Beļģijas finanšu ministrs nenosaka problēmas starp nacionālo banku un Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Beļģijas finanšu ministrs nenosaka problēmas starp nacionālo banku un Bitcoin

Beļģijas finanšu ministrs nenosaka problēmas starp nacionālo banku un Bitcoin

Pēc Vācijas atbalsta kriptonauda, ​​cita valsts varētu būt pazīmes tolerances un pieņemšanu pret Bitcoin. Beļģijas finanšu ministrs nesen atzina, viņam nav problēmu ar virtuālo monētas, taču viņš atzīst, ka ir vēl tikai dažas Beļģijas lietotājiem.

Koen Gīna viedoklis tika atklāts, kad ministrs atbildēja uz parlamenta jautājumu par Bitcoin. Šajā atbildi, viņš teica, ka viņš nevarētu redzēt Beļģijas Nacionālās bankas, kam iebildumi pret kriptonauda. Tomēr tagad, nācijas pret naudas atmazgāšanu organizācija, ko sauc par šūniņa de Traitement des Informations Financières, nav saņēmis norādījumus par šo jautājumu.

Finanšu ministra zina, ka privātums un anonimitāte ir Bitcoin galvenās iezīmes, bet viņš arī teica, tur nekas neliecina, ka kriptonauda tiek izmantots liela mēroga nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanai. Kāpēc? Jo jebkurš apmaiņa lielu daudzumu Bitcoin tiks atklāti ar finanšu kontroles sistēmu, viņš apliecināja.

No šīs Bitcoin Fonda Beļģijas nodaļu, Chris D'Costa krēsls, nesen atzina, ka Beļģijas Bitcoin ekonomikā vēl ir jāizstrādā. Bet regulāras sanāksmes un inovatīvi projekti valstī ir labi solījumi. "Diemžēl, ministrs ir pareizs Tur tiešām nav daudz jaunie uzņēmēji, izmantojot Bitcoin šeit tikai vēl, un tas bija mans galvenais motivācija uzsākt Foundation nodaļu., Lai par kādu izglītību stāšanās uzsākšanas skatuves," teica D'Costa.

Tiek pieņemts ārpus oficiālās mājas Eiropas Savienībā - Briselē, Beļģijas galvaspilsētā - nozīmētu daudz uz digitālo valūtas ekosistēmu. "Es jūtos pozitīvi, ka esošais regulējums griba klases Bitcoin kā ārvalstu currencyand pret to kā tādu nodokļu vajadzībām. Tas būtu ļoti labs Beļģijai, jo ārvalstu valūtas peļņa nepiesaista kapitāla pieauguma nodokli", Kriss D'Costa pievienotas.

Pēc labi zina izdevēju investīciju biļetenu MacroTrends.be, Beļģijas Tuur Demeester, ir vairāki vietējie investori apsver ieguldījumus pasaulē digitālo valūtā. Demeester saka, ka "vidējā termiņā, Bitcoin ir drošs patvērums atribūts izrādīsies savu lielāko punktu piesaistes beļģiem. Klusa, kā lietas var likties uz virsmas, es jūtu spēcīgu zemūdens neapmierinātību ar to, kā varas iestādes apstrādes problēmu no birokratizēšanās un pārtēriņu ".

Via coindesk.com

Saistītās ziņas


Post ICO

BetCoin Casino komanda uzsāk jaunu spēļu vietni BetCoin Circle un sagatavo vairāk jaunumu

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Post ICO

Aktivisti vēlas izveidot jaunu Bitcoin modeli, kas var nodrošināt anonimitāti un izvairīties no regulējuma

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Post ICO

Vēl viena Bitcoin vietne nokauj putekļus

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī

Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti