Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Austrālijas Nodokļu birojs apsūdzēts ar dažādiem uzdevumiem, tostarp apspriešanos, kas tiek izmantots kā līdzeklis, lai uzlabotu administrēšanu Austrālijas nodokļu un vecumpensiju sistēmu tādā veidā, viņi raksturo kā labumu valsts intereses.

Personām vai uzņēmumiem veikt lūgt konsultācijas ar biroju, kurš pēc tam apspriesties ar sabiedrību jautājumos, kas ir vai nu valsts interesēm vai varētu būtiski uzlabot veselību vai efektīvu sistēmas darbību.

Nesen biroja uzdevums bija pārskatīt Bitcoin uzlikšanas nolūkos un sākotnējās konsultācijas ar birojā ir pabeigta.

Nozares pārstāvji no profesionālajām un Bitcoin asociācijām, un iesaistītas jaunās Bitcoin sabiedrībā vadošajiem uzņēmumiem, tikās 29. Aprīlī, 2014. Gadā Austrālijas Nodokļu birojs. Dalībnieki sniedza vērtīgu informāciju par to uzņēmējdarbības modeļus un to, kā dažādi nodokļu ārstēšana ietekmēs viņu klientiem, biedriem un uzņēmumiem.

Grupa sniedza vērtīgu atgriezenisko saiti par ATO priekšlikumus, kas ir bijuši daļa no ATO apspriedēm par Austrālijas nostāju par šo nodokļu režīmu. ATO ir centusies tālāku padomu no ārējā jurista kas kavēja atbrīvošanu vadlīniju dokumentu, kas ir paredzēts, lai varētu atbrīvot drīz. Tā joprojām ir prioritāte ATO, lai nodrošinātu sabiedrību ar noslēguma vadlīnijas papīru laikā cilvēkiem pabeigt 2013-14 ienākuma nodokļa deklarāciju. Galvenais informācija, ka nodokļu maksātājs būs nepieciešams par katru darījumu vai notikumu ar Bitcoin ir datums, summa ir $ A, kas tas bija, un kas otra puse bija (to Bitcoin adresi, vismaz).

Šķiet, ka Austrālija būs nepieciešama iesaistīto Bitcoin un kriptonauda lai pamatīgi dokumentē katru darījumu nodokļu vajadzībām, un vēlētos, lai apskatītu informāciju, kuru otra puse, kas iesaistīta darījumos, bija, bet, visticamāk, ļaus vienkāršu pierakstu par Bitcoin adresi, kad cita informācija nav pieejams.Austrālijas labklājības pretendentiem tagad jāpaziņo kibernoziegumiIr jauna neliels papildinājums Austrālijas pensiju pieteikuma veidlapas, kas nozīmē, ka liels ziņas par Bitcoin kopienas valstī un visā pasaulē. Sākot ar šo nedēļu, Austrālijas pensijas pieteikumi jādeklarē savas "kiber valūtas" aktīvus, piemēram, Bitcoin.

Pieteikuma veidlapa departamenta cilvēkresursu pakalpojumu (DHS) publicēja liek Bitcoin tajā pašā līmenī kā citu potenciāli vērtīgu assetssuch par "taksometra plāksnēm, laika akcijas, sporta zirgus, kurtiem, ceļojumu čekus" un citiem Kolekcionēšana. Lēmumu, saskaņā ar Sidnejas bāzes advokāts "leģitimē jēdzienu digitālo bagātības ārpus nišas jomā".

Bitcoin parādīšanās uz valdības izdots formā varētu būt smalks, bet tas noteikti ir nozīmīgs, Amor Sexton, kurš strādā pie digitālās valūtas specializētai firmai Adroit Advokāti, pastāstīja CoinDesk.

Izskatās kriptonauda mainās ceļu Austrālijas valdība redz nemateriālie aktīvi, galvenokārt tāpēc, ka Bitcoin iekļaujas šajā aprakstā, bet var viegli tirgot. "Par" digitālā īpašuma "vai" ciparu aktīvu "jēdziens var šķist vienkāršs, bet tas tiešām izaicina dažus pamatnoteikumus īpašuma tiesībām. Šī kriptonauda atzīšana par aktīvu, ir attīstība īpašuma tiesībām un jēdziens bagātības," viņa pievienots.

Ar šo jauno lēmumu, Austrālija tur rāda, ka tas ir viens no nedaudzajām valstīm pasaulē, kas vēlas, lai pareizi regulēt Bitcoin brīdī neradot būtiskus šķēršļus tās popularitāti.

Jason Williams, prezidents Bitcoin asociācijas Austrālijas, paziņoja organizācija ir "prieks" ar valdības lēmumu, tostarp Bitcoin formā. Kriptonauda tagad tiek uzskatīts forma bagātības Austrālijā, definīciju, kas uzbrūk ideju par Bitcoin kā nišas tendenci.

Williams teica, ka "ne tikai tas leģitimizētu Bitcoin kā formu bagātību, ļoti iekļaušana Bitcoin uz oficiālajiem valdības dokumentos norāda, ka ir reāla pūles valdības izpratnē un realizējot kiber valūtas kopumā un Bitcoin jo īpaši tehnoloģijas, kas ir iestatīta pastāvīga daļa no mūsu finanšu jomā. "

Attēla avots: Wikimedia


Idioto ceļvedis Bitcoin autoram uzsāk kampaņu, lai paplašinātu projektuPirmais Austrālijas notikums Beers4Bitcoinsis notiek šo svētdien (29) Sidnejā, bet jūs jau zināt. Datums bija pietiekami īpašs vietējiem Bitcoiners, kas tagad ir krogs (Old Fitzroy), kur viņi var izmantot savu kriptonauda iegādāties alu un citus dzērienus, bet notikums kļūst vēl īpašāku ar klātbūtni Gustava van WYK, autors "idiots ceļvedis Bitcoin".

Ebook tika izveidots un uzsāka pāris mēnešus atpakaļ, lai palīdzētu Bitcoin iesācējiem, kas aptver visu, ko viņi ir jāzina par kriptonauda. Par prezentāciju, kas notiek Sidnejā, Gustaf van Wyk teica:

Kā daži no jums varētu būt zināms, esmu pavadījis pēdējos deviņus mēnešus rakstot "idiots ceļvedis uz Bitcoin", un to, ko ceļojums tā ir bijis. Tā ir tik labi saņemti, kur es esmu izdevās, lai veicinātu to, jo šeit Sidnejā.

Man ir pateicos jums visiem par jūsu atbalstu, tas ir bijis tiešām fantastisks, bet ir pienācis laiks, lai kick it up robs.

Un ko tas nozīmē? "Es vēlos, lai paplašinātu grāmatu, kā arī publicēt to fiziski un visā pasaulē izplatīt. Visi cenšoties Izplatīt labu vārdu par Bitcoin", autors paziņoja.

Lai sasniegtu šo mērķi, Gustaf van Wyk tikko uzsāka kopfinansējuma kampaņu, kuru jūs varat pārbaudīt šeit un atklāt visu projektu.

Saistītās ziņas


Post ICO

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Post ICO

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu

Post ICO

Austrālija uzskata, ka Bitcoin tiek regulēta kā valūta

Post ICO

Bitcoin nav drošs - banku un valdību izskaidrojums (kāpēc)

Post ICO

Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai

Post ICO

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas