Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay

Brisbane balstītas starta Living istaba Satoshi ziņo, ka austrālieši ir jāmaksā ikdienas mājsaimniecības rēķinus 150.000 $ ar Bitcoin pēdējo trīs mēnešu laikā, kopš tā uzsākšanas.

Dzīvojamā istaba Satoshi ir bezmaksas tiešsaistes pakalpojums, kas ļauj maksājumu par jebkuru BPAY iespējotu rēķinu, izmantojot Bitcoin; tostarp tālruņa rēķinus, elektrības rēķini, mācību maksas, kredītkarti un nodokļu maksājumiem.

Bieži sauc par "valūta internetā", Bitcoin piedzīvo spēcīgu adopcijas pieaugumu Austrālijā un piedāvā ātru un drošu alternatīvu tradicionālajām tiešsaistes maksājumiem.

Co-dibinātājs un CTO Daniel Alexiuc teica "Bitcoin izmantošana Austrālijā strauji pieaug, un mūsu klienti mums pastāstīt viņi meklē jaunus veidus, kā pavadīt savu Bitcoin. Maksājot rēķinus, ir kaut kas, mēs visi darīt, un daudzi tagad izmanto Bitcoin, lai to izdarītu. "

Dzīvojamā istaba Satoshi izmanto algoritmu, kas uzreiz izskatās pēc likmēm no guvušus Bitcoin apmaiņu visā pasaulē, kas rezultātā rēķinu maksātāju izmantojot pakalpojumu brīvu.

Mums bija dažas minūtes sēdēt ar Alexiuc lai apspriestu dzīvojamā istaba Satoshi.

Mike: Kādi ir daži no lielākajiem šķēršļiem vai šķēršļiem jūs un jūsu komanda ir bijusi pārvarēt ar Living Room Satoshi?

Alexiuc: iebildumi bankām un izveidotās maksājumu pakalpojumu sniedzēji. Mums bija biznesa bankas konts slēgts bez jebkāda iemesla dēļ, un šobrīd ir pie žēlsirdība BPAY s (kopīpašums, lielo 4 bankām Austrālijā) tirdzniecības noteikumi, kas ir paredzēti, lai aizsargātu savus maksājumus mērce vilcienu.

Relatīvais tumsa Bitcoin starp tirgotājiem. Bitcoin pieņemšana joprojām ir bērna autiņos Austrālijā, un parādītu, kādas priekšrocības Bitcoin kā maksājumu sistēma prasa piepūli.

Kavējas Nodokļu biroja vadība. Austrālijas Nodokļu birojs plāno paziņot savu oficiālo nostāju par Bitcoin jūnijā, bet viņi bija aizkavēt to. Mēs esam diezgan pārliecināti par labu iznākumu, lai gan, jo tur bija daži pozitīvi komentāri savā nesenajā valdības enquiryinto regulējuma ciparu sistēmām:

"Tomēr, piemērojot pilno svaru konsultatīvu vai uzvedības noteikumiem uz mazajiem spēlētājiem un jaunu uzņēmumu dibināšanu, neatkarīgi no materialitāti risku, ko tās pārstāv, var apslāpēt vērtīgas inovācijas nevajadzīgi."

Viena lieta, ka ir bijis absolūts prieks visos veidos ir Bitcoin sevi. Tieši tāpēc mēs esam pārliecināti, ka digitālā valūta kļūs mainstream maksājuma iespēja biznesā.

Mike: Kas ir kaut kas jūs pašlaik strādā nākotnei Living Room Satoshi?

Alexiuc: Mēs tagad attīstās Satoshi ★ Pay, veidu, komersanti pievienot Bitcoin kā maksājuma opcija rēķinos un faktūrrēķinos. Mēs plānojam, ka mūsu pirmais tirgotājs tiešsaistē nākamo trīs mēnešu laikā.

Mike: Vai jums ir kādi plāni, lai ņemtu Living Room Satoshi Global? Jebkura paplašināšanās plāni nākotnē?

Alexiuc: Labais tagad mēs koncentrējam savu enerģiju Austrālijas tirgū. Tomēr mēs esam saņēmuši daudz pieprasījumu no Bitcoin lietotājiem citās valstīs, kuri vēlētos redzēt līdzīgu sistēmu, un ir labi informēti par pieprasījumu. Paplašinot savu piedāvājumu uz citām valstīm, ir daļa no mūsu ilgtermiņa plānu.

Pateicoties Daniel Alexiuc veikt dažas minūtes no viņa aizņemts izstrādes grafiks runāt ar monētu Fire par pakalpojumu un nākotnes plāniem.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

260 aviokompānijas tagad pieņem Bitcoin, pateicoties jaunai Bitnet partnerībai

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei

Post ICO

Austrālija uzskata, ka Bitcoin tiek regulēta kā valūta

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā

Post ICO

Amazon turklāt noraida PayBase. GAW Miners iesaistīšana

Post ICO

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas