Baumas par Seattle Seahawks pieņem Bitcoin ir nepatiesa | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Baumas par Seattle Seahawks pieņem Bitcoin ir nepatiesa

Baumas par Seattle Seahawks pieņem Bitcoin ir nepatiesa

Avots no BitPay ir apstiprinājis, Bitcoin eksaminētājs ka Sietlas Seahawks nepieņemam Bitcoin, gan baumas bija izplatās ar maksājumu apstrādes uzņēmumu. BitPay pašlaik strādā, lai novērstu šo paziņojumu no Google+.

sākotnējo rakstu

Pēc Sacramento Kings, ir jauna profesionālā sporta komanda, kas varētu būt par soli uz Bitcoin tirgū. Lai gan tas viss ir tikai baumas tagad, Sietlas Seahawks, NFC amerikāņu futbola komanda, kas drīzumā cīnīties par Super Bowlagainst Denveras Broncos, varētu pieņemt Bitcoin cauri BitPay.

Baumas bija tieši sāka ar maksājumu procesors, izmantojot savu Google+ profilu, taču tas joprojām trūkst oficiālu apstiprinājumu. Ko BitPay publicējusi ziņojumu teica, ka "Mēs esam satraukti, lai redzētu mūsu jaunākās tirgotājs + Seattle Seahawks, pieņemot Bitcoinand dodas uz Super Bowl!".

Līdz šim informācija netika pārņemts jebkurā citā sociālo mediju profilu pieder BitPay vai apstiprina Seattle Seahawks, bet neviena daļa liegta paziņojumu, kā arī.

Tomēr varētu būt cits izskaidrojums baumas. Kamēr Seahawks varētu vai nevarētu tikt pieņemt Bitcoin, viens no komandas spēlētājiem tiek noteikti, ņemot kriptonauda maksājumi, uzņēmums savu tiešsaistes veikalā. Sietlas cornerback Richard Sherman paziņoja pāris dienas pirms viņš tagad pieņem digitālo naudu RichardSherman25.com.

Spēlētāja e-komercijas platforma, kas galvenokārt pārdod apģērbu un aksesuārus, lai vīrietis, sieviete un bērni, ko iedvesmojusi Seahawks tēmu.

Taču tas būtu garš lēkt BitPay paziņot, ka visa komanda pieņem Bitcoin, kad tas bija faktiski tikai individuāls lēmums, ko ar vienu spēlētāju. Bitcoin eksaminētājs ir mēģinājis, lai apstiprinātu šo informāciju ar maksājumu apstrādes uzņēmums, bet tas nebija iespējams iegūt atbildi līdz šim.

Sietlas Seahawks varētu kļūt par otro liels pro komandas, lai padarītu šo gājienu visā pasaulē, pēc tam, kad Kalifornijas balstītas NBA komanda Sakramento Kings announcedthey bija kļūst Bitcoin draudzīgu tikai pirms nedēļas.

Sākot martā Kings "faniem būs iespēja izmantot kriptonauda maksāt par spēļu biļetes un oficiālo merčendaizinga pie komandas tiešsaistes veikalā.

Saistītās ziņas


Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

Atbrīvots jurisdikcijas likums Bitcoin foundation Primer

Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Post ICO

Bitcoin evaņģēlists Džeimss Kings pārvalda 3 237 jūdzes, lai reklamētu kriptvulāci

Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

Beļģijas dalībnieku Libertarian dalības maksu tagad var izmaksāt ar Bitcoin

Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Beļģijas finanšu ministrs nenosaka problēmas starp nacionālo banku un Bitcoin

Post ICO

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu