Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Steve Wozniak, inženieris, kas dibināta Apple līdzās Steve Jobs, pievienojās Planet Capital, attīstītājs vairāku funkciju Next Gen ATM kioski.

Ziņas tika paziņots ar Lee Caplin, priekšsēdētājs Planet Capital un līdzdibinātājs Penske Media, uzņēmums, kas pieder Variety Magazine.

Bez Vozņaku, Caplin jaunais stratēģiskais komandā ietilpst Reed HUNDT, FCC priekšsēdētājs prezidents Klintons administrācija, Steve Mayer, līdzdibinātājs Atari, John Harris, bijušais CFO The Carlyle Group un Ken Hardesty, bijušais IBM / Seagate laikā izpilddirektors. Pēc paziņojumu, Caplin teica "manas smadzenes uzticība veido daži no Silīcija ielejas smagāko hitters."

California balstīta Planet Capital pievērsīsies jēdzienu "Smart Money" un to, kā cilvēki pārvaldīt savus ikdienas maksājumus un finanses, mēģinot padarīt šos procesus ātrāk un drošāk. Uzņēmuma produkti un pakalpojumi ir iedvesmojusi blockchain, kā arī mākoņu tehnoloģiju un citu patentu gaidot programmatūru. Tas ļāva Planet Capital attīstīt savas Next Gen bankomāta kiosku.

Uzņēmuma CTO, Dan Sokol, skaidro: "Planētas stratēģija ir izmantot kioski bez maksas, likvidējot" Maksāt sienu "un kopīgu finanšu barriersfor daudzi tirgotāji, kas vēlas, lai uzstādītu pakalpojumu gatavs, daudzfunkcionālu bankomātos, lai apmierinātu saviem klientiem pieaugošā finanšu, ciparu un virtuālās vajadzības šajā strauji augošajā ekonomikā. "

Planet Capital uzskata, ka jaunā komanda palielināt uzņēmuma spēju radīt inovācijas, kas FINTECH telpā. "Ar" All-Star "komanda koncentrējas uz izmantot mūsu patentu līdz IP un" blockchain "tehnoloģiju, Planētas Next Gen ATM kioski, unikālu tīkla arhitektūra un state-of-the-art maka risinājums padara mūs par galveno maksājumu nozare noārdošas, "CEO A. Lyle Elias minētā.

Elias, kurš ir arī dibinātājs PAYE tīkla piebilda, ka "Planētas stratēģija ir vērsta uz notveršanā ievērojamu daļu no augošajām pasaules tirgus zemo izmaksu maksājumu kioski. Planet kļūs pasaules tirgus līderis pašapkalpošanās alternatīvu maksājumiem. "Apple pret Bitcoin un to, ko pasta serveris vēlas Bitcoin? Ziņu atjaunināšanaBitcoin nav nekas īstermiņa strīdīgs, un Apple demonstrē savas jūtas pret tiešsaistes valūtā, atceļot visus Bitcoin maki no tās OS. Šonedēļ uzņēmums noņem pēdējo Bitcoin maku no iOS veikala, kas Blockchain app. Blockchain saņēmusi nekādu brīdinājumu un teica, ka lietotne tika noņemta dēļ "neatrisināto jautājumu." Apple nav noskaidrot, ko tas nozīmēja. Lietotnes bijis Apple veikalā uz diviem gadiem, un tika lejupielādēts aptuveni 120,000 reizes. Kompānija ir uzsākusi tiešsaistes petīciju, pieprasot, ka Apple varētu maciņus tās sistēmā, bet līdz šim Apple ir atteikusies komentēt tālāk vai apspriest šo jautājumu.


Apple interneta veikals izgriež Bitcoin app no CoinbaseApple ir pagriezts pret Bitcoin app... Vēlreiz. Mazāk nekā mēnesi pēc tam, kad Coinbase paziņoja uzsākt savu jauno iOS app, uzņēmuma interneta veikalā ir axed pakalpojumu.

Pēc Coinbase, citē Bitcoin Blogger, lēmums tika pieņemts tikai Apple. Šī saite, kas parasti noved pie lietotnes lapu, tagad novirza lietotājus uz galveno iTunes lapā. Lietderīgais pieteikumu ļāva tūlītēju sinhronizāciju ar lietotāju interneta kontu, droši uzglabāt kriptonauda, ​​kas joprojām būtu pieejama izmantot jebkur.

Tomēr tas nav unikāls case.Apple ir zināms, samazinot lielāko iOS lietotnes, kas saistīti ar Bitcoin, izņemot dažas Bitcoin cenu tickers kas joprojām izdodas izdzīvot zīmola virtuālajā veikalā. BitPak ir labs piemērs: lietotne nav, lūdzu Apple, un tika "izraidīts" no uzņēmuma veikalā bez loģiskās paskaidrojumu.

Atpakaļ 2012. Gada vasarā, Jon Matonis, pašreizējais direktors Bitcoin fonda uzrakstīju rakstu ar nosaukumu "Kāpēc Apple Baidās Bitcoin". Tajā laikā, Matonis rakstīja, ka "Apple ir uzsākusi mobilo maksājumus iOS un konkurējošo virtuālo maksājumu sistēmām, tostarp Bitcoin, ir jāpārtrauc", un tas, šķiet, ir vienīgā likums vadošais Apple.


Apstiprināts mājoklis Jūtā ļauj studentiem maksāt īri ar BitcoinBez šiem četriem kopmītnēm, uzņēmums arī pieņem kriptonauda ciemā uz Parkwayaccommodation, netālu Utah Valley University.

EdgeCreek Property Management sāka meklē iespēju saņemt Bitcoins pirms trīs mēnešiem

Saskaņā ar Daniel Larsons. Tomēr uzņēmuma ēkas pārvaldnieks saka, ka viņš sāka pētīt kriptonauda pasauli pirms aptuveni 18 mēnešus.

Mēs saprotam, ka paaudze, ka mēs esam īri, ir iespējams, visticamāk, lai risinātu ar Bitcoin un mēs vēlējāmies, lai dotu viņiem vēl viens veids, lai samaksātu īri. Arī mēs mīlam to, ko Bitcoin ir no brīvības viedokļa - nav valdības, manipulējot ar savu vērtību - un mēs gribam, lai palīdzētu padarīt to dzīvotspējīgu valūta.

Studenti, kas vēlas maksāt ar Bitcoin uz e-pastu Daniel Larsons

Kurš pēc tam organizē darījumu ar tiem. "Šajā brīdī, mēs neredzam to kā maksāšanas iespējas, kas tiks izmantota ļoti bieži, tāpēc mēs vienkārši galā ar Bitcoin maksājumu pēc vajadzības atsevišķi. Ja tas kļūst populārs, mēs izstrādāt automatizācijas plānu ", viņš norādīja.

Via coindesk.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Post ICO

15 vietnes visiem jūsu kriptēšanas jautājumiem

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?