Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

"Idiots ceļvedis Bitcoin" ir jauns ebook, kas vēlas, lai izplatītu vārdu par kriptonauda

Paskaidrojot "Bitcoin uz ikdienas cilvēka un viņa suns". Rokasgrāmata, kas tika uzsākta šonedēļ, izstrādāja Austrālijas ārštata ilustrators Gustavs van WYK.

Saskaņā ar paziņojumu presei, grāmata tika izveidota, lai palīdzētu Bitcoin iesācējiem ", kas aptver visu, ko viņi ir jāzina, lai nokļūt grips ar principiāli graujošo tehnoloģiju, kas ir Bitcoin". Šifrēšanas-ceļvedis maksā 0,07 BTC (ekvivalents 7,77 $), un ir 100% apmierinātību naudu atpakaļ garantiju.

"Jo spēcīgāka Bitcoin saņem vairāk par draudu tas kļūst pie pašām iestādēm, kas ir pirktspēju pilnībā sagraut un iznīcināt to. Pēc autora izdzīvošana digitālās valūtas revolūcijas slēpjas principiāli tās izplatītākajiem useas līdzekļus apmaiņas, nevis to kā ieguldījumu ", tad presei piebilst.

Īsā intervijā, Gustaf van Wyk teica, ka "piešķirot to [Bitcoin] objektīvu vērtību uz ielas, mēs varam veikt nozīmīgu nostāju pret cīņā ka Bitcoin būs neizbēgami jācieš, pirms tā var patiesi izmainīt pasauli. Grāmata, ja nekas cits, ir žests, lai to panāktu. "

Bez mācību pamatus virtuālo valūtu, "idiots ceļvedis Bitcoin" ir pārsteidzošs, un krāsains ilustrācijas izveidojis autors. Daudzi lasītāji jau sniedza pozitīvu atgriezenisko saiti, bet ceļvedis vēlas sasniegt plašāku auditoriju.

Jūs varat atrast ebook šeit, šajā pašā mājas lapā, ka arī rīkotas autora blogu, bet tā būs pieejama filiālēm turpmāko nedēļu laikā.Austrālijas juridiskā firma BitPOS pieņem Bitcoin maksājumusAdroit Lawyershas kļuva par vienu no pirmajiem advokātu birojiem Austrālijā pieņemt Bitcoinas maksājuma iespēju. Uzņēmums dibinātāja partneris Bitcoin tirgotāju pakalpojumu sniedzēja BitPOS, atrodas Sidnejā un specializējas sniedzot korporatīvo un komerciālo konsultāciju pie ražošanas, IT, mediju un pakalpojumu nozari.

Lēmums tika aicināti ar uzņēmuma juridisko direktoru. Marks Toohey uzskata, ka kriptonauda "drīz absolvēs no" agrīnās adopcijas fāzē "un kļūt par parasti izmanto forma drošu tiešsaistes maksājumu", teikts presei.

Saskaņā ar Toohey, kurš dibināja uzņēmumu 2008.gadā, "Bitcoins veicinātu izmaksu efektīvu un drošu veidu tiešsaistes maksājumu. Samazinātas darījumu maksas un tūlītēja apmetne ir potenciāls būtiski mainīt veidu, bizness tiek darīts tiešsaistē".

Kad cilvēki darījumus, izmantojot Bitcoins tie būs pārsteigts, cik ātri, lēti un ērti darījums process. Bitcoin noārda barjeras tradicionālās maksājumu metodes un ļauj pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, mums, lai izmantotu patieso potenciālu tiešsaistes maksājumus.

Jason Williams, dibinātājs BitPOS, saka, ka "pakalpojumi, piemēram, BitPOS nodrošina darījumu pārbaudi un apstiprināšanu, lai veicinātu uzticību šo jauno maksājumu sistēmu. BitPOS nodrošina drošu un vienkāršu veidu, kā izmantot Bitcoinsfor gan tiešsaistes, gan bezsaistes darījumiem".

Bet BitPOS ir vairāk (labas) ziņas paziņot. Pakalpojums ir arī palīdz pirmais Bitcoin draudzīgu restorānu Sidnejā pieņemt digitālo naudu. Par Pūce klienti Housewill drīz varēs samaksāt par savām maltītēm ar kriptonauda.


Austrālijas palaišana uzsāk Bitcoin tikai margin tirdzniecības platformuJūs, iespējams, jau zināt nosaukumu Btc.sxas viens no sponsoriem pasākuma "Beers4Bitcoins", kas notiek Sidnejā. Starta sapratu rakstā par 99Bitcoins publicēts par kriptonauda panorāmu Austrālijā, bet tagad ir pienācis laiks, lai zināt Btc.sx mazliet labāk.

Pakalpojums, tirdzniecības platformu, kas strādā tikai ar Bitcoin, radīja Joseph Lee, ex-bankerwho izmanto visu savu profesionālo sagatavotību un personīgo pieredzi, bet par nākotni virtuālo valūtu. Kā viens no pirmajiem digitālās monētas, viņš paplašināja savus ieguldījumus un sāka strādāt ar Bitcoins kamēr viņš redzēja visas iespējas.

Tagad viņš vēlas ikvienam ir iespēja spekulēt par vērtību kriptonauda ar pienācīgu instrumentu, bet bez galvenajiem riskiem. Tad viņš radīja Btc.sx, kas darbojas tikai ar Bitcoin:, kas ietver visus ar tirdzniecību, izmaksu un noguldījumus. Bez tam, platforma ir vērsta uz maržinālo tirdzniecību, ļaujot investoriem izmantot esošos Bitcoins un palielināt to izmaksu.

Tomēr Btc.sx novērš daļu no riska, kas saistīts ar darbībām, piemēram, tie, ko prasa depozītu. Šī sākotnējā vērtība nosaka, cik daudz no likmes lieluma ieguldītājs var padarīt, ļaujot ierobežot to kopējo ekspozīciju.

Pēc Joseph Lee ", ja tirgus izmaiņās pret viņiem [investori], kas ir ļoti spēcīgs veids, tad man darbojas kā darījuma partnera pārvaldīt šo risku. Ja es zaudēt vairāk nekā tas, ko mans klients liek uz kā depozītu, tad tas nāks no manas kabatas. Es nekad iekasēt klientam vairāk nekā savu depozītu par šo pozīciju ".

Lee sāka strādāt uz perona tikai pirms deviņiem mēnešiem, kā vienu dibinātāju, bet pēc personīgā ieguldījuma 150.000 Austrālijas dolāru, viņam izdevās uzsākt pakalpojumu pirms trim mēnešiem. Pusotra mēneša laikā pēc tam, Btc.sx pārsteidzoši sasniedza profitabilityand tur uzplaukst.

Via zdnet.com

Saistītās ziņas


Post ICO

BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Post ICO

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

Bitohīns, iespējams, ir tiešsaistes pirātisma nāves cēlonis, prognozē Isohunt dibinātājs

Post ICO

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī

Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Post ICO

Baumas par Seattle Seahawks pieņem Bitcoin ir nepatiesa