Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu

Anglijas Banka uzskata elektroniskās valūtas piemēram Bitcoin varētu būtiski mainīties maksājumus industryacross pasaulē. 

Saskaņā ar The Telegraph, banka ir analizēt cryptocurrencies un rezultāti tagad ir daļa no tās vienas bankas pētniecības programmu. Viens no galvenajiem secinājumiem plīvura, ka Bitcoin ir tiesības apvērsumu kā briti norēķināties par precēm un pakalpojumiem, salīdzinot ierašanos digitālās naudu Advent no interneta.

Anglijas Banka uzskata cryptocurrencies "potenciāli apvienojumā ar mobilo tehnoloģiju, var pārveidot mehānismus, lai veiktu drošus maksājumus".

No privātajiem digitālo valūtu parādīšanās (piemēram Bitcoin), rāda, ka ir iespējams nodot vērtību droši, bez uzticamas trešās puses.

Lai gan esošās privātās digitālās valūtas ir ekonomikas trūkumi, kas padara tos svārstīgs, sadala virsgrāmatā tehnoloģija, kas to maksājumu sistēmas pamatā var būt ievērojama solījumu.

Tas rada jautājumu par to, vai centrālajām bankām būtu pašiem izmantot šādas tehnoloģijas izsniegt digitālās valūtas.

Tas nozīmē, ka banka apsver iespēju sagatavot savu digitālo valūtu vai izmantojot pieejamo tehnoloģiju līdzīgā veidā.

"Ir vairāki dažādi veidi, centrālā banka var padarīt izmantot digitālo valūtā. To var izmantot kā jauns veids, kā uzņēmuma starpbanku norēķinu, vai tas varētu būt pieejama plašākam banku un NBFIs [nebanku finanšu iestāde]. Principā, tas varētu būt pieejama nefinanšu uzņēmumiem un privātpersonām kopumā, jo banknotes šodien "skan analīzi.

Protams, plaši pētījumi būtu nepieciešams pieņemt vai izstrādāt tehnoloģijas ", nemazinot centrālā banka spēju kontrolēt savu valūtu un nodrošinātu sistēmu pret sistēmisku uzbrukumu", banka teica. "Izveidojot šādu sistēmu radītu radot protokolu par vērtību pārsūtīt pa internetu, līdzīgs tam, ko [Tim] Berners-Lī informācijai ".

Neskatoties uz visiem iespējamiem šķēršļiem, ka banku iestādēm, šķiet, ir apņēmusies digitālo nākotni. Anglijas Banka teica, ka tas saglabā pēta iespēju.

"Tautsaimniecības ir sarežģīta, dinamiska un pastāvīgi attīstās sistēmas," teica Marks Carney, bankas gubernators, uzsākot ziņojuma laikā Londonā. "Politikas vajag pētījumu, lai palīdzētu saprast šo parādību un amatniecības mūsu atbildes".

Komentējot pētījumu, tehnoloģiju eksperts Kens Tindell stāstīja Telegraph, ka pāreja uz digitālo laukā visticamāk nozīmētu asignificant samazināt izmaksas remitējošas valūtu ārvalstīs. "Ja banka būtu izveidot savu veiksmīgu maksājumu sistēmu, tad tas neizbēgami izjauktu (...) esošās starpbanku maksājumus, bet tas arī ietekmēs uzņēmumus, piemēram, Western Union", Tindell teica.

Anglijas Banka, šķiet, ir iedvesmojusi neseno runu, ko Janis Varufakis, Grieķijas jaunā finanšu ministra. Ekonomists norādīja, ka "tehnoloģija Bitcoin, ja atbilstoši pielāgot, var izmantot ienesīgāk eirozonā kā ieroci pret deflācijas".

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

BankBlacklist.com: denonsē bankas, kas cīnās pret Bitcoin

Post ICO

Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Bijušais Bitcoin apmaiņas Mt. Gox saņem ASV bankrota aizsardzību, pateicoties amerikāņu tiesai

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Post ICO

1-800-Flowers gatavojas pieņemt Bitcoin

Post ICO

6 Iespējamās Bitcoin biznesa iespējas

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin