Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Līdz šim gandrīz visi no Bitcoin pasaulē zina bitēm Brothers, no Cache Valley, Utah. Ar tikai 14, 13 un 10 gadus veci, brāļi un māsas Nate, Sam un Ben Huntzinger ir iespējams jaunākie kriptonauda uzņēmēji uz planētas.

Viņu panākumi sākās gandrīz nejauši, kad zēni nozvejotas stropu bišu pirms dažiem gadiem. Tajā laikā, viņi nav iedomāties, ka tas notiek varētu mainīt savu dzīvi: tas bija sākums savu mazo biznesu, un vēlāk, veselīga "apsēstību" ar digitālo valūtā.

Tiek homeschooled, tad Huntzinger brāļi bija daudz brīvības, lai eksperimentētu savā jaunajā aizraušanās (veidojot savas receptes, piemēram), līdz brīdim, kad viņi atklāja Bitcoin un biznesa ieguva vēl interesantāku.

"Viens no iemesliem, kāpēc mēs izvēlējāmies Privātstundas bija, lai būtu brīvi, lai uzzinātu to, ko bērni vēlas, un ir jautri darot to. Neviens no mums zina kaut ko par kriptogrāfiju, tāpēc mums ir, lai uzzinātu, pārāk, bet, cerams, drīz viņi var mācīt paši bez mums. Šis ceļojums mācīties par bitēm, sākot uzņēmējdarbību, un tagad pasaulē kriptonauda ir bijusi lieliska mācību piedzīvojums visai ģimenei, "paskaidroja vecākiem.

Saskaņā ar Craig un Kami Huntzinger "zēni ir iemācījušies par investīcijām, interesi, tirgus un tikušies cilvēkus tiešsaistē no visas pasaules. Mēs šobrīd kam pārvērtēs savu biznesu, jo tas ir, ņemot pietiekami daudz mūsu laika, ka citi nodarbēs piemēram, mācīšanās kriptogrāfija un programmēšana ir grūti plānot. Mēs neesam pārliecināti, kur tas notiek, bet tie ir atvērti jaunām idejām, un revolucionāru domāšanas ".

Bitcoin eksaminētājs runāja ar bitēm Brothers uzzināt vairāk par viņiem un viņu uzņēmējdarbību. Un guess what? Viņi jau iegūst savu pirmo Bitcoin!

Kā jūs atrast Bitcoin?

Bites Brothers - draugs vai mūsu satikām Ron Paul prezidenta kampaņas laikā mums stāstīja par to. Viņš mums pastāstīja, kā to nevarēja piepūšams ikviens, jo neviens nebija atbildīgs par to. Tolaik mēs domāt par pārdošanu mūsu medus lietas internetā, tāpēc mēs sākām mācīties vairāk par Bitcoin.

Ko jūs domājat, ka ir tik liela, par to?

Mēs uzskatām, ka tas ir patiešām foršs, ka jūs varat veikt darījumus ar to visu no jebkuras vietas pasaulē, tik ātri.

Kā jūs nolēmāt sākt pārdot savus produktus un pieņemot Bitcoins?

Mums bija pārāk aizņemts, lai uzzinātu, kā raktuves, un visa mūsu nauda tika saistīta ar bitēm Brothers. Tad mēs sapratām, ka visi šie kalnrači vajag ēst kaut ko. Varbūt viņi vēlētos mūsu medus produktus. Mums jau bija pārdot savu stuff Zemnieku tirgu un nolēma, mēs varētu arī mēģināt pārdot to Bitcoins. Mēs, kas publicēti bitcointalk forumos.

Vai jūs pieņemt tikai Bitcoin tiešsaistē vai arī personīgi?

Mēs varam pieņemt to mūsu zemnieku tirgū, bet mēs nekad nav bijis kāds darīt vēl. Mums joprojām ir nepieciešams, lai saņemtu viedtālruni, lai mēs varam ne tikai pieņemt Bitcoin, bet arī tērēt to personīgi.

Mēs zinām, jūs jau iegūst savu pirmo Bitcoin. Kā jūs nokļūt kalnrūpniecības un kuru tehnoloģija jūs izmantojat?

Mēs esam pavisam jauna ar ieguves rūpniecību un tikai tagad mācās par to. Pagājušajā nedēļā mēs saņēmām 10 Erupters, un cerams, ka līdz mēneša beigām, mēs saņems 320 Avalon čipsi. Es šaubos, mēs dos peļņu, mēs vienkārši vēlamies, lai uzzinātu, kā to izdarīt.

Ko jūs domājat par nākotni Bitcoin?

Es domāju, ka tas turpinās pieaugt, jo vairāk cilvēkiem uzzināt par to. Mēs joprojām jūtas kā iesācējiem, bet ir jautri mācību par to, kā Bitcoins ir vieglāk izmantot mūsu uzņēmumu, nekā mācīties, kā izmantot kredītkartes un maksāt to maksu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin fonds pavadīja $ 150K mēnesī, zaudēja $ 4.6 miljonus mazāk nekā gadu

Post ICO

Atbrīvots jurisdikcijas likums Bitcoin foundation Primer

Post ICO

Amerikāņu sarkanais krusts tagad pieņem bitcoinu, izmantojot BitPay

Post ICO

Bitcoin nav drošs - banku un valdību izskaidrojums (kāpēc)

Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Post ICO

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Bitcoin Black Friday 2014 pārtrauc visus ierakstus: Gyft, NewEgg ir labākā pārdošanas diena jebkad

Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Post ICO

Adam Draper pievienots Cryptolina