Android ierīcēm tagad ir Zeroblokas kuģis, pateicoties jaunajai Bitcoin lietojumprogrammai | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Android ierīcēm tagad ir Zeroblokas kuģis, pateicoties jaunajai Bitcoin lietojumprogrammai

Android ierīcēm tagad ir Zeroblokas kuģis, pateicoties jaunajai Bitcoin lietojumprogrammai

Par Bitcoiners gaidīja jau kopš gada beigām Augustand tagad tas ir reāls: ZeroBlock Bitcoin app ir beidzot pieejama Android ierīcēm. Rīks, kas iepriekš tikai uz operētājsistēmu iOS apvieno reālā laika datus par Bitcoin tirgū (no avotiem, piemēram, BitStamp, Mt.Gox, BTC-e, BtcChina un Coinbase), ar kuru apkopotā ziņu plūsmu, sniedzot lietotājiem pilnīgu platformu, kas savāc katrs svarīgs atjauninājums par kriptonauda.

ZeroBlock komanda - vada dibinātāji Dan turēto un Kevin Johnson - veic mobilo pieredzi uz nākamo līmeni, bet joprojām sola, lai saglabātu app atbilstošs un precīzs. Pieejams kopš pagājušā gada maijā, kad tā tika uzsākta, ZeroBlock tika izveidota, lai palīdzētu katram Bitcoiner turēt līdzi kriptonauda tirgu, izmantojot savu mobilo ierīču.

Ideja kļuva patiesi pēc aprīļa cenu kāpuma, kad turētie un Džonsons atklāja, cik grūti bija atrast "mobilās lietotnes, kas varētu parādīt dzīvo cenu un attiecīgos ziņu plūsmas", teikts presei. "Es gribēju, lai saglabātu spēcīgu koncentrēšanos uz apvienojot vienkāršību sarežģītību, palielinot datus pikseļu attiecība", teica Dand Held.

"Es īstenoja pirmo x / y telpisku izkārtojuma mobilajā lietotnē. Izmantojot x / y ekrāna izkārtojumu, lietotājs var vilkt uz augšu, uz leju, pa kreisi un pa labi no galvenā un galvenajā ekrānā. Ekrāns izkārtojums ir līdzīgs plus zīmi. Nav slēptu izvēlnes vai nevajadzīgas swipes. Intuitīvu dizainu intuitīvu valūtu, "viņš skaidro.

dati

Kopš uzņēmuma uzsākšanas 2013. Gada maijā, ZeroBlock ir kļuvusi par augstāko novērtēja un visvairāk pārskata Bitcoin saistītās lietotne Apple App Store.

ZeroBlock nesen uzlauza vienu miljonu kopējais app sesijas un pēdējo nedēļu laikā ir atvērta 30000 - 50000 reizes dienā lietotājiem.

ZeroBlock ir ziņu apkopotājs skrambām no vairāk nekā 130 avotiem, tostarp Reddit, bitcointalk forumos, uzņēmumu emuārus, galveno ziņu un apmaiņas blogus.

Pēc palaišanas Zeroblock Android lietotni, uzņēmuma nākamais mērķis ", ir pievienot vairāk diagrammas, datu analīzes un rakstu plūsmas," atklāj presei. Bet viņi neapstājas tur, jo izstrādes komanda ir arī gatavojas veidot planšetdatora versiju.

Saistītās ziņas


Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Post ICO

Bitcoin varētu saskarties ar izzušanu no savas kara

Post ICO

BankBlacklist.com: denonsē bankas, kas cīnās pret Bitcoin

Post ICO

100 000 Dogecoin radio raidītāju

Post ICO

Lietojumprogramma, kas nozag jūsu Bitcoins, Paypal prezidenti uzņem Bitcoin un citus

Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus