Vēl viena Bitcoin vietne nokauj putekļus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vēl viena Bitcoin vietne nokauj putekļus

Vēl viena Bitcoin vietne nokauj putekļus

Liberty Reserve debaclehappened pagājušajā nedēļā, bet tās sekas glabāt nāk uz augšu. Tagad federālās iestādes slēguši domēna Bitcoin apmaiņas wm centru.

No ASV valdības lēmums atstāja websitelooking šādi:

Šī bilde sāk izskatīties pazīstami, jo arvien vairāk tīmekļa vietnes tiek izmeklēti ar Ziemeļamerikas iestādēm. Acīmredzot, abas lietas ir saistītas, jo feds aizdomas, ka WM centrs bija daļa no Liberty Reserve nelegālajā sistēmu un tīklu.

Saskaņā ar oficiāliem dokumentiem, WM-centrs ir viens no maiņas domēnu kurām pilsoniskajai atsavināšanai complaintin Liberty Reserve lietā. Iestādes lūdzot sadarbībā lietotājiem, kas domā, ka viņi varētu būt cietuši no šīm shēmām.

Via businessinsider.comVēl viena Kripto radio stacijaMēs esam redzējuši daudz cilvēku mēģināsim kriptonauda tiešsaistes radio staciju par realitāti.

Šķiet, ka katram no šiem projektiem hits aizķerties Tomēr, un vai nu uzsāk ar nulles līdz maz fanfara vai tie ātri atmirst vienu iemeslu vai citu.

Chain Radio cer mainīt visu, ka, kļūstot par pirmo online 24/7 radio staciju, kuru mērķis ir kriptonauda kopienai.

Mēs esam redzējuši daudz no šīm stacijām rasties izstrādes stadijā, un nav iegūt daudz tālāk, bet mēs esam dota Ielūkoties no programmēšanas, vietā un runāja ar dažiem no iesaistītajiem cilvēkiem, un uzskata, ka tas varētu būt pirmais viens, kas nav vienkārši pazudīs pēc nedēļas operācijām.

Straume tiek kontrolēta ar profesionālu līmeņa aprīkojumu un programmatūru, koncentrējoties uz sniedzot kvalitatīvu saturu un darot to tādā veidā, kas ietver augsta līmeņa sabiedrības līdzdalību. Stacija būs spēlēt dažādas mūzikas ar klausītāju lūgumiem, kas veido lielu rieciens programmu.

Ņemot Bitcoin radiostaciju ir sapņi daudz internetā, un šķiet, ka sapnis drīz būs realitāte. Komanda aiz ķēdes Radio atteicās sniegt mums precīzu datumu uzsākšanas šajā laikā, bet teica, ka viņi nebūtu sasnieguši, lai monētu Fire, ja tie nav kļūst relatīvi tuvu, un bija tikai šķērsojot pēdējos posmos attīstību.

Stacija sola ne tikai piegādāt mūziku, ka sabiedrība vēlas dzirdēt, bet ziņu pauzes, atjauninātas tirgus informācijas pārtraukumi un kvalitātes oriģinālu un sindicēto kriptonauda programmēšanu.

Chain Radio pašlaik meklē papildu tiešā ētera talantu, kuri vēlas atdot sabiedrībai un dalīties ar citiem. Pilnīga informācija atrodama Chain Radio mājas lapā.


Atbilstības pret naudas atmazgāšanu BootcampDigitālais kamera Commercewill hosting par "nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas atbilstības Bootcamp" par gada 15. Janvārī un 16..

Divu dienu seminārs un pasākumu vadīs Perianne garlaicīgi, prezidentam Digitālās Tirdzniecības palātas; Carol Van Cleef, sertificēts naudas atmazgāšanas speciālists no Manatt Phelps & Phillips; un Maureen Sanders Piccillo, bijušais ASV IRS "Nacionālās AML programmas vadītājs.

Pasākumā būs iespēja vairākas mācību iespējas, tai skaitā:

  • Uzziniet, kā, lai sasniegtu Bankas un regulators cerības
  • Uzziniet instrumentus, lai palīdzētu iegūt banku partnerus
  • Salieciet pamatu ēku un uzlabotu atbilstības programmas
  • Iegūt labāku izpratni par federālo kriminālprocesa statūtiem
  • Sagatavot savu nākamo AML atbilstības pārskatīšanu
  • Iegūt apmeklētība sertifikāciju tālākizglītības kredītus

Pasākumu sponsorē Digital Tirdzniecības palātas manatt un Comptegrity notiks Ziemeļamerikas Bitcoin konferencē Maiami laikā. Reģistrācija ir ierobežots līdz 35 vietām, lai tiem, kas vēlas piedalīties, tiek aicināti reģistrēties tagad.


Apple App Store atkārtoti iestrādā Blockchain Bitcoin appPēc mainot tās pakalpojumu sniegšanas noteikumi izstrādātājiem, lai atjaunotu Bitcoin progr savā App Store, Apple tagad ir atzinīgi atpakaļ Blockchain pieteikumu. Pasaulē slavenākā kriptonauda maku - kas tika izmests no platformas februārī - tika no jauna šo pirmdienu (28. Vieta).

Šogad Apple lēmums aizliegt lietotni izraisīja vilni pretrunām, īpaši starp Bitcoin kopienai. Ar digitālo gigants atteikts sniegt skaidrojumu, tad video Bitcoiners iznīcinot savus Apple produktus, kas reizināts visā tīmeklī.

gada jūnija sākumā, kad Apple atjaunojuši Bitcoin progr savā storefollowing veiktās izmaiņas 11.17 sadaļas - "lietotnes, iespējams, atvieglotu pārsūtīšanu apstiprināto virtuālo valūtu ar nosacījumu, ka viņi to dara saskaņā ar visiem valsts un federālo likumu par teritorijas, kurās lietotņu funkcijas "-, uzņēmums teica, tas nebūtu aizliegt juridisko un saderīgus Bitcoin progr.

Izskatās Blockchain lietotnē, kas ļauj lietotājiem sūtīt un saņemt BTC tagad ievēro visus norādījumus. Jūnijā, kad Blockchain App tika aizliegts platformas, CEO Nicolas Kerijs paziņoja, viņš atkārtoti programmu.

"Apple ir ļoti atsaucīgi mūsu iesniegšanas un apstiprināšanas procesā, un mēs esam pateicīgi par partnerību. Tas tiešām liecina Apple apņemšanos atbalstīt izstrādātājiem par Bitcoin saistīti projects- tas ir ļoti iedvesmojoši, "viņš teica.

Saskaņā ar The Wall Street Journal, Blockchain nesen uzsāka savu iOS app ar Pārstrādā saskarni un jaunām iespējām, kas tagad ļauj lietotājiem meklēt Bitcoin draudzīgas tirgotājiem. Uzņēmums paskaidroja, ka iOS versija ir "pilnīgi pārrakstīt no zemes līdz ar uzsvaru uz drošību un lietojamību".

Apple atteicās komentēt šo lēmumu visu dienu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bittoņu apmaiņa BTC-e ietekmē DDoS uzbrukums

Post ICO

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi

Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Avalon var iegūt 200 miljonu dolāru ieguldījumu un 20 nm tehnoloģiju, lai kļūtu par kalnrūpniecības tirgus līderi

Post ICO

Bitcoin core versija 0.11.0 atbrīvota

Post ICO

Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu

Post ICO

Bitcoin un naudas nākotne: Atlanta rīko kriptogrāfijas konferenci oktobrī

Post ICO

Kā 7,9 miljoni cilvēku pieņem Bitcoin Tuvajos Austrumos

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay