Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Tumšā Web atkal ir piemeklējuši lieli satricinājumi. FBI ir aizturētas un jāslēdz vietni Silk Road 2,0, kas šobrīd bija viens no lielākajiem tiešsaistes nelikumīgu tirgiem apkalpo tūkstošiem kriptonauda draudzīgas klientiem caur Darknet, kā arī arestēja tās iespējamo operatoru San Francisco.

Birojs aizdomas Bleiks Benthall bija cilvēks aiz otrās versijas Silk Road, izveidots pēc sākotnējā viena bija busted arī Ziemeļamerikas iestādes 2013. Gadā Tolaik FIB apsolīja skatīties attīstību Silk Road 2.0and akts attiecīgi, un solījums acīmredzot tika turēti.

Tomēr, neraugoties uz nelikumīgas gigants, ir arī ziņojumi tiek publicēti Reddit, kas apliecina, ka vairāki citi tirgi ir uz leju, kā arī.

Saskaņā ar Īrijas Examiner, FIB sadarbojas ar Eiropolu, lai veiktu operāciju ar segvārdu "Onymous'- aprakstīts kā" starptautiska dienā rīcību, lai pārtrauktu globālo aktivitāti uz Darknet "- uz" lai samazinātu un novērstu dažas tīmekļa vietnes un forumus ", kas galvenokārt tirdzniecības Bitcoin un cita veida digitālo naudu.

Par Silk Road 2.0 pārvarēšanas tika paziņots FIB caur Twitter.

Publicētajā paziņojumā pēc veiksmīgas operācijas, FIB norāda, ka Zīda ceļš 2.0 radīts $ 8 miljonus pārdošanu un tika izmantota par "tūkstošiem narkotiku dīlerus un citas nelikumīgas pārdevēji".

Protams, mēs visi zinām, ka tumši tīmekļa nelikumīgas tirgi ir līdzīgi mitoloģiskā hidra: ja jūs samazināt vienu galvu, divi būs augt savā vietā. Tomēr Birojs ieķīlā ", kā nepieciešams, lai izslēgtu kaitīgu tiešsaistes noziedznieku tirdziņi atgriezties tik daudzas reizes".

Lai gan FIB aizturēja Blake Benthall starptautiskajā operācijā, Īrijas iestādes arī aizturēja divus citiem vīriešiem Dublinā. Viena no tām tika identificēts kā tiešsaistes izplatītājs nelegālu produktu ar klientiem izplatīties visā pasaulē. Īrijas operāciju veica Garda Nacionālā narkotiku vienība, kas atbild par arestu ekstazī tabletes, LSD un citas kontrolētas narkotikas vērtībā € 180,000.

Garda pārstāvis ir saidthat "svarīga daļa no šīs darbības bija saglabāšana datu šifrēti datoriem, kas saistīti ar visā pasaulē izplatītu kontrolējamās narkotiku no šī telpām Dublinā".

Ar nenovērtējamo palīdzību Krimināllikuma aktīvu pārvaldes (CAB) un datornoziegumu izmeklēšanas vienības, vairāki datori bija droši iegūt ar pieejamu informāciju tieši tajā brīdī, kad par šo meklēšanu.

Šajā laikā analīzi turpina attiecībā uz uzglabāšanu electro valūtas Bitcoin, un CAB jau aizturētas dažus valūtas aktīvus.

Pēc pirmā krūtis, izmeklētāji veica pēcpārbaudes meklēšanai Harold krusts, piepilsētas apkārtnē dienvidu Dublinā. Viņi varēja izmantot vairāk narkotikām, kā arī ierakstus par ārzonas banku kontiem, kas atrodas Šveicē, Belizā, Polijas un vairākās citās valstīs. "Finanšu izmeklēšanu saistībā ar šo izmeklēšanu turpina ar jaunu informāciju, tomēr nāk gaismā šajā laikā", tad Garda pārstāvis piebilda.

Theoperation "Onymous" tiek plānots tikai, lai beigtu šo piektdien (7.), bet līdz šim izskatās, ka tas jau ir panākums iestādēm.

Saistītās ziņas


Post ICO

Avalon var iegūt 200 miljonu dolāru ieguldījumu un 20 nm tehnoloģiju, lai kļūtu par kalnrūpniecības tirgus līderi

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai

Post ICO

Lietojumprogramma, kas nozag jūsu Bitcoins, Paypal prezidenti uzņem Bitcoin un citus

Post ICO

Bitcoin draudzīgie darbinieki var saņemt samaksu ar kriptogrāfijas valūtu, pateicoties BitPay jaunajam API

Post ICO

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)

Post ICO

10 Maz zināms Features Hidden Inside Blockchain.info

Post ICO

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Post ICO

15 vietnes visiem jūsu kriptēšanas jautājumiem

Post ICO

Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde

Post ICO

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay