Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība) | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)

Sekojot Monero ir nesen pieņemtā Alphabay un Oasis Darknet tirgiem un turpmākai cenu eksplozijas, Monero nenoliedzami tirgū ir vēlamais izvēle "atkal monētas" vai anonimitāti vērsta kriptonauda:


TradingViewMonero (tirgus simbols: XMR) diagramma, cena ASV dolāros (-pegged Kripto, Tether). Ņemiet vērā, ka (iekšpusē) tirgotājiem pirka XMR pirms ziņas par tā DNM pieņemšanai kļuva zināms un pārdod to pirms iziešanas scam kļuva pazīstams... XMR ir ideāls iekšējās tirdzniecības.

99 Bitcoins agrāk recommendedMonero kā uzticamu opciju aizsedz taka jūsu Bitcoin izdevumu, un mēs stāvēt ar to. Ja jūs domājat par iesaistīšanās Monero, šī rokasgrāmata aptver Monētas vēsturi, funkcijām un nākotnes perspektīvas detalizēti. Vēlāk sadaļas ir veltīta praktiskiem tirdzniecības un kalnrūpniecības Monero.

Quick salīdzinājums Bitcoin un Monero

 

Monero lēno pieaugums uz augšu

Pēc darbības uzsākšanas 2014. Gada aprīlī, Monero ir progresējusi, lēni un vienmērīgi (attiecībā uz lielāko daļu tās vēsturi), lai pieprasītu savu vietu starp lielākajām cryptocurrencies:


CoinMarketCapranking par septembrī 20., 2016 - Monero tilpums ir 3rdhighest visās jomās.

Monero jau sen bijusi bruņrupuču nevis zaķis, vismaz līdz brīdim, kad XMR uzlēca kājās un sāka sprinta augustā 2016.

Kā bezgalīgas konkurējoši monētas - veicinājuši vairāk hype un spekulācijas par jebkuru reālu inovācijas un lietderība - krita ceļmalā, Monero plodded līdzi. Par Monero izstrādātājiem un sabiedrībai vērsta uz pilnveidošanai un uzlabot savu kodu, lai nodrošinātu drošu anonimitāti, pievēršot maz uzmanību kosmētikas faktoriem. Tā rezultātā, Monero ilgi palika nepamanīts un nenovērtēts pūļa, pārāk aizēnojusi mazāk tehniski iespaidīgākajiem un ētiski-neapstrīdami "atkal-monētas," piemēram, Dash. Visā forumos, sociālo mediju, attēlu dēļiem un citās šādās vietās, kur monētas parasti tiek pārsūknēti Monero bija reti minēts, un bieži noraidīja kā garlaicīgu monētu ar clunky nosaukumu, trūkst GUI (grafiskā lietotāja saskarne) maku un nepietiekama PR.

Monero nav kārtējais "pretty seju"

Ar uzvaru pār uzticamus cilvēkus caur būtības tās kodu, Monero ir pakāpeniski ieguvis reputāciju uzticamības un kompetences. Šis process sekmēja izmērīta, pārdomāto statementsfrom tā vairāk publiskā vērstu attīstītājs, Riccardo Spagni, un šķietami apzināta izvairīšanās no hype.

Atšķirībā no lielākās daļas altcoins, Monero (XMR) netika klonēt no Satoshi arvien attīstās Bitcoin kodu bāzē. Tā vietā, Monero tika ieviesta (saskaņā ar sākotnējo nosaukumu BitMonero) kā dakšām Bytecoin (BCN) iemiesošana kriptonauda Bytecoin bija pats par sevi ir dakšiņa, kas atvasināta no pilnīgi jaunas CryptoNoteprotocol. Kaut nelieto kā kriptonauda, ​​CryptoNote efektīvi demonstrēja privātuma priekšrocības ir kriptonauda, ​​pamatojoties uz iepriekš neredzēti kriptogrāfijas metodēm, piemēram, Ring parakstiem.

Iemesls Monero s forking no Bytecoin bija saistīta ar šīs valsts masveida pirms raktuves, kas ilga aptuveni 80% no kopējā piedāvājuma. Aktīvi attīstību kopš tās uzsākšanas Q2 2014, Monero pašreizējā codebase ir maz līdzinās ka nu Bytecoin vai CryptoNote.

Monero ir pamatvērtība piedāvājums ir finanšu anonymity.Whereas Bitcoin blockchain var salīdzināt ar caurspīdīgu publisko virsgrāmatu (kaut arī, kurā individuālas vai uzņēmumu nosaukumi ir aizsegta), Monero s blockchain ir necaurspīdīga ar dizainu. Standarta Bitcoin izmantošana noplūst pietiek datato saistīt lietotāja adreses un izsekot viņu uzņemšanu un izmaksu līdzekļu.

Pat modernu Bitcoin izmantošana, kurā tiek nodarbināti trešo personu anonīma pakalpojumus, piemēram, maisītāji, bieži vien ir nepietiekama, lai slēpt savu taku no blockchain kriminālistikā, kas noteiktus companiesand instrumenti sniedz. Lai gan tas nav (pagaidām) piedāvā perfektu privātumu, Monero noklusējuma līmenis anonimitāte visticamāk pārsniedz to, kas var sasniegt Bitcoin ar vismodernākie lietotājam. Šie Anonimitāte īpašības padara Monero lieliska izvēle Darknet tirgus (DNM) tirdzniecību un citas privātumu jutīga lietojumprogrammas.

Monero cena pieaugums un krūtis

Plašāks tirgus beidzot atzina Monero potenciālu, kad tas hit pāris Darknet tirgu. Ja jūs nedomāju, ka šie tirgi ir nozīmīgi, Justin Ranvier eseja "Tikai Melnais tirgus jautājumiem" var pārliecināt jūs savādāk... Tas nozīmē, ka Monero piekrišana divas minētajos tirgos nav tik liels galā pats par sevi; bet tas ir atstarojošs aizvien trasta Monero starp tiem, kuru brīvība ir atkarīga no anonimitāti.

Pēc šīs ziņas, XMR palielinājās apmēram 7x vairāk nekā mēneša - XMR cenā, pārcēlies no vecās mājās zemu viencipara skaitļa līdz $ 15 penthouse suite. Šāds solis bija mācību grāmata Kripto - pārsteidzoši, sprāgstošas ​​un pārspīlēts.

Laikā, kad rakstveidā, cena ir samazinājusies atpakaļ zem $ 7 līmeņa ziņas, ka Oasis Darknet tirgus tikko izvilkts izejas scam, kas varētu papildus darbojas saistītu XMR sūkni un dump operation.XMR dodas atpakaļ uz nenovērtēts teritorijā; līmenis, ja tas rada vilinošu pirkšanas iespēju.

Getting grips ar Monero

Ja jūs esat pilnīgi jauns, lai kriptonauda, ​​tur ir daudz ko mācīties, pirms jebkādu būtisku investīcijas Monero.Begin ar kriptogrāfijas metodēm, kuras pamatā Bitcoin un pētīt to, kā darbojas tās blockchain beforetackling Cryptonote balts paperand pārskatīšanu thereofby matemātiķis sponsorēja Monero komandu.

Arī izbraukšana Bytecoin, pirmo CN īstenošanu, bet saglabāt šos divus faktus prātā;

  • BCN ir vispārzināmi negodīgi uzsākšana ir Monero pastāvēšanas jēga, un
  • (tumši), tirgus dinamiku ar Monero šajā brīdī.

Uzmanību: nav izlaist Bitcoin mācību Pat tad, ja jūsu vienīgais interese ir Monero. Bez atsauces uz Bitcoin, jums nebūs iespēja pienācīgi novērtēt relatīvo stiprās un vājās puses Monero.

Monero ir 3 Major Anonimitāte metodes

Bez tam var piekļūt, izmantojot darknet networkssuch kā I2Pand Tor, Monero apvieno vairākas sarežģītas kriptogrāfiskās metodes, lai sasniegtu iespaidīgu līmeni vispārējās privātuma:

1) UnlinkableStealth adreses

Adrese atkārtota izmantošana ir viens no kopējās privātuma bugbears no Bitcoin. Saņemšana vairākus maksājumus uz vienu adresi, ikviens, kurš zina savu adresi, lai izsekotu savu bilanci un visas saistītās ienākošos un izejošos darījumus. Kas worseis ka pat atsevišķas adreses maku var kļūt saistīti sakarā ar ceļu Bitcoin rokturi mainīties! Šī iemesla dēļ, Bitcoin galvenais attīstītājs Luke Dash Jr teica, ka, "tikai muļķis varētu izmantot Bitcoin kā tas ir šodien darknet."

Nav tādas privātuma jautājumi pastāv Monero. Visi galamērķa adreses ir aizklāts tās blockchain, piemēram, ka tikai sūtītājs un saņēmējs var identificēt. Analīze Monero blockchain nekad atklāt galamērķa adresi, kurā viens saņem XMR. Tā vietā, tikai kriptogrāfijas hashof, unikāla katru darījumu galamērķis, ir redzama. Tikai nosūtītājs vai saņēmējs var atšifrēt to, lai atklātu faktisko adresi. Šīs aizsegti adreses ir zināmas kā "Maskēšanās adreses."

Papildus acīmredzamās privātuma priekšrocības, slepeni adreses ir vairāki atzari, piemēram, padarot neiespējamu noteikt pašreizējo XMR sadalījumu starp adresēm.

Jūs varat pārbaudīt to pats, liekot publicētu Monero adresi (kas visticamāk ir daži XMR) uz Monero bloka pētnieks:


Final-formas adreses neparādās ietvaros Monero blockchain... Monero ārkārtīgi garas adreses (95 rakstzīmes!) tiek veikti vadāmu un memorisable caur viņu Atvērt Alias projektu.

2) IndistinguishableSeparated Darījumu vienības

Ja jūs sūtīt XMR uz "adrese", patiesībā iepriekš aprakstītajā kodētas Maskēšanās adrese, tas lūdzu ierasties, jo vairāku diskrētu maksājumu vienības. Piemēram, ja jūs sūtīt 18 XMR tas ieradīsies vesels skaitlis vienībās 10, 5 un 3 XMR, kopā 18 XMR. Katra vienība varētu parādīties Monero blockchain kā tiek nodota tai ir unikāls un atšķirīgs Maskēšanās adresi.

Šis pats process ir piemērots jebkuram changewhich tiek atgriezta sūtītājam un jebkuru feespaid līdz kalnračiem. Šī īpašība padara uzdevumu uzskaites konkrētas maksājumu summas ievērojami sarežģītāk. Piemēram, pretinieks, kurš zina, kāda pārdevēja produktu izmaksas neparastu summa - teiksim precīzi 11.88101234 XMR - varētu atvest uzraudzīt blockchain (iespējamo, izmantojot kādu automatizētu procesu) par šo summu izskatu un pēc tam koncentrēt analītiskos paņēmienus un līdzekļus, par saistītiem darījumiem. Ar šķirošanu visus darījumus vērā unremarkable vienībām Monero sistēma nodrošina citādi, atšķirīgu summas ir "zaudēja pūļa" UN-nodalāmas veselām vienībām.

 
Monero versija "Kur ir Waldo?" - iedomājieties, ka Waldo ir atšķirīga maksājuma summa ceļā uz konkrētu adresi... 

3) UntraceableRing Paraksts maksājumi

Tur ir noteikts sinerģiju starp ceļu Monero apstrādā adreses un maksājumu summas. Tas 3rdtechnique, gredzens paraksti, ir vēl viens veikls gabals kriptogrāfijas inženierzinātņu kas padara to vēl grūtāk priekšlikums Monero lietotājam identificēt. Ring Paraksti būtībā ir uzlabotas, obligāti sistēma darījuma sajaukšanās.

Lai saprastu Ring paraksti, tas ir nepieciešams, lai saprastu, ka, tāpat kā Bitcoin A Monero "adrese" būtībā ir specializēta forma kriptogrāfisko sabiedrisko key.Funds saistīti ar šo "adrese" var pārvietot tikai izmantojot tās pārī privātā atslēga.

Lai turpinātu iepriekšējo piemēru: sūtāt 18 XMR uz veikalu. Šī pārraide tad tiek sadalīta 10, 5 un 3 XMR strautiem, kas visi izriet atdalīt, stealthversions no veikala Monero adresi. Šeit ir vieta, kur gredzens paraksti nonāk spēlē...

No viedokļa sacīkstes skaitītāju, privāto atslēgu, kas pilnvarota any10, 5 un 3 XMR summas eversent visā Monero blockchain, kopš tās 1. ( "Genesis") bloku, kļūst iespējams parakstījušas darījumu. Iespējamo parakstītāju skaits ir atkarīgs no "sajaukšanas dziļumu", jūs noteikti; piemēram, dziļums 4 nozīmē, ka visas 3 Monero taustiņi, kas ir izmantoti, ir arī potenciālie parakstījušas sava darījuma... Un jūsu darījums ir sadalīts vienībās, kas visi, iespējams, izriet no šīs "grupas parakstīšanas" pool... Ring paraksti nodrošinātu to, ka darījumus var 't ir apņēmīgi izsekot atpakaļ uz konkrēta datora IP adresi (vai to Tor vai I2P starpniekservera adrese).

Apkopojot to uz augšu - tas ir diezgan damn grūti identificēt Monero lietotājus

Iepriekšminēto 3 elementu kombinācija padara Monero īstu labirintu spoguļu jebkuram sacīkstes skaitītāju. Nav noteikts saistība var noteikt, tikai izplūdušas iespēju sasaisti. Atklāti sakot, labākais blockchain kriminālistikas metodes, kas reāli varētu tikt piemēroti, lai Monero darījumam (vai vairākiem darījumiem) visticamāk izrādīties nepieņemams vai vismaz nepārliecinoši, ja uzrāda kā pierādījumu tiesā. Pat Monero kalnračiem nespēj cenzēt darījumus. Tas ir daudz vairāk iespējams, ka daži elements neietilpst Monero koda radītu de-anonīmas tās vidējo lietotāju.

Taču viss ir cena...

Iepriekš Anonimitāte metodes ir dārgas ziņā datu prasībām; tur vienmēr ir kompromiss. Turklāt, Monero s blocksize aug ar pieaugošo pieprasījumu (kaut arī soda nauda tiek izmantota, lai novērstu uzpūsties). Šī iemesla dēļ, Monero izmanto vairāk sistēmas resursu nekā Bitcoin un vairums citu cryptocurrencies. Tas var kļūt par nopietnu šķērsli Monero nākotnes panākumiem.

Izmantojot Monero ar minimālu piepūli

Tagad, ka jūs esat informēts par privātuma priekšrocības Monero s, jūs droši vien jautājums, kā to izmantot. Iespējamais Vienkāršākais veids, kā nosūtīt anonīmo Bitcoin maksājumu, ar Monero darbojas kā anonīma starpnieks, ir mājas XMR.to. Lai iegūtu labākos rezultātus, savienojumu ar vietni, izmantojot darknet. Pat ja privātumu jūsu Bitcoin maku pilnībā apdraudēta, neviens varēs noteikt galamērķis jebkādu maksājumu, kas veikti ar XMR.to.

Kā nokļūt Full versija Monero

Lai gan interneta un gaismas versijas Monero pastāv, pilna versija ir drošākais un drošību. Lūk, kā to iegūt:

1) Apmeklējiet oficiālo vietni getmonero.org/downloads.

2) Download pareizo versiju jūsu sistēmā.

3) Lai nodrošinātu jums ir likumīgas versija Monero, tas ir ļoti ieteicams, ka jūs pārbaudīt SHA hash jūsu lejupielādes pret kas redzams uz mājas vai hashes.txt failu. Lūk, kā to darīt, ka uz dažādām operētājsistēmām:

Windows

Atveriet komandu promptthen virzītos uz direktoriju, kur jums lejupielādēt šo Monero.zip paketi. Ievadiet šādu komandu:

Mac OS X

Virzīties uz lejupielādētās pakas un palaist:

Linux

Palaist šādu komandu:

Kā lietot Monero

Monero.exe ir maku un MoneroD.exe ir dēmonu, kas sinhronizē uz un mijiedarbojas ar blockchain.

Pirmo reizi palaižot maku, tas būs radīt 25 vārdu mnemonisks sēklas, kas ir līdzīga tai, ko HD Bitcoin maki piemēram electrum izmantots. Reģistrēt sēklas un uzglabājiet to droši! Sēklas ir vienīgais veids, kā atgūt savu XMR atlikumu, ja jūsu ierīce nedarbojas pareizi, sabojāta vai nozagta.

Pēc radot sēklu, maks produkciju par "initial.address.txt" failu savā darba direktorijā. Šis fails satur jūsu Monero adresi.

Pirms jūs ielīmēt XMR adresi jebkur saņemt līdzekļus, tā ir laba ideja, lai ievadītu "palīdzību" uz maku un eksperimentēt ar dažādām komandām. Monero vietne sniedz vēl infoon uz maka darbību, un ir daudz ko mācīties.

Kur nopirkt Monero

Piezīme: dažas apmaiņa parādītu Monero cenu ziņā BTCXMR vietā vairāk pazīstams XMRBTC likmi. Lai izvairītos no manuālo pārrēķināšanu, vienkārši lūgt šādu citātu no Trading skata XMR chartinterface: "1 / XMRBTC". Tas apgrieziet citātu, kā parādīts zemāk:

 
šobrīd Poloniex s BTCXMR ātrums ir ~ 86, bet to XMRBTC līmenis pašlaik ir 0,011...

Par redzot Monero cena pret citiem altcoins, Blockchain Statis noderīga.

1) Shapeshift.io

Shapeshift.iooffers ātru un vienkāršu veidu, kā apmainīties ar Bitcoin vai altcoins par XMR. Tas nav labākais apmaiņas ratesbut iepirkšanas mazas summas, tas ir ļoti ērti, jo nav nepieciešama personu identificējošus informācijas vai e-pasta pierakstīšanās. Lai izvairītos no atklājot savu IP, lai Shapeshift.io, pievienojiet to, izmantojot Tor vai I2P.

Pērkot Monero no Shapeshift ir vienkāršs jautājums, izvēloties vēlamo kriptonauda samaksai, noklikšķinot uz "depozīta" variantu. Pārliecinieties Saņemt iespēja ir iestatīta uz Monero, piemēram, tā:

Nākamais, jums tiks piedāvāts ievadīt savu Monero adresi (nokopējiet un ielīmējiet to savā initial.address.txt fails) un savu Bitcoin atmaksas adrese (gadījumā, ja kaut kas noiet greizi). Ja atņem uz savu Monero maku, atstājiet Maksājuma ID lauku tukšu. Jūs arī ir jāpiekrīt Shapeshift izteiksmē.

Ievērojiet atjaunināšana valūtas kursu parādīts augšā un salīdzināt to attiecībā pret pašreizējo BTCXMR likmi. Tāpat ļoti svarīgi ir noguldījums minimumand depozīta maximumamounts no Bitcoin (vai šifrēšanas jūsu izvēles), kā nosūtīt. Palieciet šajā diapazonā, lai izvairītos no problēmām:

Tas pabeigta, Shapeshift parādīs jūsu Bitcoin maksājumu adresi. Neilgi pēc tam, kad jūsu maksājums tiek pārraidīts pa blockchain, Shapeshift būs atbrīvot jūsu XMR:

2) BitSquare

Bitsquareis decentralizēta Marketplace lietotni, tirdzniecības (kriptogrāfisko) valūtās starp indivīdiem. Tā nav nepieciešama personu identificējošu informāciju un reģistrēšanās e-pasta un automātiski savieno, izmantojot Tor, nodrošinot lielisku privātumu jūsu Monero pirkumu.

Downsides uz Bitsquare ir tās relatīvā sarežģītība (konsultēties ar Bitsquare dokumentāciju palīdzību iesākumam) un likviditātes trūkums par XMR tirdzniecību. Tas var jūs kādu laiku, lai atrastu XMR pārdevēju jūsu atrašanās vietu un vēlamo maksājumu metodi.

3) Poloniex

Poloniex.comis lielākais tirgus tirdzniecības Monero, kā arī daudzas citas altcoins. Viņiem parasti ir zemāko cenu un dziļāko likviditāti, lai gan ar zemāko privātuma cerības. Jums būs nepieciešams piegādāt e-pasta adresi, lai pierakstītos pie Poloniex. Pieslēgšana caur Tor un izmantojot Tor-saderīgu e-pasta konts ir ieteicama. Tāpat kā ar visiem tiešsaistes apmaiņu, atsaukt savu kriptonauda ar maku saskaņā ar savu kontroli ASAP.

Kā raktuves Monero

Kāpēc pirkt Monero ja jūs varat rakt to, vai ne? Nu... Pērkot tas ir daudz ātrāk, vienkāršāk un neprasa rūpīgu investīcijas kalnrūpniecības aparatūras vai lētu elektroenerģiju, lai būtu rentabla.

Monero s CryptoNight algoritms ir paredzēts, lai uzturētu dzīvotspēju CPU (datora procesora) ieguves although, šajā posmā, GPU (grafiskā karte) ieguve ir vienīgā metode, visticamāk, lai atgrieztos peļņu. Kā vēl nav specializēta ASIC ieguves aparatūra pieejami Monero.

Aprēķināšana Rentabilitāte

Pirms iegādāties jebkuru aparatūru, aprēķināt savu potenciālo peļņu, izmantojot Coinwarz 'ieguves calculator.The kalkulatoru automātiski ielādētu pašreizējo XMR / BTC valūtas kursa, grūtības un bloķēt atalgojumu. Jums būs manuāli ievadīt pareizu informāciju par citu jomu, piemēram, jūsu GPU hashrate, enerģijas patēriņu un izmaksām (pieņemot, ka jums ir iegādāties GPU ieguvei) un izmaksas par savu elektroenerģijas par kilovatstundu. Elektroenerģijas cenas ir redzami jūsu komunālo pakalpojumu rēķinu.

Ja vien jums ir ļoti zemas enerģijas izmaksas, tas ir maz ticams, jūs darīt daudz peļņas, pēc pašreizējās XMR cenu...

1) Izvēlieties Mining baseins

Lai izlīdzinātu savu ieguves atlīdzību, tas ir labākais, lai pievienotos baseins. Solo-ieguve nav ieteicams; ja jums pieder daudz kalnrūpniecības aparatūras jūs varat sagaidīt jāgaida nedēļas, mēnešus vai pat gadus, pirms redzēt jebkādu atlīdzību. Ir daudz Monero ieguves baseini, no kuriem daudzi iekasēt nekādu maksu.

2) Download Mining Software

Par NVidiaGPUs, jūs vēlaties, lai lejupielādēt ccminer-cryptonight.

AMDGPU īpašniekiem vajadzētu lejupielādēt Claymore ir CryptoNote GPU Miner v9.6.

3) Ievadiet savu Pool informāciju un sākt ieguves

Monero ogļrači ir palaist no komandrindas. Sekojiet kalnrūpniecības programmatūras dokumentāciju un palaist attiecīgo kalnraču ar jūsu baseins adresi un kalnraču informāciju, lai sāktu ieguvi. Jūs varat kontrolēt savus ienākumus no baseina tīmekļa vietnē.

Par ccminer, komanda ir šāds:

Par Claymore, ievadīt šo:

XMR cena Nākamā nedēļa: Uz augšu / uz leju / Sideways?

Izkrāpšana malā, šķiet, ka Monero būs "apakšas ārā" tuvākajā vai vidējā termiņā, it īpaši ņemot vērā šo cenu atbalstošām faktoriem:

  • Pašreizējais uztraukums pār Monero akceptēs kā "juridiska" konkursa kārtībā, Darknet. Neskatoties uz scam, tad precedents tirgos pieņemšanas ir veikti.
  • Monētas akcepts kriptonauda tirgotāju, no kuriem daudzi ir veikti, lai Monero kā monētu tirdzniecības ja Bitcoin tirgi ir blāvi. Popularitātes kā tirdzniecības instrumentu, tagad veido atsevišķu avotu pieprasījuma XMR.
  • Monero ir 0.10 release, kas samazinājās par 20thof septembrī. Tas ietver daudzsološu jaunu anonimitāti iezīme pazīstams kā RingCT, kas izstrādāta sadarbībā ar Bitcoin Core izstrādātāju Gregory Maxwell. 0.10 arī rada dažas sagaidīšanas optimizācijas diskam telpu prasībām un sinhronizācijas-ātrumu Monero s blockchain.

Ja jūs esat jauns, lai Monero, iespējams, tas ir šis jaunākais cenu rīcība, kas piesaistīja uzmanību... Tas ir ok, bet nav nokļuvuši baiļu vai alkatību un arklu savu dzīvi ietaupījumus - vai jebkura summa, kuru zaudējums būtu nopietni ietekmēt savu dzīvi - uz Monero. Runāt ar tiem, ar stabilu pieredzi šajā jomā un veikt visas nepieciešamās researchbefore padara jebkurus ekonomiskos lēmumus.

Lai gan mēs nevaram iespējams pateikt, kur XMR cena būs aiziet no šejienes, mēs varam pateikt, kas tiek ņemts skatīties. Ilgtermiņā, Monero panākumi būs atkarīga no tehnisko un ekonomisko attīstību.

Šeit ir trīs scenāriji, kas ietekmē XMR cena nākotnē:

  • Novērojumi liecina, ka, lai gan vairāki AlphaBay un Oasis pārdevēji labprātāk (sarkans) Monero, ar dažiem pat piedāvājot XMR atlaidi, tikai neliela daļa pārdevēji šobrīd pieņemt. Pieņemšanas papildu tirgi un vendors- vai darknet vai clearnet - būtu cenu pozitīvs signāls, jo būtu izveidot tiešu Fiat uz / no XMR apmaiņu. Šobrīd Monero tiek iegādāta galvenokārt ar citiem cryptocurrencies, vienīgais izņēmums ir decentralizēta apmaiņu, piemēram, BitSquare, kur apjoms mēdz būt gaisma.
  • Vēl nav zināms, vai Monero var saglabāt savu anonimitāti priekšrocības pār Bitcoinin, ilgtermiņa. Bitcoin maximalists gaidīt Monero nu ir aizēnots vai ietilpināts Bitcoin, kas formā sidechain. Par Monero izstrādātāji visticamāk, ir citas idejas.
  • Pat ja Monero izdodas kā ekonomisks instruments, vienlaikus saglabājot konkurētspēju ar Bitcoin, pastāv šaubas par to, vai tā var mērogu pietiekami dienestam pat pašreizējo pieprasījuma līmeni privātumu jutīga kriptogrāfiskā-komerciju.

Padoms: studiju tirgus diagrammas Bitcoin un citi cryptocurrencies kuriem ir veikta viena vai vairākas sūkni un dump / burbuli un avārijas ciklu (-us). Šādas diagrammas būs mājienu iespējamiem scenārijiem XMR cenu attīstību. Mt. Gox P & A diagramma nav līdzīgi, vismaz procentu bāzes, ar aktuālo XMR situāciju.

Got kādi jautājumi vai komentāri par Monero, es labprāt dzirdēt tos komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Visiem bitcoīniem un Litecoiniem pagājis: poļu Bitcoin apmaiņa Bidextreme.pl uzlauzts

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei

Post ICO

Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem

Post ICO

Amazon turklāt noraida PayBase. GAW Miners iesaistīšana

Post ICO

6 Iespējamās Bitcoin biznesa iespējas

Post ICO

BankBlacklist.com: denonsē bankas, kas cīnās pret Bitcoin

Post ICO

Amerikāņu sarkanais krusts tagad pieņem bitcoinu, izmantojot BitPay

Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Post ICO

Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

Avalon var iegūt 200 miljonu dolāru ieguldījumu un 20 nm tehnoloģiju, lai kļūtu par kalnrūpniecības tirgus līderi