Redzi pirmo Bitcoin bērnu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Kad mēs sakām, ka šis bērns bija pirmais nopirka ar Bitcoin, nesaņem mums nepareizi. Mēs nerunājam par veikts melnajā tirgū nelegālā tirdzniecība. Mēs runājam par pirmo neauglības ārstēšanas samaksāts ar digitālo valūtu.

Paziņojums tika veikts ar Dr C. Terence Lee, auglības speciālistu, kas atrodas Brea, Kalifornijā. "Šis bērns bija nopircis ar Bitcoins", apgalvoja eksperts oficiālā atklāsmes laikā.

Terence Lee ir Bitcoin pionieris, vismaz savā jomā zināšanas. Viņš pat ir zīme uz viņa klīnikas durvīm sakot, ka uzņēmums pieņem kriptonauda. Bet tas bija grūts, lai atrastu kādu, kas bija gatavi maksāt auglības terapijas ar Bitcoins, klientiem nav pat jautāja, ko Bitcoin bija. "Mēs redzam, no 10 līdz 40 pacientus dienā, un neviens pat bothered jautāt, kāda zīme nozīmēja," viņš skaidro.

Tātad, šī (super gudrs) bērns ir, noteikti, liels win par ārstu. Pēc dažiem eksperimentiem -, piemēram, spermatozoīdu skaitu testā viņš ievietojis Reddit tikai par 15 BTC -, Terence Lī runāja ar kādu no saviem klientiem, par iespēju ārstēšanas auglības apmaksātu ar Bitcoins. Viņš pat piedāvāja lielu atlaidi, bet "dažos gadījumos viņi reaģēja tāpat kā es teicu, es gribēju, lai būtu jāmaksā flakonos kreku".

Tomēr galu galā, daži no tiem piekrita, lai to izmēģinātu. Bet viņš tikai sasniegt panākumus, kad iepazīties pāris, kas nāca meklē savu dārgo palīdzību. Viņi jau bija trīs bērni "izgatavots" ārsta, bet viņi gribēja ceturto vienu. Tāpēc viņi ieradās klīnikā, un brīdināja, "Dr Lee, mēs nesaprotam šo Bitcoin lietu", bet viņi bija gatavi izmēģināt, stāsta eksperts. Tātad, viņš piedāvāja viņiem atlaidi 50 procentu.

Pagāja diezgan daudz pētījumu, lai atrastu platformu, kas ļāva veikt lielu darījumu, piemēram, tas, no 1000 $, drošā veidā. "Tur bija [pagājušajā gadā] nekur tuvu tik daudz iespējas, tad, cik ir šobrīd. Tas bija kā neredzīgajiem vadošo neredzīgajiem", viņš saka. Terence Lee paņēma CryptoXChange un palīdzēja saviem klientiem ar visu procesu, kas notika vairākas dienas.

Ārsts piedāvāja lielu atlaidi, bet viņš beidzās atgūt naudu, jo 30 BTC viņš savāc, lai izveidotu šo jauno bērnu tagad ir vērts aptuveni $ 3600. Tomēr, lai Dr Lee, naudas un vērtību nevarēja nozīmēt mazāk. Viņš izveidoja pirmo Bitcoin bērnu un tas ir pietiekami, lai viņu.

Via cnn.com

Saistītās ziņas


Post ICO

2013. gada Bitcoin raksts varētu būt šīs krievu vietnes sabrukums

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

Bittoņu apmaiņa BTC-e ietekmē DDoS uzbrukums

Post ICO

Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saņem ekskluzīvu piekļuvi pirmspārdošanas biļetēm

Post ICO

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Post ICO

Bitcoin nav drošs - banku un valdību izskaidrojums (kāpēc)

Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai