Beļģijas dalībnieku Libertarian dalības maksu tagad var izmaksāt ar Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Beļģijas dalībnieku Libertarian dalības maksu tagad var izmaksāt ar Bitcoin

Beļģijas dalībnieku Libertarian dalības maksu tagad var izmaksāt ar Bitcoin

Tagad jūs varat kļūt par biedru vai atbalstīt darbu Beļģijas Parti Libertarien (brīvdomātājs partija) ar Bitcoin palīdzība.

Tomēr lēmums varētu būt vairāk simboliska, nekā to, ko, šķiet, saskaņā ar šo ziņu (franču), kas publicēts partijas mājas lapā. "The Parti Libertarien prasa beigās valsts monopols currencyand atvēršanu ražošanu naudas privātajiem dalībniekiem", grupa raksta.

Partija atbalsta "veselīgu valūtu, kas atbilst vajadzībām ekonomisko aģentu un nevis valdība". Kā norādīts ziņojumā, "rašanos ciparu naudas ir lielisks piemērs tam, dynamismthat var rasties no monetārā brīvība. Mēs vēlamies atbalstīt šo jauninājumu".

Ar kopsapulces plānota 11.novembrī, puse sniedz saviem biedriem iespēju samaksāt dalības maksu, kas Bitcoin, lai apmeklētu pasākumu un palīdzēt apstiprināt programmu vēlēšanās 2014. Gada maijam.

Kļūstot loceklis Parti Libertarien maksā 0,2 BTC, bet 0,4 BTC kļūs tevi labdaris. Šīs maksas var apmaksāt, izmantojot adresi 1LBjY5Ye9h1UF5mm6WLfaYFDrAprhSqkqd.Beļģijas centrālā banka un finanšu iestāde izsaka brīdinājumu pret BitcoinJa Beļģijas centrālā banka bija sajūta neoficiāli pozitīvi par Bitcoina pirms nedēļas, daudz kas ir mainījies pēc dažām dienām. Nacionālā banka Beļģijā (NBP) un Beļģijas Finanšu pakalpojumu un tirgu iestāde (FSMA) nesen nāca klajā ar kopīgu paziņojumu, pret Bitcoin.

Ziņojums brīdina investorus par briesmām ieguldīt cryptocurrencies. Abas iestādes uztrauc Bitcoin pieaugošo popularityand stresu par to, ka ciparu naudas trūkst regulējumu vai oficiālu uzraudzību, problēmu pagarināts digitālo kabatas un apmaiņu.

Saskaņā ar NBB un FSMA, citē Coindesk, tur ir "pievienots virtuālo naudu nopietni riski". Galvenās no tām ar paziņojumu, ir izklāstīti drošības pārkāpumiem un iespējamiem uzbrukumiem, krāpšanas risks, augsts svārstīgums, kas var novest pie būtiskiem finanšu zaudējumiem, regulējuma vai valsts uzraudzība pār valūtas kursu trūkumu un to, ka digitālās valūtas kuras nav likumīgs maksāšanas līdzeklis.

Pēc atbrīvošanas no šo paziņojumu, tad Beļģijas Bitcoin asociācija arī izdeva Norādiet, ka šis brīdinājums ir ļoti līdzīgs citiem, valsts aģentūras nesen izdoto citās Eiropas countriesand ka tas joprojām atstāj vietu Bitcoin augt valstī.

"Beļģijā, šķiet, ir vadošā loma Eiropā, kas pierāda, ka lielāki uzņēmumi var integrēt Bitcoin savos maksājumu metodēm ar vieglumu, kā to nesen parādīja ar mobilo telefonu operatora mobilo Vikings", piebilda asociācija.

Beļģijas mobilo sakaru operators Mobile vikingi, kas darbojas Beļģijā un Nīderlandē, nesen sāka pieņemt Bitcoin maksājumus un ir acīmredzami pirmais bizness šajā jomā veikt šādu gājienu. Ar kriptonauda maksājumus var izmantot, lai papildinātu kredītu vai iegādāties jaunas SIM kartes, kā arī dāvanu kartes.

"Ar šo jauno metodi maksājuma Mobile Vikings paredz pieprasījumu tās pirmajiem, kas bija ne tikai pirmā pievienoties Mobile vikingi, bet bieži vien bija pirmais, lai iegādātos Bitcoins, un tagad vēlas, lai naudu šos virtuālos monētas", skaidroja presei uzņēmuma izsniegta.


Berlīnes uzņēmumi aptver digitālo valūtuAtcerieties, kad mēs runājām par Berlīnes rajonā Kreuzberg, vieta ar augstāko koncentrāciju tirgotājiem, kuri pieņem Bitcoin? Pateicoties tam, un citās vietās visā Vācijas galvaspilsētas Berlīnes kļūst par "mājas" ir kriptonauda.

Veikt piemēru neformālā izveides Lekkerurlaub Notaufnahme, tādu nosaukumu, ko var tulkot kā "Yummy Holiday Avārijas Uzņemšana". Šis bizness ir septītais Bitcoin adoptētājs ir Graefe apkārtnē, pie Kreuzberg. Tur jūs varat maksāt par savu kafiju vai nakšņošanas ar digitālo monētas ir.

Nakšņo maksā aptuveni 0,4 BTC vienai personai, ir līdzvērtīga 53 $. Līdz šim tikai viens klients maksā par maltīti ar Bitcoins, bet pieņemšana kriptonauda bija nesen veiktas izmaiņas.

Cassandra Wintgens, īpašniece Lekkerurlaub Notaufnahme, domā Bitcoin "ir aizraujoša. Mums nav vajadzīga bankām par Bitcoins. Viņi vienkārši piemēslot mūs vienalga un neko nedara, lai maza mēroga uzņēmējiem".

Uzņēmuma īpašnieks nedomāja par pieņemot Bitcoin līdz Joerg Platzer, īpašnieks tuvējā restorāna Room 77, pārliecināt viņu. Platzer tika izmantojot Bitcoins divus gadus, un tikai redz priekšrocības, jo īpaši tāpēc, ka viņš ir tagad izvairīties no smagas kredītkartes maksa. Šodien, aptuveni 10 procenti no numura 77 klienti jau samaksāt savus rēķinus ar kriptonauda.

Uzņēmējs saka, ka viņš nekad nav bijis nobažījies ar svārstībām Bitcoin vērtības. Patiesībā, viņš prognozēja, ka ar laiku, vairāk uzņēmumu, kas Graefe apkārtnē drīz pievienosies digitālo monētu. "Bitcoins ir nauda nākotnē" viņš apgalvo. Viņa prognoze bija taisnība, un tagad, tad cerības ir vēl lielāks, jo vairāk uzņēmumu sāk pievienoties Bitcoin.

Via gulf-times.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin pieņemšana ir MovieTickets.com labvēlība

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

2013. gada Bitcoin raksts varētu būt šīs krievu vietnes sabrukums

Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

Bitcoin draudzīgie darbinieki var saņemt samaksu ar kriptogrāfijas valūtu, pateicoties BitPay jaunajam API

Post ICO

Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu

Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā