Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Lai gan tas nav tieši ziņu uz kriptonauda kopienai, fakts, ka ierēdnis Pētījumā teikts, ka Bitcoin nav pilnīgi anonymousmight padarīt iestādes pieņem kriptonauda vieglāk.

Pētnieki no Kalifornijas universitātes San Diego (ASV), ko ražo pētījumu, kas koncentrējas uz Bitcoin. Analīzes nosaka, ka kriptonauda lietotāju paļaujas uz pakalpojumiem, piemēram, Mt. Gox, kas ir centralizētas valūtas apmaiņa, var veikt themeasily identificējamas tiesībaizsardzības amatpersonām. Citiem vārdiem sakot, tas nozīmē, ka Bitcoiners nevar izmantot virtuālo valūtu anonīmi pirkt un pārdot preces caur šiem lielajiem mēroga kanāliem.

Vadošais pētnieks Sarah Meiklejohn izskaidro visu, kas vienkāršā teikumā: par "Bitcoin protokols joprojām ir milzīgs potenciāls anonimitāti, bet tā, ka cilvēki izmanto tā nav panākt anonimitāti vispār". Pēc publicēšanas pētījuma, Meiklejohn atklāja MIT Technology Review, ka viņa jau ir apspriests savu pētījumu ar vismaz vienu Ziemeļamerikas tiesībaizsardzības iestādei. Un tas notika "pēc pieprasījuma", viņa saka.

Ekspertu komanda spēja izveidot projektu par Bitcoin tīklu, pētot informāciju par vairāku miljonu darījumiem, kas ļāva viņiem saprast, ka katru reizi, kad viens Bitcoin tika apmaiņa, tīklu reģistrē darījumu laiku un maku numuru.

Tā kā valūtas apmaiņas ASV, ir nepieciešami, lai reģistrētu informāciju par saviem klientiem (Mt. GOX lietotājiem, piemēram, ir pat jāiesniedz foto ID, lai izmantotu apmaiņu), varas iestādes tagad ir oficiāli zināms, ka viņi var ātri pavēste maiņas ieraksti, ja radusies suspicionthat nelegālas preces ir iesaistīti.

Via cir.caAvalon nākamajā mēnesī paziņo 800 000 Bitcoin ieguves ASIC piegādiAvalon varētu gatavojas nosūtīt kādu vēlu ASIC mikroshēmas saviem (ne tik laimīgs) klientiem. Izskatās, ka pirmais 20000 izrakstās no atlikušajiem 800,000 ASIC mikroshēmas ir uz saviem wayto klientiem, saskaņā ar The Genesis Block. Uzņēmums sāka pārdot lielāko pasūtījumu 10000 ASIC mikroshēmas (ar katru mikroshēmu sajaukšanai pie aptuveni 400 MH / s), aprīlī, prognozējot piegādi 10 nedēļas pēc tam, kad pasūtījumi tika novietoti.

Tomēr kopš tā laika, mazas neveiksmes ir pārvērtusies par milzīgu sniega bumbas kavējumiem un simtiem tūkstošu mikroshēmas jau divus mēnešus par vēlu.

Pēc perioda, kad Avalon komunikācijas prasmes nokrita aizplūšanu, gada 9. Augustā uzņēmums veicis paziņojumu, bet tas nebija tas, ko klienti vēlējās dzirdēt. Acīmredzot, starta tika saņem izspiešanu draudi Ķīnā un 200000 mikroshēmas tika turēti UPIN muitas. Jaunākais piegāde notika gandrīz pirms mēneša, kad 10000 skaidas ieradās Šveicē.

Visbeidzot, desmit dienu laikā pēc pirmā paziņojuma Avalon atklāja viņi drīz vien sāk piegādi mikroshēmas izmantojot "citos maršrutos". Tādā veidā, klienti varētu sagaidīt sūtījumu 40,000 līdz 50,000 žetonu dienā. Avalon nepaskaidroja, kā šī problēma tika atrisināta.

9. Augusts sludinājumu teica, ka 800,000 mikroshēmas tika plānots drīzumā piegādāts. Ar ikdienas tāmi, Avalon jāspēj skaidri visus pasūtījumus 25 dienu laikā.

Via thegenesisblock.com


Avalon atmaksā klientus novēlotu pasūtījumu dēļBitcoin ieguves hardwaremanufacturer Avalon ir izdevusi svarīgs updateon tā mikroshēma piegādes aizkavēšanās, nodrošinot, ka tas notiek, lai sāktu atmaksātu klientiem, kuri nav saņēmuši savu pasūtījumu ievietots pirms 1.jūnija.

Uzņēmums ir vēršanās pret tās nav-kompensācijas politiku, jo daži klienti tagad ir gaida savus žetonus gandrīz 21 nedēļas, jo "notikumiem ārpus mūsu kontroles," apgalvo Avalon.

"Lai gan situācija uzlabojas un mikroshēmas kuģniecības, mēs esam galu galā nolēma atgriezties mūsu politiku bez kompensācijas, un piedāvāt iespēju klientiem pieprasīt pilnu kompensāciju (in Bitcoin), ja to vēlas," skaidro paziņojumu.

Lai gan mēs esam redzam, pēdējo divu vai trīs mēnešu laikā, informāciju un attēlus partijām čipsu acīmredzot piegādājis uzņēmums, tur acīmredzot nav reāls apstiprinājums par šīm partijām.

Paziņojumā arī piebilst, ka "citās ziņās, tiem, kas nolēmuši nogaidīt vai vēlaties uzzināt vairāk par piegādes grafiku būs priecīgi atzīmēt, mēs saņemam partijas 400,000+ mikroshēmas trešdien [4 septembrī], ar ko mēs sagaidām, lai jābūt labā formā, lai sasniegtu gaidāmos termiņus mikroshēmu piegādes pasūtījumiem, kas veikti jūnijā un vēlāk ".


Bangladeša draud sodīt Bitcoiners līdz pat 12 gadiem cietumāJaunais paziņojums atbrīvo centrālā banka Bangladešas ir izrādījās viss taču Bitcoin draudzīgas. Iestāde atklāja, ka vietējie Bitcoiners varētu tikt piespriests līdz 12 gadiem jailif iestādes spēj pierādīt, ka tās ir darīšana ar kriptonauda.

Iestāde, kas pārrauga valsts attīstīta banku sistēma, apgalvo, ka sodi ir iekļauti Bangladešas stingri naudas atmazgāšanas novēršanas likumiem. Saskaņā ar The Telegraph, tad pēkšņi brīdinājums izdots pēc tam, kad banka apliecinājis, ka pastāv pārskatu vietējā medijos par Bitcoin darījumiem Bangladešā veikta, izmantojot tiešsaistes apmaiņas platformām.

"Bitcoin nav likumīgs maksāšanas līdzeklis jebkurā valstī. Jebkurš darījums caur Bitcoin vai jebkuru citu kriptonauda ir sodāma", banka brīdināja izplatītajā paziņojumā šī pirmdiena (15).

Kaut kriptotehnoloģijā aktivitāte varētu nolaisties dažus Bitcoiners cietumā vairāk nekā vienā valstī visā pasaulē, Bitcoin popularitāte turpina augt. Līdz šim vairākas valstis ir brīdinājuši lietotājus par riskiem, kas saistīti ar digitālo naudu.

Tikai pagājušajā nedēļā, piemēram, Eiropas top banku regulators "atgādināja", reģiona bankām, ka tām nevajadzētu nodarbojas virtuālajās valūtās, līdz tā noteikumi ir izveidoti, lai aizsargātu lietotājus un bankas. Arī pagājušajā nedēļā Krievija paziņoja par savas galīgās plāno aizliegt Bitcoinand visus citus cryptocurrencies līdz 2015. Gadam.

Kas ir jāskatās, kā Bangladeša banku iestāde tiks galā ar klātbūtni Bitcoin Foundation filiāle valstī. Kas paredz veicināt lietošanu Bitcoin Bangladešā un Dienvidāzijā - - no Nacionālās filiāli iestādes grupas izveidošana tika pieteikta aptuveni pirms mēneša.

Featured attēlu avots: Wikimedia

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti

Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā

Post ICO

Bitcoin uzņēmējs Erik Voorhees, ko uzliek Vērtspapīru un biržas komisija

Post ICO

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā

Post ICO

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Post ICO

5 Ievērojami Bitcoin video jums vajadzētu skatīties

Post ICO

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

Post ICO

ASV Monētu kaltuves 38. direktora vietne Raleigh Keynote