BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā

BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā

Ja jūs esat daļa no Bitcoin saistītu uzņēmumu, kas darbojas Eiropā, jūs varētu vēlēties, lai apskatīt izsmalcināts paziņojumu Vācijas Federālās finanšu uzraudzības iestādes (BaFin) izdots 2011. Gada decembrī, dokumentu, kura esamība daudz cilvēku ignorēt. Dokumentā tieši attiecas tikai uz Bitcoin uzņēmumiem domicils Vācijā, bet kopš BaFin, ir viens no svarīgākajiem un atzītiem normatīvajos iestādēm Eiropas Savienībā, visi kripto-uzņēmumiem Eiropā vajadzētu konsultēties to.

Atpakaļ 2011.gadā Bitcoin jau bija svarīga, vismaz par super jaudīgu vāciešiem. Tātad viņi nav gaidīt, lai cilvēki varētu sākt strādāt ar monētu, viņi ieguva uz priekšu un integrētas dažas vadlīnijas Vācijas Maksājumu pakalpojumu uzraudzība aktu viens no kodiem, kas pārskaitījumus ES Maksājumu pakalpojumu direktīvu Vācijas tiesību aktos.

Atteikšanās izskatīt Bitcoin kā e-naudas BaFin norāda uz kriptonauda kā "vienības vērtība" (termins bez juridiskā nozīmē), nevis "norēķinu vienība", tehnisku terminu no jomā finanšu likumu.

BaFin skaidri piesardzīgiem, runājot par Bitcoin, norādot, ka "izveide" (tas, ko mēs saucam ieguve) Bitcoins un to "izmantots kā vidēja maksājuma" nav nepieciešama licence. Tomēr pats regulējums, kas ir piemērojams banku un finanšu pakalpojumiem, varētu būt piemērojams Bitcoin transactionsunder divus nosacījumus arī. Pirmais apgalvo, ka tas var notikt, ja Bitcoins kļūt par "objekts tirdzniecībai" un otrs nozīmē, ka noteikumi ir piemērojami, ja "struktūra darījuma" to attaisno. Ja tiek ievēroti šie divi kritēriji, Bitcoins kļuvuši "norēķinu vienības", un tāpēc, finanšu instrumenti.

Protams, noteikumi var būt diezgan lokana šajā brīdī, jo mēs neesam pat izmantojot tehniskus terminus, kas ir daļa no normatīvās sistēmas. Šajā gadījumā BaFin acīmredzami nepiekrīt dažiem citiem viedokļiem, kas tur par kriptonauda, ​​bet noteikumi nav rakstīti akmens vēl, vienalga.

Tur nav daudz pārliecinošu informāciju tagad, bet tas nesāpēs, lai apskatīt ārpus oficiālajām vadlīnijām, kas nāk no ekspertiem, un, pats svarīgākais, no iestādēm. Labāk droši nekā sorry!

Via bitcoinmagazine.com

Saistītās ziņas


Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

Post ICO

260 aviokompānijas tagad pieņem Bitcoin, pateicoties jaunai Bitnet partnerībai

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu

Post ICO

1-800-Flowers gatavojas pieņemt Bitcoin