Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

B1txr ir nosaukums par jauno pakalpojumu, kas ļauj Bitcoin lietotājiem izmantot kriptonauda adresi droši saņemt savus e-pastus, bez nepieciešamības sniegt savu patieso e-pasta adresi. Viss, kas jums jādara, ir doties uz dienesta vietas un ievadiet savu Bitcoin adresi, lai izveidotu savu jauno "e-pasta iesūtni".

Lai gan tas nav pirmais vai vienīgais veids, lai šifrētu e-pasta, parastais GPG / PGP šifrēšana pieprasa sūtītāja un saņēmēja būt, izmantojot to pašu programmatūru, kaut kas nenotiek visu laiku. Un tas pats notiek ar Bitmessage.

Tāpēc B1txr ir atšķirīga un vienkāršāka, kas ļauj lietotājiem, lai privāti saņemt e-pastus. Mājas lapa saņem jūsu e-pastu un saglabā tos jums. No pakalpojuma drošību garantē asimetriskās šifrēšanas: kad jūs pieteikties, jums ir nepieciešams, lai pierādītu, ka jums pieder, ka īpaša Bitcoin adresi parakstot virkni teksta B1txr sniedz.

Tagad, B1txr - kas joprojām tiek pārbaudīta, un ir ierobežots uzglabāšanas jauda - paziņo, ka 97 e-pasti jau tika saņemti 75 adresēs. Tā kā projekts ir vēl sākumā, nav veids, lai nosūtītu e-pastus no pakalpojuma tagad, bet nākotnē varētu dot jaunu attīstību.

Via coindesk.comTukša Monreālas ēka drīz varēs uzņemt Bitcoin vēstniecībuPārsteidzošu announcementwas veikti šī pirmdiena (22), pie Bitcoin Talk forumā: pilsētas Monreālā, Kanādā, varētu būt mājās pirmās Bitcoin Embassyreally drīz.

"Pateicoties dāsnu personu, kas paliks anonīms pagaidām, mums ir dots ēku, mēs ceram, lai pārvērstu par" Bitcoin vēstniecības ". Ar trīs stāvos, ko darīt ar, kā mēs, lūdzu, mēs ceram organizēt telpu padara to viegli un jautri, lai cilvēki no visas provinces nākt un mācīties par Bitcoin, kā arī nodrošina biroja telpu Bitcoiners nākt darīt, lai sāktu Bitcoin saistītos projektus, lai tās varētu cieši sadarboties ar citiem Bitcoin uzņēmējiem, lai attīstītu aizraujoši projekti, kas izmantos Bitcoin jaunos veidos! ", saka paziņojums.

Cilvēki aiz projekta gaida kriptonauda lietotāju atsauksmes par šo ideju, un arī par nosaukumu. "Mēs joprojām ir agrīnā attīstības stadijā, bet mēs ceram atvērt savas durvis ASAP Ar to teica, ka ir daudz darāmā īsā laikā, tāpēc mēs priecājamies par jebkuru un visas idejas no sabiedrības kopumā: ja jūs nācās vērsties ēku par "Bitcoin vēstniecība", kā jūs to darīt? ", komanda jautā.

Tur nav daudz vairāk informācijas par šo projektu tagad, bet ideja par Bitcoin vēstniecības ģenerē milzīgu satraukumu starp Bitcoiners no visa pasaulē. Ir tikai viena problēma: daudzi cilvēki nepiekrīt ar terminu vēstniecību, sakarā ar iespējamām politiskām sekām.

Tieši tāpēc komanda šo projektu organizēšanas lūdz daudz jautājumu uz virtuālo valūtu lietotājiem. Ir "daudzi jautājumi, kas ir nepieciešams, lai būtu atbilde: ir nosaukums" Bitcoin vēstniecība "attiecīgi Kā jāorganizē ielas grīdu un diviem citiem stāviem Kāda būs mūsu galvenais uzdevums Kādus pakalpojumus mēs vēlamies piedāvāt (?? BTC / CAD maiņa)? Building politika? ". Ja jūs vēlaties, lai jūsu viedoklis tikt uzklausītam, pievienoties debates Bitcoin Talk forumā.


Andreas Antonopoulos piegādā tūkstošiem Bitcoin ziedojumu Dorian NakamotoDorian Nakamoto, cilvēks Newsweek kļūdaini nodēvēts kā radītājs Bitcoin, reģistrē ziņu pateikties kriptonauda kopienai ziedojumiem. Iniciatīva, kas tagad pazīstama kā Dorian Fundraiser, organizēja Andreas M. Antonopoulos, Blockchain.info s Drošības dienesta vadītājs.

Antonopoulos publicēja ziņojumu pakalpojumā YouTube. Lai gan viņš nerunā video laikā, viņš paziņoja, viņš ir uz to ", lai cilvēki zina, es izpildījis savus pienākumus saskaņā ar noteikumiem par fundraiser, tieši tā, kā solīts".

Nakamoto var redzēt turot Newsweek izdevums, kas izraisīja visas domstarpības. Atpakaļ aprīlī, pirmā Newsweek numurs uzsākta laikā publicēšanas otro atbrīvošanu paziņoja, ka 64 gadus vecs vīrietis, kas dzīvo Kalifornijā, Amerikas Savienotajās Valstīs, bija "tēvs", no pasaules slavenākajiem kriptonauda. Stāsts bija ātri noliedza Nakamoto pats, kas pēc tam kicked-off juridiska cīņa pret žurnālists Leah McGrath Goodman un žurnālu.

Tikmēr Antonopoulos apstrīdēja Bitcoin kopienai ziedot digitālo fundsin Lai atbalstītu Nakamoto juridisko cīņu. "Liels paldies par jūsu atbalstu visā šajā pārbaudījums, ka es esmu joprojām cīnās", cilvēks saka par video.

Dorian apgalvoja atkal viņš nav radītājs Bitcoin. "Protams, ja man bija Satoshi Nakamoto es nekad izmantot savu īsto vārdu, tāpēc no šī viedokļa es esmu pārliecināts, ka jūs guys zināt thatSatoshi Nakamoto nav mani, bet Lea domā tik un Newsweek teica tā", viņš paskaidroja.

Saskaņā ar video, California iedzīvotājs tagad ir atbildīgs par Bitcoin maku sākotnēji rada Antonopoulos. Makam saņēma aptuveni 2000 ziedojumus no visas pasaules. "Es esmu ļoti priecīgs, (...), liels paldies", Nakamoto sacīja, piebilstot, ka viņš saglabās savu Bitcoin kontu "daudzus, daudzus gadus".

Attēli no YouTube

Saistītās ziņas


Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Post ICO

BFL bitcoīnus pārvietot uz tiesu kontrolētu seifu un pārdot

Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā

Post ICO

Bitcoin pilsoņu karš smirdošs: kas, kas, kāpēc, kad un kā

Post ICO

BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā

Post ICO

Tikai četrās dienās 3 miljoni ASV dolāru - klienti izmanto KnCMiner Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas

Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk