Bankas, esi gatavs! Blockchain gatavojas kliegt savu pasauli | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bankas, esi gatavs! Blockchain gatavojas kliegt savu pasauli

Bankas, esi gatavs! Blockchain gatavojas kliegt savu pasauli

Pēdējo gadu laikā mēs esam redzam daudzas bankas publiski pauduši viedokli par blockchain tehnoloģiju. Galvenais iemesls šādai kāpumu presei, pētījumi un blog posts ir tāpēc Bitcoin kodols tehnoloģija rada gan draudus, gan iespējas.

Bankas saprast, ka blockchain ir gaismas gadus priekšā, salīdzinot ar tehnoloģijām tie ir šodien, un tas ir saistīts ar pārveidotu finanšu nozari.

Deutsche Bank nesen dalījās experiencewhile analizējot tehnoloģiju un eksperimentē ar to viņu inovāciju laboratorijās. In tiešsaistes pastu, banka norādīja, ka bija labi informēts par pārtraukumu tās blockchain radīs tradicionālajai banku sistēmai, ja vien bankas apskāviens pirms kaitējums tiek darīts.

Post virsraksts "Blockchain - uzbrukums, iespējams, ir labākā aizsardzība", ir diezgan daudz, skaidro bankas viedokli par šo tēmu. Galu galā, lielākā daļa banku ir starpnieki starp divām pusēm, lomu, kas kļūs lieki ar parādīšanos peer-to-peer tīkliem.

Banku nozare ir ne tikai viens, analizējot šo tehnoloģiju. Deutsche Bank amats minēja, ka daži no vadošajiem kredītkaršu uzņēmumiem, biržu, apdrošinātājiem un clearinghouses arī vēlas gūt labumu no šīs tehnoloģijas.

[Tweet_box dizains = "default"] Deutsche Bank ir labi informēts par pārtraukumu tās blockchain radīs tradicionālajai banku sistēmai, ja vien bankas apskāviens pirms kaitējums tiek darīts. [/ Tweet_box]

Galvenais ieguvums šīs tehnoloģijas ieviešanas būtu labāk efektivitāti, ātrāku izpildi un, pirmkārt, spēja padarīt reāllaika transactionsacross pasaulē, vienlaikus samazinot izmaksas bankām.

Rakstā autors Tomass Dapp, minēja, ka, ja bankas uzņemties iniciatīvu, tas varētu dot viņiem milzīgu malas sacensībās izstrādātu jaunus finanšu inovācijas. Pirmais solis, lai apzinoties potenciālu teica tehnoloģija varētu būt bankas integrēt to savās iekšējās sistēmās. Bankas var kopīgi sadarboties ar otru, lai izstrādātu jaunu ekosistēmu, kas varētu radīt digitālo rezervēšanas un mijieskaita sistēmas, lai palīdzētu klientiem ar izcilu pakalpojumu ziņā ātruma un izmaksu efektivitāti. Ņemot vērā, ka bankas varētu paļauties uz otru, tas ievērojami samazināt izmaksas bankām, jo ​​nav anonīmi vienaudži, tiktu iesaistīti.

Turklāt ar nākotni prātā, Dapp arī runāja par to, kā bankas varētu kalpot kā aizbildņiem kriptogrāfisko atslēgu. Neskatoties uz to nav finansiāli izdevīga, otrādi no klientiem ir iespēja izmantot citus pakalpojumus, bankas piedāvā, tālu pārsniedz jebkuru trūkumiem.

Autore arī norāda, ka, lai gan blockchain tehnoloģija vēl ir sākumstadijā, ka nevajadzētu pārtraukt bankām eksperimentē ar to. Viens no faktoriem, kas būtiski ietekmē tehnoloģiju, būs politiskā ietekme tas wields jo tā īstenošana ietekmēs arī dažādas regulatīvajām iestādēm spēlē.

Tehnoloģiskā attīstība ir ierobežota, ja noteikumi tiek īstenoti, bet tagad bankām nevajadzētu paļauties uz regulatoru, tāpēc šo iespēju eksperimentēt ar tehnoloģijām un atklāt lietojumprogrammas, kas kalpo to mērķi. Galu galā, tas nodrošinās bankām ir iespēja izveidot savu digitālo ekosistēmas.

Saistītās ziņas


Post ICO

Vai Bitcoin lietotāji ir viltība vai sapņotāji?

Post ICO

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Post ICO

Bijušais Bitcoin apmaiņas Mt. Gox saņem ASV bankrota aizsardzību, pateicoties amerikāņu tiesai

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Post ICO

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

Post ICO

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Post ICO

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

5 awesome Bitcoin stāsti, ko kopīgoja Redditors

Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saņem ekskluzīvu piekļuvi pirmspārdošanas biļetēm