Ķīnas banka tuvākajā nākotnē nevar atzīt Bitcoin kā likumīgu finanšu instrumentu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ķīnas banka tuvākajā nākotnē nevar atzīt Bitcoin kā likumīgu finanšu instrumentu

Ķīnas banka tuvākajā nākotnē nevar atzīt Bitcoin kā likumīgu finanšu instrumentu

Pēc nedēļas satricinājumiem ķīniešu Bitcoin tirgū, pārstāvis Tautas Bank of China nolēma runāt par kriptonauda pie ekonomikas forumā. Saskaņā ar Yi Gang, tas būtu neiespējami valsts centrālā banka atzīt Bitcoin kā likumīgu finanšu instrumentin tuvākajā nākotnē.

Tomēr prezidenta vietnieks Tautas Bank of China un arī direktore Valsts pārvaldes Ārvalstu biržas piebilda, ka cilvēki ir "brīvi piedalīties Bitcoin marketand viņš personīgi pieņemt ilgtermiņa perspektīvu uz valūtu", saskaņā ar Ņujorkas Laiks.

Kaut Bitcoin eksaminētājs jau ziņots, iepriekšējo un līdzīgu lēmumu par Ķīnas banku regulēšanas komisijai un Honkongas Monetārās iestādes, šīs piezīmes ir vistiešākajā oficiāls paziņojums līdz šim atbrīvota. Tomēr gubernators vietnieks nesniedz nekādas pārliecības par Bitcoin nākotnes statūtiem.

Viss, kas ir zināms, lai pārliecinātos, ka regulāras Ķīnas pilsoņi var brīvi tirgot Bitcoins, saskaņā ar kriptonauda īpašībām. Tomēr The New York Times apgalvo, ka ir nozares analītiķi saka, ka Ķīnas valdība jau ir sniegts juridiskais pamats, lai vērstos pret Bitcoin, ja viņi vēlas.Francijas banka brīdina Bitcoiners un tirgotājus par kriptokultūras riskiemTautas Bank of China, bija ne tikai viens, lai brīdinātu tās bankas un citizensabout riskus, kas nodarbojas ar kriptonauda. No Francijas Banka nolēma sekot pašu ceļu, šo ceturtdien (5), apgalvojot Bitcoin ir būtībā nestabils un lietotāji varētu atrast ir grūti, lai pārvērstu virtuālo cointo reālu naudu.

Saskaņā ar Reuters, centrālā banka nesaskata draudus likumīgu maksāšanas līdzekli, bet anonimitāte ka Bitcoin var offeris problēmu, jo tas paaugstina risku par naudas atmazgāšanu un terorisma finansēšanu, centrālā banka teica oficiālā dokumentā:

Pat ja Bitcoin pašlaik nav ticama ieguldījumu instruments, un tādēļ nerada nozīmīgu risku finanšu stabilitātei, tie pārstāv finansiālu risku tiem, kas viņus tur.

Šī publikācija piebilda, ka spekulācijas par cenu Bitcoin varētu būt dārga un uselessif lietotājiem kļuva nevēlas pārvērst pieaugumu par likumīgu maksāšanas līdzekli. Banka saka, ka tas, iespējams, varētu riskēt visa sistēma padara Bitcoin sabrukumu.

Tur bija arī brīdinājums par pieaugošo Francijas mazumtirgotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, šobrīd pieņem Bitcoin kā maksājuma numurs: centrālā banka jābrīdina tie nebija garantijas, ka BTC varētu saņemt skaidru naudu pret īstu naudu.

No otras puses, pasaulē, analītiķi Bank of America Merrill Lynch izsniegusi bankas pirmo izpētes ziņojumu par Bitcoin, secinot, ka kriptonauda ir potenciāls kļūt par "galvenie maksāšanas līdzeklis par e-komercijas". Vārdi "nopietns konkurents tradicionālajām naudas pārvedumu pakalpojumu sniedzējiem" ir arī citēti ziņojumā. Bez tam, dokuments arī novērtē saprātīgu vērtību 1300 $ par katru Bitcoin ja virtuālā valūta kļūst mainstream.


Rietumu banka aizver Amagi Metals kontu Bitcoin maksājumu dēļAmagi metāli, dārgmetālu apstrādes furnisher nesen atklāja, ka viņu pašreizējais bankas konts ar San Francisco balstītas bankas Rietumos (BotW) tiks closedin augusta vidū. Kāpēc? Nu... Jo viņi pieņem Bitcoin kā maksājumu metodi, un iestāde uzskata, ka risku.

"Mēs esam strādājuši ar BotW kopš 2011. Gada pēdējā mēneša laikā viņi sāka pieprasīt informāciju par mūsu uzņēmumu un apgalvojot, ka mēs bijām Money Service Business (MSB). Tomēr mēs pieņemam tikai Bitcoins kā maksājumu metodi, mēs nepārdodam Bitcoins, arī mēs apmainīt vai "darījums" Bitcoins. Bez tam, mēs esam atbilst AML / KYC un citiem noteikumiem, "paskaidroja Amagi Metāli publiskā paziņojumā.

Būt uzņēmuma, kas darbojas tiešsaistē ar klientiem no visas pasaules, Amagi Metāli nodrošina vairākas maksājumu metodes saviem klientiem. Bez bankas vadiem, personas čeki, naudas pārvedumi, PayPal un kredītkartes, viņi nolēma pievienot Bitcoin no 2012. Gada decembra Tad februārī, platforma paziņoja, ka viņi ir saņēmuši ASV dolāru ekvivalentu gandrīz $ 50,000 pārdošanas denominēti Bitcoin. Acīmredzot, viņu panākumi lēmuma patika visiem, izņemot bankas.

Tas ir iemesls, kāpēc, beigās pagājušajā nedēļā, Amagi Metāls "dzirdējuši atpakaļ no bankas", kas ir slēgšana savu kontu un slēgtu dažas iespējas. "Viņi domā, ka mēs esam" risks ", jo mēs pieņemam Bitcoins kā maksāšanas līdzekli", platforma saka.

Tātad, uzņēmums uzsāka pamatu uz Bitcoin kopienai. "Mums ir nepieciešama jūsu palīdzība! Vai kāds ieteikt Bitcoin draudzīgu banku, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, lai mēs varētu turpināt uzņēmējdarbību pēc augusta vidum?", Viņi jautāja par Reddit. "Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs plānojam turpināt uzņēmējdarbību kā parasti, un tas neietekmēs mūsu pašreizējo saimniecisko darbību. Paldies par visu jūsu palīdzību un atbalstu", Amagi Metāli pievienotas. Ja jūs domājat, ka jūs varat palīdzēt uzņēmumam iet uz Redditand atstāt savu padomu.

Via bitcoinmagazine.com

Saistītās ziņas


Post ICO

15 vietnes visiem jūsu kriptēšanas jautājumiem

Post ICO

Vēl viena Bitcoin vietne nokauj putekļus

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību

Post ICO

Bijušais Bitcoin apmaiņas Mt. Gox saņem ASV bankrota aizsardzību, pateicoties amerikāņu tiesai

Post ICO

Bitcoin draudzīgie darbinieki var saņemt samaksu ar kriptogrāfijas valūtu, pateicoties BitPay jaunajam API

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Post ICO

Bitcoin pieņemšana ir MovieTickets.com labvēlība

Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk