Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas

Austrālijas Nodokļu birojs (ATO) ir izlaidusi dažus ļoti gaidīto norādījumi par Bitcoin saistīti nodokļi. Kriptonauda kopiena jau zinājām, ka iestāde strādā pie dažiem jauniem noteikumiem, un atlaišanas laiku faktiski padara daudz nozīmē ar vadlīnijas tiek publicēts kopā Austrālijas 2013-1014 ienākuma nodokļa deklarācijas.

Jauno noteikumu kopums arī kļūst publiski laikā, lai virzītu pieaugošo grupu Bitcoiners kas ir jaunattīstības Kripto-skatuves Austrālijā. Saskaņā ar CoinTelegraph, Austrālija pašlaik ir ap 40,000 aktīvu BTC lietotājus, kā arī 190 Bitcoin draudzīgas uzņēmumiem.

Skaitļi, ko atklāja Bitcoin asociācijas Australiashow ka Austrālijas daļa Bitcoin tirgus kapitāls ir gandrīz divi procenti brīdī, kas nozīmē tirgus kapitalizācija Austrālijai ir līdzvērtīga aptuveni $ 120 miljoni.

Attiecībā uz jaunajām Bitcoin vadlīnijas ", kā vadlīnijas papīra un nodokļu projekts nolēmumi izdoti radītu skaidrību Austrālijas kopienā ATO ārstēšanai cryptocurrencieswithin pašreizējo tiesisko regulējumu, teica Maikls Hardy, ar iestādes vecākais komisārs palīgs.

Regulā kopsavilkums paskaidro, ka: -

Darījumus ar Bitcoins līdzinās bartera vienošanās, ar līdzīgiem nodokļu sekām.

ATO viedoklis ir tāds, ka Bitcoin nav ne naudas, ne ārvalstu valūtā, un Bitcoin piedāvājums nav finanšu piedāvājums par preču un pakalpojumu nodokli (PPN) mērķiem. Bitcoin Tomēr aktīvs kapitāla pieauguma nodoklis (CGT) mērķiem.

Ierakstus jums nepieciešama saistībā ar Bitcoin darījumiem, ir:

  1. Datums darījumu
  2. Daudzums Austrālijas dolāros, (kas var tikt ņemti no cienījamiem tiešsaistes apmaiņa)
  3. Kāds darījums bija, un
  4. Kam otra puse bija (pat tad, ja tas ir tikai viņu Bitcoin adrese).

Tas nozīmē, ka Bitcoin darījumi tagad jāizturas tāpat kā maiņas darījumus ar salīdzināmiem nodokļu sekas, ja vien tie nav noticis uzņēmējdarbības vajadzībām. "Cilvēki, kas iesaistīti pirkšanas vai pārdošanas Bitcoin vai citu cryptocurrencies - vai fiziskām vai juridiskām personām - tiek aicināti izlasīt mūsu vadlīnijas Ja viņu apstākļi neattiecas uz norādījumiem, viņi var meklēt privātu nolēmumu sazinoties ar mums." Skan dokumentu.

Pamatnostādnēs arī uzdot Tiesai šādus punktus: -

  • Izmantojot Bitcoin personīgai lietošanai - Tur nebūs GTS vai ienākuma nodokļa ietekme uz cilvēkiem, izmantojot Bitcoin personīgiem darījumiem. Ja lietotājs nepieder uzņēmumam un tikai vēlas maksāt par pakalpojumiem un precēm, kas Bitcoin, viņš nebūs uzņēmīgi pret jebkāda veida nodokļu deklarācijas. Tomēr pirkumi nedrīkst pārsniegt AUD $ 10,000.
  • Izmantojot Bitcoin uzņēmējdarbībai - tiem, kuri vēlas izmantot Bitcoin biznesa un tirdzniecību, par pakalpojumiem un precēm būs ierakstīt vērtību pirkumiem Austrālijas dolāros, un pieminēt to kā daļu no viņu ienākumiem. Šis process ir līdzīgs saņemt bezskaidras naudas atlīdzību saskaņā ar bartera darījumu. Ja uzņēmums ir saņēmis bitcoins apmaiņā pret pakalpojumiem un precēm, tas var būt uzņēmīgi GTS maksu par šiem bitcoins.
  • Izmantojot Bitcoin par pakalpojumiem un precēm - uzņēmumiem, kuri vēlas iegādāties biznesa vienības ar Bitcoin ir tiesības uz atskaitījumu, kas iegūta no vērtības šiem īpašajiem jautājumiem. GTS tiks aprēķināts pēc vispārējās tirgus vērtības pakalpojumu un preču. Tas būs vienāds ar godīgu tirgus novērtējuma Bitcoin laikā notika darījums.
  • Kapitāla pieaugums - ATO minēts, ka var būt kapitāla pieaugums nodokļu sekas, ja uzņēmumi būs apglabāšanu bitcoins. Tomēr, kapitāla pieaugums tiks samazināts par iekļauta šīs sabiedrības aprēķināmu ienākumu kā regulāru ienākumu summu.
  • Izmantojot Bitcoin maksāt par algām - ja darbinieki ir darba līgums ar uzņēmumu, un viņi izvēlas jāapmaksā bitcoins nevis Austrālijas dolāru, maksājums tiek uzskatīts par apdarināt ieguvumus, kas nozīmē, ka darba devējam būs jutīgi pret no Fringe noteikumiem priekšrocības Nodokļu novērtējums likums.
  • Mining Bitcoin - ienākumi no ieguves bitcoins kā bizness tiks iekļauta šī uzņēmuma novērtējami ienākumiem. Ieguves procesā radušos izdevumus saņems atskaitījumu. Zaudējumi ieguves procesa laikā var izraisīt nekomerciāliem uzkrājumu.

Saskaņā ar ATO, cilvēki, kas izmanto Bitcoin ārpus biznesa sfērā nebūs jāmaksā ienākuma nodokli vai ciest GTS nodokļu sekas. Šajās operācijās, kriptonauda tiks uzskatīta par personīgām vajadzībām aktīvs.

Attēla avots: Wikimedia

Saistītās ziņas


Post ICO

2013. gada Bitcoin raksts varētu būt šīs krievu vietnes sabrukums

Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

Post ICO

Bankas, esi gatavs! Blockchain gatavojas kliegt savu pasauli

Post ICO

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

Post ICO

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

5 Ievērojami Bitcoin video jums vajadzētu skatīties

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Antons Antoninouls saka, ka Bitcoin apmainās daudz elastīgāk

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei