Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu

Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu

Par pēdējo pāris mēnešu laikā, Bitcoin kopiena ir saistīti ar Gavin Andresens un viņa priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu uz Bitcoin tīklā. Un Bitcoin Core attīstītājs ir atkal ar jaunu priekšlikumu. Savā jaunākajā laukumā, viņš ierosināja grūti dakša plāksteris Bitcoin XT. Bet līdz šim, tad sabiedrība joprojām skeptiska pār saviem plāniem palielināt robežu bloka izmēru.

Kā tas viss sākās

Vairums ekspertu ir vienisprātis par to, ka Bitcoin tīkls nespēs apstrādāt vairāk nekā septiņi darījumi sekundē bez palielinājuma par bloka lieluma ierobežojumu, kādā brīdī. But The Bitcoin Core attīstības komanda vēl nav sasniegusi vienā lapā par pareizu laiku un pieeja, lai sasniegtu to. Kad Andresen neizdevās pārliecināt viņus par situācijas nopietnību, viņš nolēma doties cauri Bitcoin XT, dakšiņu no Bitcoin Core Maiks Hearn izstrādāto. Andresen sagaida sākt lielākus blokus tīklā, izmantojot šo dakšu reizi Bitcoin XT pārspēj Bitcoin Core. Bitcoin Core varēs pieņemt lielākus blokus, vai izrādīties nebūtiskas dēļ saderību divas versijas, saskaņā ar Andresens.

Debates aizsākās pagājušā gada oktobrī, kad Andresen ierosināja Bitcoin Hard sazarojums, lai risinātu tīkla mērogojamību. Reaģējot, daži no galvenajiem dalībniekiem Bitcoin tehniskajā sabiedrībā uzskatāms Andresen kā "draudu", lai sabiedrībai. Kaut arī viņa jaunais priekšlikums ir uzkrājuši zināmu supportfrom Bitcoin ir Reddit kopienu, kritiķi joprojām pārliecināts.

Lead izstrādātājs Bitcoin Core, Wladimir van der Laanstrongly nevis pret autonomu cietā dakšiņu. Saderīgu raksturs Bitcoin Core un Bitcoin XT var izraisīt sadalījums Bitcoin s blockchain. Tas radītu apjukumu lietotājiem un tie varētu nonākt zaudēt naudu dubultā izdevumiem. Van der Laan baidījās, ka nepārtraukta izmantošana cietā dakša kaitinās cilvēkus zaudētāju pusē dakšiņu, kas var izraisīt pastāvīgu iztrūkumu Bitcoin vērtības.

Co-dibinātājs Blockstream un izgudrotājs hashcashDr. Adam Back, ir arī viens no grupas, kas pretstatā Andresens ir Bitcoin XT dakšveida ierosinājumu. Viņš ļoti ieteicams, ka cilvēki, kuriem ir zināšanas un pieredze, lai saglabātu Bitcoin vajadzētu izvairīties no nevajadzīgiem riskiem autonomas cietā dakšiņu.

Vēl viens Andresen priekšlikuma criticizer, Pēteris Toddis labi apzinās risku iesaistīt cieto dakšu un varbūtību iznīcinot Bitcoin ilgtermiņā vai rada būtisku īstermiņa kaitējumu tīklam.

Pārskats par jauno priekšlikumu

Specifikācija

Tiklīdz izmantoti tīklā, galvenais tīkla aprēķina saskaņā ar laikspiedolu blokā galvenes un izlemt maksimālo atļauto izmēru bloku galvenajā tīklā. Maksimālais izmērs ir 8000000 baiti pie laikspiedolu no 2016-01-11 00:00:00 UTC (laikspiedolu 1452470400), un dubultot ik 63,072,000 sekundes (divus gadus, ignorējot lēciens gadi), līdz 2036-01-06 00: 00:00 UTC (laika zīmogs 2083190400). Pamatojoties uz bloka laikspiedolu, lineāru pieaugumu maksimālo izmēru blokos starp doublings notiks. Maksimālais izmērs bloku pēc 2036-01-06 00:00:00 UTC jābūt 8,192,000,000 baiti.

Izvietošanas

Hash-power supermajority kontrolē izvietošanu, bet agrāk iespējams aktivizēšanas laiks 2016/01/11 00:00:00 UTC. Aktivizācija ir sasniegts, kad 750 no 1000 kārtas bloki labāko ķēdē ir versijas numurs ar bitu 3 un 14 komplekts (0x20000004 hex). Aktivizācijas laiks būs laikspiedolu 750'Th bloka plus divas nedēļas (1209600 otrais) labvēlības periods, lai nodrošinātu jebkādu gaida kalnračiem vai pakalpojumu laika jaunināšanai, lai atbalstītu lielāku bloku. Ja supermajority tiek panākta vairāk nekā divas nedēļas pirms 2016-01-11 00:00:00 UTC, aktivizācijas laiks būs 2016/01/11 00:00:00 UTC.

Kritika

Andresen priekšlikums bija vairāki nepilnības, kas pavēra ceļu kopiena kritizēt. Pēteris Toddmentioned ka priekšlikumā jāiekļauj pilnīga un derīga testa rezultātus un informāciju par atribūtiem saglabāta Bitcoin un saglabāšanas procesā. Tai ir arī skaidrs paziņojums par drošības pasākumiem.

Adam Backcriticized Andersena priekšlikums pār to, ka tiek radītas domstarpības starp galvenajiem izstrādātājiem. Viņš domā, labākais veids, kā Bitcoin ir darboties sadarbības veidā, nevis cenšas pārspēt un apsteigt otru.

Bet kritiķi nav slēgtas durvis uz Andresens vēl. Tur ir vēl atklāta konkursa ikvienam ar domu uzlabot Bitcoin tīklu. Un ar kombinēto piepūli, Bitcoin tīkls būs labākas izredzes izdzīvot, kas ir galvenais mērķis.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis

Post ICO

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju

Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

2013. gada Bitcoin raksts varētu būt šīs krievu vietnes sabrukums

Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Post ICO

Bitcoin varētu saskarties ar izzušanu no savas kara

Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba