Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Kanādā, valsts ar vislielāko skaitu Bitcoin ATMsin pasaulē, varētu nebūt tik kriptonauda draudzīga galu galā. Par Monreālas Banka ziņots slēgtu vairākus kontus, kas saistīti ar Bitcoin saistītos uzņēmumos, Cointrader denonsēt.

Maiņas līdzdibinātājs un CTO, Pāvils Szczesny izplatīja paziņojumu, paziņojot, ka banka varētu slēgt visas Bitcoin saistītos uzņēmuma kontus visā valstī. Lēmums ir saskaņā ar darbībām un komentāriem nesen, ko Finanšu ministrija par digitālo valūtas tirgū.

Szczesny uzskata, ka tas varētu būt pirmais solis, ko Bankas Monreālas lai sadedzinātu visus tiltus līdz šim celtas ar Kanādas Bitcoin uzņēmumiem. Tomēr, ne citi uzņēmumi turklāt Cointrader ir cietuši nekādas sekas līdz šim, saskaņā ar daudziem ziņojumiem atrodās Kanāda.

Cointrader presei citē paziņojumus nesen veiktos Kanādas finanšu ministrs.

Ar sakot, ka "ir svarīgi, lai pastāvīgi uzlabotu Kanādas režīmu, lai novērstu iespējamos riskus, tai skaitā virtuālās valūtās, piemēram, Bitcoin, kas apdraud Kanādas starptautisko vadību cīņā pret naudas atmazgāšanu un terorisma finansēšanu", Jim Flaherty "izdalīt Bitcoin, nevis izteiksmē tās potenciālo un pieaugošo pozitīvo ekonomisko ietekmi uz Kanādu, bet kā draudu. "

Vancouver balstītas apmaiņa tika informēts par bankas lēmumu pāris dienas atpakaļ.

Pēdējā atlikusī Bitcoin harta banka Bank of Monreālā, ir aizvērt visus Bitcoin saistītos uzņēmuma kontus visā Kanādā. Neskatoties uz to, ka Cointrader jau īsteno ar nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas režīmu ievērot ar potenciālajiem FINTRAC noteikumiem, kas tika pārbaudīti pati BMO, banka ir nolēmusi pārraut savu kontu, kā arī.

Lēmums ir novedusi Cointrader s CTO apsvērt pārvietošanu uzņēmuma mītnes ", lai vairāk inovatīvu jurisdictionwhere apšaubāmas bailes-mongering nav iepriekš akustiskās tuvu durvis uz uzņēmējdarbības garu". Tikmēr maiņas centīsies rīkoties visas operācijas, vienlaikus meklējot alternatīvu banku risinājumu.

Vairāki baumas ir popping up visā up tīmeklī pēc Cointrader sludinājumu. Šīs baumas apgalvo, ka citi Bitcoin saistīti uzņēmumi ir arī problēmas ar to pašu iestādi. Tomēr šie ziņojumi šķiet nepatiesa.

Daži Kanādas uzņēmumi nolēma nomierināt savu klientu bažas par sociālo mediju. VIRTEX, piemēram, apliecināja "labas attiecības ar finanšu partneriem," saskaņā ar tvītu publicēto šo otrdien (18).

QuickBT, biznesa, kas darbojas ar Bankas Montreal, apstiprināts Redditthat tie nav radušās nekādas problēmas ar finanšu iestādi.

Featured attēlu no Wikimedia

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

Android ierīcēm tagad ir Zeroblokas kuģis, pateicoties jaunajai Bitcoin lietojumprogrammai

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Post ICO

10 Maz zināms Features Hidden Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

15 vietnes visiem jūsu kriptēšanas jautājumiem

Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018