Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā

Bitcoin s "blockchain tehnoloģija būs tikpat svarīga pasaulē, kā Gūtenberga iespiedmašīnu un internetā." Jaunā kompānija ir tikko uzsākta, pamatojoties uz šo ticību. Blockchain Investoru Inc. (vai vienkārši BCI) ir nosaukums par jauno digitālo platformu.

Cryptor Trustis nosaukums aiz BCI A blockchain orientētas investīcijas companythat plāno kļūt par galveno investors kriptonauda ekosistēmā.

Pateicoties Bitcoin revolucionāro galveno tehnoloģiju, "pirmo reizi vēsturē, mēs varam Reimagine cik pasaule transacts nepaļaujoties uz starpnieku," teica Geir Solem, priekšsēdētājs pēc Cryptor Trust.

Nesen dibināts uzņēmums Blockchain Investors Inc. Rīkos atklātu šifrēšanas piedāvā 50 miljonus akciju pie noteikt vienu akciju vērtība 0,001 BTC - kopā 50000 BTC vai aptuveni $ 12 miljoni - sākot šo trešdien (6.) un līdz 5. Jūnijam.

"Ikviens no visas pasaules tiek aicināti piedalīties," kompānija paziņoja. Lai kļūtu par BCI akcionārs, investoriem ir iegādāties vismaz 50 akcijas (ekvivalents 0,05 BTC vai $ 12). Un, lai gan tur ir minimālā, ieguldījumi nav ierobežoti ar maksimālo summu.

BCI skaitās ar pieredzējušu komandu konsultantiem, ar plašām zināšanām par blockchain tehnoloģijām, cryptocurrencies un FINTECH Visumu, kā arī starptautisko investīciju banku, korporatīvās strukturēšanas un vadību.

Blockchain Investor Inc. "plāno piešķirt lielāko daļu no tās kapitāla jaunajos līderi ar unikālu vērtību piedāvājums un ļoti talantīgs vadības komandu," teikts preses relīzi. Uzņēmums plāno saglabāt savas saimniecības galvenokārt Bitcoin un citās altcoins, lēmumu, kas varētu pozitīvi ietekmēt šo šifrēšanas tirgū.

BCI ir īstermiņa plāni ietver izstrādi portfeļa prime ieguldījumu ar 3 līdz 5 gadiem laika posmā, bet "vienlaikus nodrošinot nozares ar pieejamību ilgtermiņa kapitālu."

Uzņēmums arī plāno integrēt blockchain lietojumprogrammas savā galvenajām operationsin jomās, piemēram, šifrēšanas drošību, smart aktīvu, maksājumiem un peer-to-peer platformu tirdzniecībai / apmaiņas akcijas un reģistrēt savu akcionāru bāzi.

Lai uzzinātu vairāk par BCI jūs varat apmeklēt Cryptor Trust websiteand lasīt pieejamo prospektu par jauno uzņēmumu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin pilsoņu karš smirdošs: kas, kas, kāpēc, kad un kā

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības

Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Bitcoin nav drošs - banku un valdību izskaidrojums (kāpēc)

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Post ICO

Lietojumprogramma, kas nozag jūsu Bitcoins, Paypal prezidenti uzņem Bitcoin un citus

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Bitcoin kopiena atsvešina Mt. Gox sakarā ar kļūdu attaisnojumu: saraksts ar 10 reakcijām

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni