Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu

Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu

Bitcoin ir jauns vārds gadā

Saskaņā ar Austrālijas Nacionālais Dictionary centra (andC), kas ir iestāde, kas atrodas Kanberā, pie Austrālijas Nacionālās universitātes (ANU).

No pasaules slavenākajiem kriptonauda nosaukums tika izvēlēts ar andC pēc plašiem pētījumiem, kas apkopota citus vārdus un frāzes, kas kļuva ļoti populārs laikā 2013. Gadā.

Šis vārds ir izvirzījums ir pieaugusi eksponenciāli visā 2013. Gadā vārda Bitcoin kopš šī laika pagājušajā gadā ir pieaudzis par vairāk nekā 1000 procentiem medijos frekvenci. Daudzi Austrālijas kļūst zināms par Bitcoins caur personīgo ieguldījumu valūtā un caur pieaugošo uzņēmumu, kas akceptē valūtu komercdarījumos numuru.

AndC tīmekļa vietne

Amanda Laugesen, pārstāvis centra, citē ABC News, kas uzskaitīti citi vārdi, kas tika uzskatīti arī, piemēram, FOMO (vai "baidoties nesaņemt"), microparty vai twerk. "Federālā Vēlēšanu rezultāti redzēja vārdu microparty pienācis izcelšanu atsaucoties uz mazo politisko partiju bieži balstās ap vienu jautājumu", Laugesen sacīja, piebilstot, ka šā gada laikā mēs arī uzzinājām, ka "lai twerk ir dejot seksuāli provokatīvā veidā saistīts thrusting gurnu kustības un zemu, tup nostāju ".

Jason Williams, prezidents Bitcoin asociācijas Austrāliju (BAA), slavē lēmumu. "Es domāju, ka Bitcoin ir vārds gadā liecina, ka tas kļūst par mājsaimniecības nosaukumu," viņš teica Bitcoin Examiner.

Atpakaļ augustā, Oxford University Press arī paziņoja, ka Bitcoin bija viens jaunie papildinājumi Oksfordas Vārdnīcas Online (ODO), tās parasti ceturkšņa atjauninājumu.

"2013 ir bijis lielisks gads informētības Bitcoin un 2014 būs gads Bitcoin sprāgstoša vērā cilvēku mājās. Tas būs vieglāk, nekā jebkad agrāk, lai cilvēki, lai saņemtu viņu rokās par Bitcoins, un arī vieglāk nekā jebkad agrāk, lai cilvēki varētu tērēt tos ikdienas priekšmetiem, "BAA prezidents pievienotas.

Bitcoin Ziemassvētku Austrālijā

Runājot par izdevumu kriptonauda, ​​kā par pērkot Ziemassvētku dāvanas ar Bitcoin? Jason Williams apstiprina tas ir tieši tas, kas notiek Austrālijā. "Es esmu nopircis lielākā daļa manu stuff tiešsaistē, tā tikai tik viegli izdarīt Nav risks identitātes zādzības, un tas ir pilnīgi drošs darījums Bitcoin ir liels nivelieris, barjeru. Iebraukšanas ir ļoti zema, un darījumi ir droši ".

No otras puses, pieņemot kriptonauda ir liela priekšrocība, lai tirgotājiem, kas "nav jāuztraucas par maksājumu, kredītkaršu krāpšanu, vai atbilstības izmaksas". Saskaņā ar Williams "nākamgad mēs spēsim redzēt arvien vairāk tirgotāji pieņemot Bitcoinand skaits lietām, mēs visi var iegādāties tiešsaistē, tikai pieaugs."

Pēc tā oficiālās laišanas klajā oktobrī Bitcoin asociācija Austrālijā ir smagi strādājuši, lai veicinātu virtuālo valūtu valstī. "Kopš paziņojuma skaits dalībniekus un vispārējiem jautājumiem gāja caur jumtu. Tas ir ļoti aizraujoši mums visiem būt daļa no kaut kā tā spēle mainās".

Vēl nesen, iestāde arī kļuva par oficiālo filiāli par Bitcoin Foundation. Williams saka, ka tas ir "ļoti aizraujošs laiks Austrālijā. Bitcoin fonds sniedz lielu atbalstu, lai Bitcoin asociācijas Austrālijas, kas ļaus mums koncentrēties uz aizsardzību, veicināšanu un standartizācija Bitcoin attiecīgajā valstī."

Saistītās ziņas


Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

Bitcoin varētu saskarties ar izzušanu no savas kara

Post ICO

Bitohīns, iespējams, ir tiešsaistes pirātisma nāves cēlonis, prognozē Isohunt dibinātājs

Post ICO

Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Post ICO

Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu