Antons Antoninouls saka, ka Bitcoin apmainās daudz elastīgāk | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Antons Antoninouls saka, ka Bitcoin apmainās daudz elastīgāk

Antons Antoninouls saka, ka Bitcoin apmainās daudz elastīgāk

Kā vairāki apmaiņas paziņots viņi pagaidām apturēt visus Bitcoin izņemšanas šo otrdien (11), tad kriptonauda visums konstatēja, ka "masveida un saskaņota uzbrukums" tika uzsākta ar bot systemand tika skar šos uzņēmumus.

Informācija tika atklāts vakar Andreas Antonopoulos, Blockchain.info s Drošības dienesta vadītājs. Viņš teica, ka DDoS uzbrukumu izmanto Bitcoin ir darījumu kaļamība featureand piemērojot to vienlaicīgi uz vairākiem darījumiem tīklā, Coindesk ziņots.

Antonopoulos teikts, ka "tā kā darījumi tiek radīti, izkropļoti / paralēli darījumi arī tiek radīta tā, lai radītu miglu neskaidrības pār visu tīklu, kas pēc tam ietekmē gandrīz katru īstenošana, kas tur".

Tikmēr exchangeslike popularBitstamp pievienojās Mt. Gox un apturēja visas BTC izņemšanu.

Tomēr, tā ir cita situācija. "Mt. Gox pamatojās uz nepareizu īstenošanu, šķiet citādas apmaiņas paļāvāties arī nepareizi ievietota. (...) to [GOX s] mēģinājums vainot Bitcoin programmatūru bija rupja bezatbildīgi. Galu galā tas vēl diskreditēt GOX un atklāt to vadības nekompetence ", Antonopoulos pastāstīja CoinSpectator.

Šajā Bitstamp gadījumā, apmaiņa paziņoja par savu "programmatūra ir ļoti piesardzīgs par Bitcoin darījumiem. Šobrīd tā ir apturēta apstrādājot Bitcoin izņemšanu pretrunīgu rezultātiem, ko mūsu bitcoind maku, ko pakalpojumatteices uzbrukums rada, izmantojot darījumu kaļamība uz laiku izjaukt līdzsvaru pārbaudi. Tā, piemēram, Bitcoin anulēšana un depozīts apstrādes laiku tiks apturēta līdz brīdim, kad programmatūra noteikt tiek izsniegta ", nolasa paziņojumu, kas publicēts internetā, ko uzņēmums.

Neviens līdzekļi ir zaudēti, un nekādi līdzekļi ir pakļauti riskam.

Tas ir pakalpojumatteices uzbrukums iespējams, daži pārpratumi Bitcoin seifu implementāciju. Šie pārpratumi ir vienkārši risinājumi, kas tiek īstenoti, kā mēs runājam, un mēs esam pārliecināti, viss būs atpakaļ uz normālo drīz.

Izņemšana kas neizdevās uz 10. Un 11. Februārī, tiks atcelts un pievienotas summas atpakaļ uz klienta kontu atlikumiem.

Arī BTC-e paziņoja iespējamo aizkavēšanos par darījumu kreditēšanu. No otras puses, digitālo aktīvu tirdzniecības platforma Kraken pārliecināti nebija apturēt jebkādu Bitcoin saistītu operationsdue uz iepriekšējo "plānošana".

Visu šo otrdien (11), Antonopoulos tur atjaunināt savu Twitter profilewith ziņas par uzbrukumu. Pēc garantējot, ka "Bitcoin sabiedrībai ir vairākas neatkarīgas dalībniekus meklē pie tīkla drošību, un, ja nepieciešams, sadarbojoties", viņš piebilda, ka "ietekme uz uzbrukumu, tiks anulēts uz kļūdainiem implementāciju. Piekāpība pastāvēs, bet neietekmē tā".

Viņš uzskata, ka "līdz šim laikam nākamajā nedēļā, visi apmaiņa būs daudz izturīgākas šiem spoks TXS un DoS uzbrukums", padarot kriptonauda un visiem saistītajiem darījumiem drošāku.

Darījums piekāpība A Bitcoin iezīme dokumentēta kopš 2011. Gada, dažreiz var veikt sekas, tāpat kā mt GOX gadījumā. Saskaņā ar Blockchain.info s Drošības dienesta vadītājs, "tas nenotiek ar citiem apmaiņu, jo viņi nav tik stulba izdot izņemšanas nepārbaudot tos vispirms". Un, lai gan daudzi apmaiņa tagad apturēt savu darbību, lai stiprinātu savu programmatūru ", tas ir svarīgi atzīmēt, nav naudas, nav zaudēti".

Par šo tēmu pieaugums atgādina dažas Satoshi Nakamoto pēdējām vārdiem: ". Kā Gevins un es teicu skaidri iepriekš, programmatūra nemaz nav izturīgs pret DoS uzbrukumu Tas ir viens uzlabojums, bet ir vēl vairāk veidi, kā uzbrukt, nekā es varu skaits ".

Tomēr vēlreiz Bitcoin nāvi tika paziņots pārāk drīz. Neskatoties uz iepriekšējo cenu kritumu no 900 $ līdz mazāk nekā $ 600, ciparu valūtas parāda, cik elastīgs tas var būt, ja saskaras ar šādu uzbrukumu. Vērtība pat atgūt pēdējā hoursand laikā tagad ir ap $ 660.

Saistītās ziņas


Post ICO

7,170 BTC nozagts no BTER aukstā seifa, Ķīnas valūtas maiņa paziņo laimību

Post ICO

Android ierīcēm tagad ir Zeroblokas kuģis, pateicoties jaunajai Bitcoin lietojumprogrammai

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Post ICO

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt

Post ICO

Bitcoin Black Friday 2014 pārtrauc visus ierakstus: Gyft, NewEgg ir labākā pārdošanas diena jebkad

Post ICO

10 Maz zināms Features Hidden Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu

Post ICO

Bitohīns, iespējams, ir tiešsaistes pirātisma nāves cēlonis, prognozē Isohunt dibinātājs