Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas

Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas

Kopš tās izveidošanas pirms sešiem gadiem, Bitcoin un tā mātes tehnoloģiju blockchain baudīja labu daudziem nozares dalībniekiem visā pasaulē.

No otras puses, tās lielākie pretinieki ir tradicionālie finanšu iestādes, kas to uztver kā draudu. Neskatoties uz šo attieksmi pret kriptonauda, ​​daudzas no nesen veiktajām darbībām šajās iestādēs liecina par mainīgo attieksmi, iespējams, veicināja cik daudz blockchain var uzlabot bankas "pašreizējais slēgtas datu bāzēm.

Lai gan ir vairāk banku vēlas pieņemt Bitcoin kodols tehnoloģija, šeit ir saraksts, kas ietver astoņas lielākās bankas izrāda interesi par blockchainso tālu.

BNP Paribas

Ziņojumi liecina, ka Francijas banku gigants pēdējos mēnešos veicis pārceļas Lai pilnībā izmantotu no blockchain. Tas ir pastiprināta nesenā kopīga ar vienu no tās analītiķu norāda, ka tehnoloģija ir iespēja ne tikai sagrautu, bet arī uzlabojot pasaules tirdzniecības analīzi.

Société Générale

Société Générale sauc arī SocGen un tā ir Francijas trešā lielākā banka pēc aktīvu bāzi. Tā ir guvusi pārliecinošas norādes, ka blockchain tehnoloģija ir daļa no tās izaugsmes plānu. Tā ievietojis darba sludinājumu šomēnes vēlas nolīgt IT izstrādātājs ar uzsvaru uz Bitcoin, kas blockchain un citiem cryptocurrencies. Šis sludinājums liecina, ka banka cer attīstīt savu programmatūru.

Citi Bank

Citibank ir viens no 10 lielākajām bankām pasaulē šobrīd un ir aktīvi veic plašus pētījumus par Bitcoin sadalītajā Virsgrāmatai tehnoloģijā vairākus gadus. Neatkarīgi no testēšanas Citicoin, sava paša kriptonauda, ​​banka ir oficiāli lūdza atļauju no Lielbritānijas valdības, lai izveidotu digitālo valūtu. Citibank ir arī sponsors konferences Consesus, kad tiek gaidīts banka atvērt par blockchain tehnoloģiju un Bitcoin.

UBS

Zviedrijas bankas ir pēdējā gada laikā sagatavoja detalizētu ziņojumu, kas iezīmē un izskaidro izplatītākos priekšrocības, pieņemšana blockchain tehnoloģija varētu būt uz banku sektoru. Tam sekoja iestādes paziņojumu šogad, ka teica, ka viņi būtu atverot pētniecības laboratorija studēt Bitcoin ir decentralizēta virsgrāmatā Londonā. To mērķis ir veicināt integrāciju FINTECH sistēmu tradicionālos banku.

Barclays

Britu konglomerāts paziņoja jūnijā savu nodomu sākt eksperimentēt ar Bitcoin tehnoloģijām. Barclays ir arī parakstījusi līgumus ar firmām, piemēram, Safello, kas Bitcoin apmaiņu atrodas Zviedrijā. Tas ir papildus tās atbalstu jaunizveidotiem un politisko nemateriālās augsta ranga amatpersonu, piemēram, Osamu Fayyad, bankas galvenais datu virsnieks, kurš ir runājis labvēlīgi par tehnoloģijām.

Goldman Sachs

Neskatoties uz tās sākotnējā atlaišanu Bitcoin kā preces, nevis valūtā, amerikāņu Powerhouse ir norādījis sirds pārmaiņu, ja tās nesenās darbības ir kaut kas iet ar. Viņi pat ir iesaistīti aplī Inc ir $ 50 miljoni investīciju kārtā. Tas nozvejotas lielākā daļa cilvēku pēc pārsteigumu, tostarp plašsaziņas līdzekļiem.

Banco Santander

Spānijas banka Banco Santander ir uzņēmums experimentswith par blockchain kādu laiku tagad, bet vēl atklāt savus secinājumus. No prognozēm un paziņojumiem, ko bankas pārstāvji un meitasuzņēmumiem, uzņēmums plāno integrēt tehnoloģijas tās ilgtermiņa nākotnes plāniem.

Standard Chartered

Visbeidzot, Standard pļāpāja ir arī dažas kustības nozīmē, ka tā ir arī cenšas, lai aptvertu blockchain tehnoloģiju. Nesen tā galvenais Innovation amatpersona, Anju Patwardhan, parādīja pārliecinošu atbalstu uz Bitcoin un tās tehnoloģijas, izmantojot LinkedIn. Tomēr viņa uzskata, ka, neraugoties uz tās priekšrocībām, Bitcoin nekad aizstāt fiat valūtām.

Saistītās ziņas


Post ICO

10 Maz zināms Features Hidden Inside Blockchain.info

Post ICO

Beļģijas dalībnieku Libertarian dalības maksu tagad var izmaksāt ar Bitcoin

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Post ICO

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Post ICO

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai