Vai Bitcoin lietotāji ir viltība vai sapņotāji? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai Bitcoin lietotāji ir viltība vai sapņotāji?

Vai Bitcoin lietotāji ir viltība vai sapņotāji?

Ko tas nozīmē, šodien būt Bitcoin lietotājs? Mums nāca visā šo viedokļu articleand, pēc iepazīšanās ar to, tas, kas mūs brīnums. Tātad, 99Bitcoins nolēma doties uz domāšanu ceļojumā par dziļu nozīmē būt par digitālo valūtu "atkarīgi". Labi, pieņemsim nav get pārāk filozofiski par to...

Tas ir pietiekami, lai zinātu, ka Bitcoin ir dzimis, lai radītu unikālu iespēju parastajiem cilvēkiem, gandrīz izjoko mūsu valdību un iestādes, kas apliecina, ka reālā vara ir mūsu pusē. Kriptonauda ir ne tikai par izdevumu cita veida naudas, tas ir par pieņemšanas paziņojumu. Tas ir par vērtībām, neraugoties uz riskiem.

Jā, mēs zinām, ka Bitcoin ir gaistošs, nenoteikta un tas praktiski ir nevis noteikumi, bet tas ir monēta no cilvēkiem, un mums ir jānodrošina, ka tas tur notiek un attīstās.

Būt par Bitcoin lietotājs ir gandrīz tāds pats kā respektējot ikviena viedokli un joprojām spēj būt atšķirīgs. Jebkuras šaubas, kāpēc mēs (un miljoniem cilvēku, kas tur) joprojām patīk Bitcoin? Mēs tā nedomāju... Yep, mēs esam noteikti Sapņotāji!Vai Ziemeļamerikas iestādes sapņo par pasauli bez Bitcoin?Ideja par "sega operāciju" pret Bitcoin, izpaust Bitcoin fonds, kas nesen saņēmis "pārtraukt un atturēties order'from finanšu iestādes Kalifornijā, var nebūt tikai traks teoriju. Vismaz, saskaņā ar šo pantu The Wall Street Journal publicētajā.

Vienā no saviem jaunākajiem tekstiem, žurnālists Robin Sidel uzsvērts fakts, ka daži valsts regulatori ir patiešām uztrauc kriptonauda. Tie ir brīdinājuma institūcijas, nodarbojas ar Bitcoin, no maiņas platformu uz uzņēmumiem, draudot tiem ar piespiedu slēgvārstu downif par naudas pārraides likumi netiek ievēroti.

Un tas ir ne tikai Kalifornijā, ka tas notiek: saskaņā ar iekšpusē avotu, citu banku regulatoriem Ņujorkā un Virginia, piemēram, ir arī brīdināja Bitcoin saistītas institūcijas pēdējo nedēļu laikā.

Šī pārvietot veida skaidri norāda patiesos nodomus regulatoriem. Tie ir kā pagātnes smalkā pārbaudot darbības un ejat uz finanšu uzraudzību un preventionof ko viņi vēlētos, lai izsauktu "nelikumīgas darbības". Vai mēs runājam par reālām nelikumīgām darbībām, piemēram, nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, vai cita veida darbību, piemēram, saņemot ziedojumus, lai veicinātu Bitcoin, šāda veida darbu, ka Bitcoin fonds ir darījis, mēs joprojām nezinām.

Ko mēs zinām, ka, saskaņā ar The Wall Street Journal, līdzīgas darbības var sagaidīt no citām valstīm, kas tuvāko nedēļu un mēnešu laikā. Par Kalifornijā, Ņujorkā un Virdžīnijas valstis varētu būt tikai pirmie rīkoties, jo tie ir tikai trīs no 48 valstīm, kas prasa uzņēmumiem, lai iegūtu naudas pārraides licences darboties.

Gadījumā, ja valsts pret Bitcoin fonda, ir jaunumi. Patrick Murck, General Counsel iestādē, atcerējās, ka fonds ir bezpeļņas organizācija, un neiesaistās naudas pārraidi. Vai šo jautājumu uz iestādēm? Ne tik daudz... Tātad, grupa ir formulēt savu atbildi uz "vērstu darbību pārtraukšanas rīkojuma", ko tā saņēma no regulatori pagājušajā nedēļā. Cerams, viņi pārvalda, lai izvairītos no sekām.

Via businessbee.com


Āzijas bagātākais biznesmenis iegulda BitPayNav pat Ķīnas nesenais paziņojums jautrība pret Bitcoin ir atstājis valsti ir varenie investori domājot, ka kriptonauda varētu būt slikts ieguldījums. Veikt Li Ka-Shing pēdējā biznesa lēmumu kā piemēru.

Devītā Bagātākais cilvēks pasaulē, kā arī Āzijas bagātākajiem uzņēmējs, ir ieguldījusi maksājumu procesors BitPayvia Horizons Ventures, viņa riska kapitāla firma.

gan KA-Shing ieguldījumu sabiedrība ir atteikusies komentēt šo lēmumu, Bitpay teica, ka tas bija "paveicies būt labumu daudzu atbalstošas ​​investoriem, ieskaitot Horizons Ventures", SCMP.com ziņo.

John Greenwood, galvenais ekonomists INVESCO un labi pazīstams eksperts Honkongas finanšu režīmu, skaidro, ka "tāpat kā investoriem dienās devusies ar izgatavots vairāk naudas no pārdošanas lāpstas un cērtēm ar zelta diggers nekā kāds jebkad izgatavots no zelta mine, Li tiek ieguldot perifēro aktivitātes ka Bitcoin ir radīts ".

BitPay pašlaik apstrādā darījumus 14000 uzņēmumi 200 valstīs, un, neskatoties uz to, ka lielākā daļa no šīm darbībām joprojām notiek ASV, Āzijā, ir viens no top reģionos, kur uzņēmums pierakstīšanos jaunu dealswith Bitcoin draudzīgas tirgotājiem.


Āzijas bagātākais cilvēks tic Bitcoin, Will Paypal Visbeidzot integrēt Bitcoin un vairākLi Ka-Shing ir Āzijas bagātākais cilvēks, un viņš ir arī liels atbalstītājs Bitcoin. Ar Bitcoin nāk ar uguni no kontinentālās Ķīnas valdību, Li kungs ir devis valūta lielu palielināt uzticību. Li kungs bija viens no galvenajiem investoriem aiz Bitpay, kas nesen izvirzīja $ 30 miljoni dolāru Series A finansējumu. Mr Li ir vērtējamas neto vērtību apmēram $ 32 miljardi dolāru, un ir lielāko daļu no savas naudas nost no nekustamā īpašuma attīstības un citās tradicionālajās nozarēs. Viņš ir zarojumpunkts vairākās līderi jomās, tomēr, caur viņa Horizon Ventures uzņēmumu un citu centieniem

Saistītās ziņas


Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt

Post ICO

Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis

Post ICO

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Post ICO

Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā

Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Post ICO

Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas