ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes | Latvian.globalsciencecollaboration.org

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Par kalnrūpniecības ar ierīces ASICMiner USB Block Erupter pārdošana bija patiess panākums! Pirms dažām dienām, BTCGuild, šobrīd ir otra lielākā ieguves baseins (ar 17 procentiem no tīkla hashpower), sāka pārdot aprīkojumu. Viņiem vajadzēja tikai 40 minūtes, lai pārdotu visus pieejamos 1000 vienības.

Kā jūs zināt, ASICMiner ir lielākā ieguves uzņēmums Bitcoin Visumu. Alone, uzņēmums ir atbildīgs par vienu ceturtdaļu no visa kriptonauda tīklu, kas atšķiras no citām grupām, piemēram, Butterfly Labs vai Avalon ziņā ražošanas stilu.

Kopš uzņēmuma pirmais produkts, veiksme vienmēr ir bijis klāt. Galvenais izskaidrojums šai panākumiem ir kombinācija starp to, ka ASIC ražo savas ierīces un pēkšņu pieaugumu par Bitcoin cenu. No pirmajiem sasniegumiem uz masveida ražošanu ar savu lielo ieguves ierīcēm tas bija tikai mazs solis.

Bez tam, līdz pat šai dienai, uzņēmums ir slavens ar ne tiešsaistes klātbūtni, izņemot dažus spoors atpaliks no Bitcointalk forumā. ASIC ir pat aprakstīts kā "pasaulē pirmo simtu miljonu dolāru uzņēmums bez mājas lapā." Tas ir, kāpēc to produktu pārdošanu, ir vieglāk veikti, izmantojot trešās puses tālākpārdevējiem, piemēram BTCGuild. Miners paldies šo lēmumu, vai citādi, viņiem būtu apstrīdētu iekārtas foruma pamatā izsolē.

Tagad, tas bija tikai vēl viens pierādījums ASIC panākumu. Viens tūkstotis ieguves ierīces pārdoti tikai 40 minūšu laikā ?! Ja tas nav hit, mēs nezinām, kas to nosaukt. Laba miningto jums visiem, kuri iegādājās vienu!

Via bitcoinmagazine.comUzdodiet medicīnas jautājumus ārstiem un atlīdziniet tos BitcoinIdeja varētu likties mazliet dīvaini, bet tikai domāju par visiem tiem cilvēkiem, kuri dzīvo pamestās vietās un ir veikt desmitiem jūdžu sasniegt ārstu... Ja tur ir tiešām viens, lai palīdzētu viņiem. CoinMDis platformu, kas pulcē ārsti no visas pasaules, kuri ir pieejami, lai atbildētu uz Jūsu medicīnas jautājumiem vai šaubas.

Pakalpojums ir bezmaksas, bet, ja jums liekas, sniegto atbildi patiešām palīdzēt jums, vai jūs vienkārši vēlaties, lai apbalvotu ārstu tur ir iespēja ziedot Bitcoins.

Kamēr mājas lapa ir vērsta uz cilvēkiem bez piekļuves kvalitatīvai veselības aprūpei, jo īpaši trešās pasaules valstīm, ikviens var izmēģināt to. Citas grupas mērķtiecīgi ir arī cilvēki bez veselības apdrošināšanu vai pacienti meklē otrā atzinumiem.

Bet kā jūs varat būt pārliecināti, ka platforma nodarbojas tikai ar reālu ārstiem? Lai gan vieta ir anonīms gan lietotājiem, gan ārstiem, tad pakalpojuma kvalitāte tiks nodrošināta ar to, ka visi jautājumi un atbildes ir atvērti sabiedrībai, lai citi ārsti varētu pārskatīt tos. Bez tam, pakalpojums ir bez maksas, tāpēc tur nav automātiskas atlīdzību cilvēkiem, izliekas par veselības professionais.

Tagad, platforma atzinīgi vērtē visus ārstus, ieskaitot interni. Bet kā profesionāļu skaits aug, pakalpojums būs "ievieš vairākas proceduresto pārbaudīt, vai jaunpieņemto speciālisti ir kvalificēti".


Asociācija Bitcoin France ir jaunākās nodaļas Bitcoin fondsPēc tam, kad Bangladešas un Rumānijā, Francijā kļūst nākamā valsts, kas ir iestāde atzīta par Bitcoin Foundation nodaļu afilliate. Biedrība Bitcoin Francija, vada Philippe Rodriguez, tagad ir oficiāls biedrs Fonda projektam.

"Francija ir valsts, kurā brīvība ierindojas augstu kā top vērtību, padarot valsti augsni novatoriskiem pakalpojumiem un uzņēmumiem, kas izmanto Bitcoin protokolu," sacīja Jon Matonis, izpilddirektors Bitcoin Foundation.

Bez asociācijas Bitcoin Francijā, valstī - precīzāk galvaspilsēta Parīze - ir arī mājvieta Bitcoin vēstniecību un uz kriptonauda starta inkubatoru pazīstama kā La Maison du Bitcoin.

Pēc paziņojuma, Philippe Rodriguez atklāja, viņš bija prieks redzēt asociācijas Bitcoin France "apvienojot spēkus ar Bitcoin fondu, lai veicinātu Bitcoin protokolu un izglītot politikas veidotājus Francijā".

Mēs ļoti ticam, ka Bitcoin ir spēja pārtraukt ne tikai daļu no finanšu sistēmas, kā mēs zinām, bet, pa ceļu, citi tirgi, kur uzticība centrālā organizācija ir pašreizējais status quo,

Francija šobrīd ir ceturtais lielākais skaits aktīvo Bitcoin mezglu (tikai pārspēja ASV, Apvienotajā Karalistē un Vācijā), saskaņā ar kuru Bitnodes sniegto un citē CryptoCoinsNews informāciju.

Turklāt Francijas valdība vēlas regulēt un paplašināt vietējo kriptonauda ekosistēmu un tirgus. Michael Spānija, Francijas finanšu ministrs, ir noteikts, ka valdība uzskata, ka "Francija ir ļaut cilvēkiem mēģināt, investēt un attīstīt uzņēmējdarbību ar Bitcoin pirms mēs to ar nodokli".

Attiecībā uz regulējumu, tas būtu "pusceļā starp visstingrākajiem noteikumiem [no] Ķīnas, Japānas un Krievijas vai vieglākajiem noteikumiem, valstis, piemēram, ASV, Kanādā vai Izraēlā pieņemts".

Featured page avots: Wikimedia

Saistītās ziņas


Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Post ICO

Bitcoin evaņģēlists Džeimss Kings pārvalda 3 237 jūdzes, lai reklamētu kriptvulāci

Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

Baumas par Seattle Seahawks pieņem Bitcoin ir nepatiesa

Post ICO

Aktivisti vēlas izveidot jaunu Bitcoin modeli, kas var nodrošināt anonimitāti un izvairīties no regulējuma

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības