Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Tur varētu būt jauns Bitcoin exchangeon horizonta, un uzņēmums Atlas ATS Inc kicking off mārketinga kampaņu un līdzekļu piesaistīšanas veicināt Atlas Exchange.

New York balstīta sabiedrība jau ir sākusi vākt ziedojumus uz kopfinansējuma platformā Indiegogoand reklamē savu jauno projektu prezentācijas sabiedrisku pasākumu laikā. Tikai divas dienas, no 10. Jūlijā, kompānija būs prezentējot savu ideju pie Bitcoin Start-up pasākumā pie audzētavu, New York City.

Saskaņā ar uzņēmuma, šī platforma "būs nodrošināt kritisko un savlaicīgu atbalstu Bitcoin ekonomikā, kas prasa pierādīts, nobriedušu apmaiņas tehnoloģiju, lai izveidotu likviditātes un stabilitātes" kriptonauda vajadzībām.

Papildus vācot naudu, lai radītu apmaiņu, Atlas arī izmantojot kampaņu Indiegogo paaugstināt informētību par digitālo currenciesand ieguvumiem, izmantojot drošu apmaiņas platformu. Locekļi, kas nolemj pievienoties un atbalstīt šo projektu tiks piedāvāti daži atlīdzību, no T-krekls ar mūža biedru.

Lai pārbaudītu kampaņu Indiegogo un pat varbūt atstāt savu ziedojumu, noklikšķiniet šeit.Uzmanību, visi Draper Universitātes studenti: tagad jūs varat maksāt savu studiju ar BitcoinJa tu esi inovatīvu internātskolā jauniem uzņēmējiem, kāpēc tu nevari samaksāt savu mācību ar Bitcoin? Tas ir tas, ko Draper Universitymight ir domājis, jo tie nesen paziņoja (ļoti lepni, mēs varētu pievienot), ka viņi apstrādā savu pirmo studijas maksājumu Bitcoin izmantojot Coinbase.

Skola, kas atrodas Kalifornijā (ASV), un pazīstams ar savu dažādo redzes un izglītības metodēm, saņēma savu pirmo Bitcoins kā maksājumu par 2013. Gada vasaras sesijā, kas sākas 24. Jūnijā Bez naudas, tad iestāde pieņem arī citus maksājumu veidus, piemēram, kā preču maiņa pakalpojumiem.

Ja jūs lasīt to, ko dibinātājs Draper universitātes (un arī dibinātājs un rīkotājdirektors Draper Fisher Jurvetson), ir ko teikt, šis lēmums ir diezgan loģiska. "Daži no tālredzīgu uzņēmējiem ir aktīvi Bitcoin tirgotājiem. Pēc Draper universitātē varoņiem, mēs pieņemam Bitcoin maksājumu mācību, jo tā ir daudzsološa valūta ar novērtēt vērtību. Pagaidām mēs vēl pieņemam dolāru, arī," teica Tim Draper.

Tas ir "nodot savu naudu, kur jūsu mute ir" sava veida domu: ja Draper Universitāte veicina inovatīvu uzņēmējdarbību, kāpēc nav tā pieņemt novatorisku formu valūtas? Tas būtu nepareizi! Pieņemot Bitcoinis tikai vēl viens piemērs tam, kā Draper Universitāte seko to pašu inovatīvu modeli tā māca.

Universitāte piedāvā inovatīvu programmu, kas paredzēta, lai iedvesmotu un nodrošināt visus nepieciešamos līdzekļus, lai studentiem, kuri sapņo veidot savus uzņēmumus. Draper Universitāte piedāvā četras sesijas gadā, it īpaši jaunajiem uzņēmējiem vecumā no 18 līdz 26, kuri tagad var izmantot Bitcoin maksāt savu mācību.

Via finance.yahoo.com


Uzmanību, visas Sidnejas Bitcoiners! Beers4Bitcoin tagad ir ikmēneša pasākumsPirmie Austrālijas Beers4Bitcoins, Sidnejā, bija tik pārsteidzoša veiksme, ka komanda aiz notikumu nolēma pārvērst to ikmēneša tradīciju, sākot novembrī. Tikšanās notiks thefirst svētdien katra mēneša, pie Old Fitzroy.

"Tas ir liels krogs, tad BitPOS sistēma ir iestatīta un Gaz, muitnieks, bija mazliet riskants atbalstīt mūs, lai mēs uzskatām, tas ir tikai godīgi atbildēt ar to pašu", Matt Hoare, viens no organizatori un grupas dalībnieks BitcoinSYD, pastāstīja Bitcoin Examiner.

Formāli, sociālās vākšana notiks no 3. Vakarā līdz 6 vakarā ", bet cilvēki ir brīvi palikt pie bāra, kamēr aizvēršanas", ap pusnakti, Hoare piebilst. Bez ļaujot vietējiem Bitcoiners dzert svaigu alu un citus dzērienus apmaiņā pret kriptonauda, ​​pasākums būs arī lieliska iespēja, lai parādītu citiem klientiem, kā Bitcoin darbojas.

"Mums ir plāni prezentācijas, bet uzmanība būs" rokas ", tāpēc piemēri jaunām sistēmām vai pakalpojumiem, kas var pierādīt, pūļa būs labākais", Matt saka.

Ja tu esi Sidnejā, kāpēc nav jums veikt izskatu? Pirmie ikmēneša Beers4Bitcoins notiks 3. Novembrī un heck jaunāko informāciju par sanāksmi šeit.


Austrālijas naudas plūsmas platforma Pozitivā iekļauj Bitcoin savā valūtu sarakstāPēc vairākiem lūgumiem Bitcoin lietotājiem, Aussie kopfinansējuma platforma Pozible beidzot sāka pieņemt kriptonauda ķīlas.

Ziņas tika paziņots par vietni, izmantojot oficiālu ziņojumu, kurā bija īsu paskaidrojumu par Bitcoin par newbies, kas tur. Pozible ir pieņemot virtuālā donationsthrough Coinjar.

Lai varētu ziedot Bitcoins uz projektu, veidotāji ir nepieciešama Bitcoin walletto pieņemt kriptonauda. Tātad, ja jūs domājat par finansējumu savu ideju caur Pozible, tas būtu liels palīdzēt, lai izveidotu virtuālo maku un uzlabot jūsu izredzes iegūt ķīlas.

No otras puses, tā atbalstītāji var izmantot jebkuru maku ziedot, protams, bet ir jānodrošina atpakaļadresi, ja mērķis ir neveiksmīga.

Saskaņā ar Pozible, Bitcoin ziedojumi tiek apstrādāti uzreiz stājas Pozible saimniecībā kontā, atšķirībā no citiem maksājumu veidiem, tāpēc ir vieglāk un ātrāk.

Tad ekvivalents valūtas apjomu projekta valūtas pievieno projekta kopsummas. Tas nozīmē, ka Bitcoins tiks konvertēta tikai tad, ja un kad projekts ir sasniedzis savu galējo mērķi. Platforma ir maksa piecu procenti attieksies arī uz kriptonauda ķīlas.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu

Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saņem ekskluzīvu piekļuvi pirmspārdošanas biļetēm

Post ICO

7,170 BTC nozagts no BTER aukstā seifa, Ķīnas valūtas maiņa paziņo laimību

Post ICO

BankBlacklist.com: denonsē bankas, kas cīnās pret Bitcoin

Post ICO

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu

Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Kā 7,9 miljoni cilvēku pieņem Bitcoin Tuvajos Austrumos

Post ICO

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

Post ICO

1-800-Flowers gatavojas pieņemt Bitcoin