Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Thai kriptonauda valūtas Bitcoin Co Ltd.has paziņoja šī pirmdiena (29), ka Banka Taizemes ir uzskatāma par nelikumīgu visi Bitcoin saistītām darbībām. Tā rezultātā uzņēmumam nācās uz laiku slēgt visas savas darbības, kamēr likumi Taizemē tiek atjauninātas.

Saskaņā ar platformu - kas ir centusies pareizi reģistrēt apmaiņu ar dažādu valstu valdības aģentūrām un iestādēm par pēdējo vairākus mēnešus -, iestāde nav padarīt savu darbu viegli. Iekļauti šajā uzcītīgi bija nepieciešama atļauja, ko Banka Taizemes, kur Bitcoin Co. Ltd. Vajadzēja meklēt "norādījumus par jebkuru piemērojamo licenču pirkšanas un pārdošanas Bitcoins".

Sākotnējā posmā, "Banka Taizemes bija apiet uzņēmuma naudas maiņas licence, pamatojoties uz faktu Bitcoin nebija valūtas". Bet apmaiņa tika uzaicināts atpakaļ piedalīties conferenceto izskaidrotu, kā Bitcoin darbojas kopumā un runāt, jo īpaši, par saimniecisko darbību Bitcoin Co. Ltd.

Publiskajā paziņojumā publicēto savā mājas lapā, kompānija saka, ka šī tikšanās notika ar aptuveni 15 locekļiem Bankas Taizemē. "Konferences laikā direktori Bitcoin Co. Ltd sniedza prezentāciju par darbības principiem Bitcoin, priekšrocības Bitcoin, pamudināt uz uzņēmuma darbību un nākotnes ietekmi Bitcoin", cenšas izglītot bankas locekļiem.

Lai gan viņu argumenti nebija apmierināta bankas locekļiem. "Pēc tikšanās noslēgumā, vadības locekļiem, Valūtas operāciju pārvaldes un politikas departamenta paziņoja, ka trūkuma dēļ pastāvošajiem, piemērojamajiem tiesību aktiem, kapitāla kontroles un ar to, ka Bitcoin aptver virkni finanšu aspektus šādas Bitcoin darbības ir nelikumīgas Taizemē: pirkt Bitcoins, pārdod Bitcoins, pērk preces vai pakalpojumus apmaiņā pret Bitcoins, kas pārdod preces vai pakalpojumus Bitcoins, sūtot Bitcoins ikvienam, kas atrodas ārpus Taizemes un saņem Bitcoins no ikvienam, kas atrodas ārpus Taizemē ".

Pēc šo lēmumu, "Bitcoin Co. Ltd. Tādēļ tai nav citas izvēles, kā apturēt darbību līdz brīdim, kad, piemēram, laiku, likumi Taizemē ir updatedto konts esamību Bitcoin". Maiņas arī paskaidroja, ka Bank of Thailand "jau teica, ka viņi turpinās apsvērt problēmu, bet nesniedza nekādu konkrētu laiku", tāpēc līdz tam laikam Bitcoin ir nelikumīga valstī.

UPDATE (30. Jūlijs 08:52) -Bitcoin eksaminētājs mēģināja sazināties ar Banku Taizemes caur viņu mājas lapā, bet katru reizi, kad mēs cenšamies, lai iesniegtu pieprasījumu tur ir kļūda. Mēs mēģinājām iegūt citu e-pasta adresi, bet mājas lapā neatklāj.

Saistītās ziņas


Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā

Post ICO

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu

Post ICO

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saņem ekskluzīvu piekļuvi pirmspārdošanas biļetēm

Post ICO

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru