BankBlacklist.com: denonsē bankas, kas cīnās pret Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BankBlacklist.com: denonsē bankas, kas cīnās pret Bitcoin

BankBlacklist.com: denonsē bankas, kas cīnās pret Bitcoin

Projekts varētu būt nedaudz neapstrādāta tagad, jo tas ir tikai sākums, bet daudz Bitcoin lietotāju, šķiet, ka tā ir lieliska ideja. Mēs runājam par BankBlacklist.com, tīmekļa vietni, kur jūs varat denonsēt bankas, kas ir vēršanās pret Bitcoinusers un kas saistītas ar virtuālo valūtu uzņēmumiem.

Platforma ", ir paredzēts, lai būtu sarakstu zināmo slikto dalībnieku banku nozarē", varat lasīt mājas lapā. "Tās ir bankas, kas ir izvēlētas patvaļīgi sodīt klientus un tirgotājiem, kuri ir nekaunības, lai atbalstītu Bitcoin", viņi pievieno.

Banka melnais saraksts mudina cilvēkus uzzināt savas bankas: "AML / KYC Kā par mums iegūt kādu zāles saknes ACB / KYB apmeklētāji dodas Anti-Bojāts Bankas / Know Your Baņķieris?!". Un apbalvot tos, kas atbalsta Bitcoin, varētu būt arī "Baltais labu bankām nākotnē".

Tagad, projekts rada daudz pozitīvas atsauksmes.Banku regulēšanas komisija pašreiz neplāno regulēt Bitcoin Ķīnā, saka rakstsĶīnas Banku regulatīvā komisija nebūs regulēt Bitcoin valstī tagad

Vismaz tas ko raksts publicēts Ķīnas mājas Sina saka.

Pēc milzu Baidu sāka pieņemt cryptocurrencythis nedēļā, tas nebūtu tik dīvaini, ja Ķīna sāka meklē virtuālā monētas ar jaunu komplektu acīs, bet acīmredzot tas nebūs noticis tik drīz. Brian Cohen, no Bitcoin Magazine, lauza jaunumi ar kriptonauda kopienai izmantojot Twitter, šo ceturtdien (17), ar ziņojumu "Ķīnas banku regulēšanas komisijas" neplāno ieviest normatīvo politiku Bitcoin ".

Ziņa nāca ar saiti uz Ķīnas rakstu, kur tas ir iespējams, lai izlasītu, ka reportieris sauc Banku regulatīvā komisija šīs nedēļas laikā, un iestāde, teica viņam pašlaik nebija plānots regulēt kriptonauda valstī.

Tomēr rakstā arī teikts, ka vairāki eksperti mudinām Ķīnas valdību, lai ātri izlemt, vai Bitcoin jāuzskata juridiska vai ne. Šie paši eksperti runāja par lielāku uzraudzības un pārvaldības uzlabošanu, ja iestādes izlemj Bitcoin ir likumīgs.

No otras puses, ja spriedums nosaka kriptonauda būs nelikumīga, tirdzniecība ir jāslēdz, cik ātri vien iespējams, lai novērstu turpmāku kaitējumu ieguldītāju interesēm.


Barry Silbert dodas uz VISU uz BitcoinBarry Silbert izpilddirektors Otrā tirgus šodien paziņoja, viņš būtu pastiprināšanu leju, CEO, lai koncentrētos tikai uz Bitcoin.

Silbert sūtīts šādu paziņojumu:

Ticiet vai ne, tas bija pirms desmit gadiem, ka es nodibināju uzņēmumu, kas vēlāk pārdēvēts SecondMarket. Pēdējo desmit gadu laikā, SecondMarket ir ieguvis milzīgu pieredzi pārlauž jaunos tirgos, piemēram, privātā uzņēmuma noliktavā, izsole likmes vērtspapīriem, bankrota prasību, kopiena bankas krājumu, un pavisam nesen, Bitcoin. Kompetence un pieredze, kas gūta, atverot šo tirgu, ir nenovērtējams.

Tāpat kā ar visiem jaunizveidotiem, mums bija dažas fantastiskas veiksmes un dažas skaidras neveiksmes. Bet pa ceļam, SecondMarket sekmīgi veikta pāreja no telefona bāzes brokera nelikvīdu aktīvu vērā ļoti pielāgojamiem, produktu vērsta organizācija, kas ir no jauna kā privātie uzņēmumi un fondi piesaistīt kapitālu un veicināt likviditāti savām ieinteresētajām personām. Mums ir produktu tirgus fit, fantastisku komandu, rekordliels skaits privāto uzņēmumu / fondu klientiem, un ir ļoti labi novietots ilgtermiņa panākumus. Par SecondMarket Nākotne nekad nav bijis gaišāku.

Lai gan man nekad nav bijis vairāk satraukti par SecondMarket, es esmu izvēlējies pāriet no privātā uzņēmuma / fondu biznesa dienu ikdienas vadību, lai es varētu koncentrēties 100% no savu enerģiju uz mūsu digitālās valūtas biznesu. Mana aizraušanās Bitcoin nav noslēpums, un es jūtu, ka ir īstais laiks, lai veiktu šo pāreju. Mūsu mērķis ir formāli nošķirt divas darījumu līnijām pie piemērotā brīdī. Pa to laiku, es paliks priekšsēdētājs un izpilddirektors no mūsu mātes sabiedrība.

Bill Siegel, kurš ir palīdzējusi attīstībā un pārorientēt mūsu privāto emitentu produktiem, ir iecelts pagaidu izpilddirektors šī biznesa līniju. Mūsu klienti ir liels rokās ar Bilu pie stūres, un mēs esam darbojas oficiālu meklēt pastāvīgu CEO mūsu privātās kompānijas biznesu, kurā Bils ir kandidāts.


Pekinā jau ir bārs, kas pieņem BitcoinCafe & bārs 2ndPlace ir nosaukums pirmā bāra Pekinā, Ķīnas galvaspilsētā, kas pieņem kriptonauda. Mazs uzņēmums atrodas biroja ēkā, studentu rajonā Wudaokou.

Saskaņā ar šo Reddit, dzērieni un atmosfēra ir lieliski, tāpēc, ja tu esi Pekinā maksāt viņiem apmeklēt. Jūs varat atrast 2ndPlace atrodas Haidian District, Wudaokou, Huaqing Jia Yuan, Bldg # 7, 1602c.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin pilsoņu karš smirdošs: kas, kas, kāpēc, kad un kā

Post ICO

Android ierīcēm tagad ir Zeroblokas kuģis, pateicoties jaunajai Bitcoin lietojumprogrammai

Post ICO

Amerikāņu sarkanais krusts tagad pieņem bitcoinu, izmantojot BitPay

Post ICO

Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas

Post ICO

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)

Post ICO

Bitcoin core versija 0.11.0 atbrīvota

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Post ICO

Tikai četrās dienās 3 miljoni ASV dolāru - klienti izmanto KnCMiner Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas

Post ICO

Bitcoin evaņģēlists Džeimss Kings pārvalda 3 237 jūdzes, lai reklamētu kriptvulāci