Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju

Viena no pasaules lielākajām bankām varētu vēlas iesaistīties šajā Bitcoin telpā. Barclays slavenais britu daudznacionālo, darbojas izmēģinājuma programmu, lai pārbaudītu out bitcoins. Tagad, izmēģinājumi ir tikai pie "pierādījums-of-jēdziens" posmā, kas nozīmē, ka uzņēmums tikai uzlīmēšanu savu kājām ūdenī, tā sakot, bet vienkāršs fakts, ka liela starptautiska pēta Bitcoin ir labas ziņas.

Barclays strādā ar Bitcoin apmaiņas Safello uz projektu. Safello CEO notesthat neiesaistot 1. Līmeņa bankas Bitcoin, pat ja tikai pēc pierādījums-of-jēdziens stadijā, ir laba zīme valūtai.

Konkrēti, Barclays meklē, lai izpētītu, kā blockchain tehnoloģijas var uzlabot savu sniegumu finanšu pakalpojumu nozarē. Strauji Bitcoin atdzimst kā vēlamo tiešsaistes maksājumu sistēma, iespēja tradicionālajām bankām pieaug.

Barclays un Safello strādās kopā, lai izstrādātu maksājumu platformu, kas pieņem bitcoins. Pie PoC posmā platforma būs tikai veicina ziedojumi labdarībai, bet varētu paplašināt piedāvāto pakalpojumu klāstu, ja izmēģinājumi iet labi.

Šī pagātnes marts Safello tika izvēlēts Barclays 13 nedēļu akseleratora programmu. Safello bija tikai viens no desmit uzņēmumiem, kas izvēlēti uzņēmuma FINTECH akseleratora, kas tiek vada Barclays kopā ar TechStars.

Safello jau izdevies apstrādāt vairāk nekā $ 6 miljonus dolāru vērtu Bitcoin maksājumu, un apkalpoti aptuveni 20.000 klientus. Lai gan uzņēmums tika dibināts tikai 2013. Gadā, tā jau ir kļuvusi par samērā liels spēlētājs.

Bitcoin pamazām arvien vairāk mainstream

Tradicionālās bankas parasti izvairījās no Bitcoin, pat neraugoties uz valūtas strauju izaugsmi un pieņemšanai. Ir daudzas problēmas tradicionālajiem banku vēlas iesaistīties ar kriptonauda, ​​ieskaitot neskaidru juridiskajām prasībām, valūtas kaklasaiti uz Silk Road un citām nelikumīgām darbībām, un augstāku pārskatu standartiem.

Daudzas valdības ir lēnām sasilst līdz Bitcoin, tomēr, un pat tie, kuri nav uzņem tas ir lielā mērā paliekot pretrunīgi. Vairāki ASV tiesas nolēmumi apstrādāti Bitcoin par īpašuma vērtību, un līdz ar to pelnījis ĀTAP. Nesen Kanādas senāts aicināja vieglu pieskārienu uz Bitcoin noteikumiem.

Ar daudzas valdības šķietams pieņemt Bitcoin, un sakarā ar to lielumu un vērtību Bitcoin nozarē, tas var būt tikai laika jautājums, pirms vairāk tradicionālās bankas iesaistīties ar valūtu.

Barclays izteikto paziņojumu, viļņi, bet turpmāk šie paziņojumi veidi varētu kļūt vēl biežāk, jo arvien vairāk tradicionālās bankas sadarboties ar Bitcoin sektoru. Daudziem Bitcoin lietotājiem, palielināts pieņemšana varētu būt svētīgs.

Ir jābrīdina, tomēr, ka Bitcoin tuvāk mainstream, spiediens uz regulēšanu un pārraudzību varētu uzstādīt. Eliptiska, cits Bitcoin tehnoloģiju uzņēmums, nesen paziņoja, ka izstrādājusi programmatūru, kas ļautu bankām izsekot identitāti maki. Šie attīstības veidiem varētu apdraudēt pašu būtību anonimitāti, smago, valdības bez Bitcoin valūtā.

Saistītās ziņas


Post ICO

100 000 Dogecoin radio raidītāju

Post ICO

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Post ICO

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības

Post ICO

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju