, jo īpaši par ilgtermiņa stabilitāti digitālo valūtu, tas nav problēma Bitcoin faniem un potenciālajiem jaunajiem lietotājiem. Ekonomiskā analītiķis Ričards Wolff ir izskaidrojums:. Ja cilvēki "bija apmierināti ar monetārajā sistēmā, ja viņi uzskatīja, ka godīgi, tad viņi nebūtu meklē iespēju, piemēram Bitcoin Tātad, jūs redzat jau, tad uzticības zaudēšana, Apņēmības zaudējums, tā ir pazīme, kur sabiedrība iet ".

Tas ir galvenokārt tāpēc, ka ASV valdība nav apmierināti ar Bitcoin un lielākā daļa no uzņēmumiem, kas nodarbojas vai pieņem to kriptonauda. Izskatās kauliņš ir uz galda... Kas būs nākamais solis, jo īpaši ziemeļu-American iestādēm? Jebkuras likmes?

Via rt.com

Saistītās ziņas


Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl

Post ICO

100 000 Dogecoin radio raidītāju

Post ICO

Bitcoin pieņemšana ir MovieTickets.com labvēlība

Post ICO

Bankas, esi gatavs! Blockchain gatavojas kliegt savu pasauli

Post ICO

Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

Bitcoin apmaiņas: Coinbase paplašinās uz Lielbritāniju, Zviedrija apstiprina pirmo BTC biržu tirgoto piezīmi

Post ICO

Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saņem ekskluzīvu piekļuvi pirmspārdošanas biļetēm

Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties